Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na początku kpiłem i bagatelizowałem, wystarczy zobaczyć początkowe posty w tym temacie. Niestety za 2 godziny mam pogrzeb. Brat starego kumpla zmarł. Minimalizuję *ryzyko: idę z buta, nie wejdę do kaplicy, witam się łokciem, kondolencje będą jedyną stykową sytuacją.
    Serio, nie ma żartów. Bo ja to ja, ale nie chciałbym komuś starszemu w rodzinie tego kuurestwa przekazać.

e:
    dodałem *ryzyko
    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
      Na początku kpiłem i bagatelizowałem, wystarczy zobaczyć początkowe posty w tym temacie. Niestety za 2 godziny mam pogrzeb. Brat starego kumpla zmarł. Minimalizuję: idę z buta, nie wejdę do kaplicy, witam się łokciem, kondolencje będą jedyną stykową sytuacją.
      Serio, nie ma żartów. Bo ja to ja, ale nie chciałbym komuś starszemu w rodzinie tego kuurestwa przekazać.
      Ale z powodu koronawirusa? Według oficjalnych danych zmarło 2 mężczyzn...

Komentarz

• Zamieszczone przez rogaL Zobacz posta
        Ale z powodu koronawirusa? Według oficjalnych danych zmarło 2 mężczyzn...
        No nie z tego powodu, upośledzony "dzieciak" z autyzmem i jakimś paraliżem.
        Źle to zabrzmiało, chodziło mi ogólnie o podejście do tematu. Pogrzeb nie związany z koronawirusem, co by nie było plotek.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
          +25
          wygląda na to, że dziś nastąpi największy wzrost potwierdzonych zakażeń.
          Wiadome, że z dnia na dzień będzie to rosło. Od czasu podjęcia radykalnych kroków do pierwszych efektów pewnie trzeba będzie poczekać ze 3 tygodnie. Skalą dla Europy będą Włosi gdzie pozamykali wszystko 6 dni temu i nadal to coraz szybciej rośnie, zobaczymy po jakim czasie u nich zacznie się widoczny spadek. Bo raz, że Chińczycy to zupełnie inne narody, a dwa, że wierzyć w ich dane ciężko. No chyba, że leczą kulką w łeb.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Potrzebuję porady bo sam już nie wiem co robić, od czwartku czuję się przemęczony + ból głowy przeciwbólowe nie pomagają (gorączka najwyższa 37.5). Mam problemy z płucami (astma oskrzelowa) i generalnie ciężko mi odróżnić objawy wirusy a od tych przewlekłych dolegliwości, które u mnie występują Obstawiam że jestem w grupie ryzyka osób które mogą szybciej zachorować. Udać się do rodzinnego lub do pulmonologa? Czy czekać dalej i nigdzie się nie ruszać

Komentarz

• Zadzwonić na jedną z infolinii, wszystko dokładnie opowiedzieć i skonsultować. Przekaz jest jasny: żadnych wycieczek po lekarzach na własną rękę.
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• +48226887927
                Portal znany lekarz udostępnił infolinie w sprawie korona wirusa. Czynna od 7 do 21.

w razie gdyby inne infolinie były przeciążone.

Komentarz

• https://twitter.com/DanielObajtek/st...81555665420288

Litrowy baniak - 15zł; Pięciolitrowy - 95zł. Niby tłumaczą to: "Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zezwolił na użycie do produkcji płynu etanolu o jakości farmakopalnej, tj. nieposiadającego certyfikatu ECHA. Jest on tańszy i szerzej dostępny niż etanol certyfikowany. Pozwoliło to zoptymalizować koszty produkcji".

Komentarz

• Ktoś pochwycił jakieś dane jak wygląda to u nas i jak wyglądało u Włochów w analogicznym okresie?
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      +25
                      wygląda na to, że dziś nastąpi największy wzrost potwierdzonych zakażeń.
                      Przez długi okres to mieliśmy ponad tysiąc testów wykonanych łącznie.
                      Teraz robimy trzy tysiące dziennie więc analogicznie musi rosnąć ilość wykrywanych zakażeń.

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                        Ktoś pochwycił jakieś dane jak wygląda to u nas i jak wyglądało u Włochów w analogicznym okresie?
                        U nas minęły niecałe 2 tygodnie od pierwszego potwierdzonego przypadku i wzrosło do 125.

Włosi pierwszy potwierdzony przypadek mieli bodajże 31 stycznia, a po trzech tygodniach mieli 9 przypadkow.

Ale moim zdaniem tu nie ma porownywac i sie sugerowac, bo to niemiarodajne i nie da sie tego przelozyc 1 do 1.

Rosnac w zawrotnym tempie zaczelo im od 23.02 - 76, 124, 229, 322, 400, 650, 888, 1100, 1700, 2000, 2500, 3100, 3800, 4600, 5800, 7400, 9000, 10000, 12000, 15000, 18000

Komentarz

• Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
                          https://twitter.com/DanielObajtek/st...81555665420288

Litrowy baniak - 15zł; Pięciolitrowy - 95zł. Niby tłumaczą to: "Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zezwolił na użycie do produkcji płynu etanolu o jakości farmakopalnej, tj. nieposiadającego certyfikatu ECHA. Jest on tańszy i szerzej dostępny niż etanol certyfikowany. Pozwoliło to zoptymalizować koszty produkcji".
                          Moim zdaniem nie jest to jakaś super wygórowana cena.Kupiłem w sobotę ten 5 L i mam spokój. Sprzedają po 1 szt. na klienta.
                          350 ml preparatu Skinsept Pur z Ecolabu, który zawsze mieliśmy w domu (a teraz dostać go graniczy z cudem) kosztuje ponad 30 zł., więc można sobie przekalkulować ile kosztowałoby 5 L.
                          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• https://streamable.com/6urzn

Komentarz

• U mnie na osiedlu (Bemowo) wczoraj wjazd karetki, straży i mundurowych - niepokorny pacjent z objawami na siłę zatrzymany. Nie certolą się.

Komentarz

• https://interaktiv.morgenpost.de/cor...land-weltweit/

Komentarz

Pracuję...
                                X