Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Żaden wyczyn, jedna z wielu tez, która przy skąpym gospodarowaniu statystykami trudna do weryfikacji: zdecydowana większość "wyszczepionych" to osoby starsze, a poprzednie warianty zgodnie z narracją atakowały te roczniki. Zestawmy to z informacją z badań z wielu periodyków, że skala reinfekcji to średnio 0,3%, czyli generalnie reinfekcje są na bardzo niskim poziomie. Czyli ze starszych Ci co mieli złapać symptomatycznie to złapali w większości już wcześniej w ciągu tego roku. Oczywiście można ogłosić, że mało ich dzięki "szczepionce" ale pierdolety z zimy kiedy zaczął się zjazd przypadków "dzięki" akcji szczepionkowej właśnie przechodzą weryfikacje. Teraz poczekajmy na jesień kiedy nastąpi weryfikacja obecnych moim zdaniem pierdoletów propagandowych (nawet art w BBC jest pod tezę by zagonić ludzi na drugą dawkę w UK, moim zdaniem pod to idą statystyki). Zostały osoby młodsze w UK mniej "wyszczepione" a zgodnie z narracją wirus symptomatycznie teraz atakuje młodszych stąd osoby w szpitalu nie wyszczepione. Moim zdaniem koincydencja czasowa. Tak jak dla niektórych 0.1% poważnych Nopów po preparatach genetycznych. Każdy może wybrać swojego bożka... Jak przy tym jesteśmy to zadziwiony jestem zbieżnośćią wypowiedzi profcia Horbana i prof Fauciego, że oni są nauką... no ale nasza nauka kopiuj-wklej ma opracowane do perfekcji Moja teza: póki nie będą opracowane leki, dopuszczone terapie i ogarnięte szczepionki po bożemu (chyba najbliżej temu jest Valneva?) to będziemy maltretowani pierdoletami propagandowymi, które średnio co 4 miesiące będą weryfikowane

Tak aby zamiesząć jeszcze bardziej

https://www.bbc.com/news/uk-england-merseyside-57249289

More than 13,000 people attended two nightclub events, a music festival and a business conference in April and May.

Eleven people later tested positive for coronavirus, though less than half of all the attendees returned a PCR test.

Liverpool public health director Matt Ashton said the trials were "undoubtedly a success".

The latest government figures show the city to have an infection rate of 7.4 cases per 100,000 in the week leading up to 21 May, down from 9.8 per 100,000 seven days before.

Na przełomie maja i czerwca "zaszczepionych" było mniej niż teraz

Rozmywając temat, podejśćie PiSu do wirusa mnie przeraża głównie z jednego powodu (kilku pobocznych oprócz) geopolitycznie mamy dość mocno przes*ane obecnie i moim zdaniem potrzeba ludzi innego sortu na stanowiskach decyzyjnych, niż zostali "odkryci" w wyniku koronakryzysu. Uważam, że w przypadku konfiktu z Rosją i nie tylko, obecna ekipa skrewi. Nawet w ramach naszych dość małych możliwości osoby z inną mentalnośćią mogłyby osiągnąć więcej. Żeby nie było, nadal myślę o osobach w ramach obecnego obozu, tylko inny typ, niż obecnie grupa rozdająca karty.
    A teraz napisz o co ci w ogóle chodzi, bo po przeczytaniu tego co napisałeś, nie mam bladego pojęcia. Strasznie dużo literek, wyjątkowo mało treści. Bełkot.

Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
      A teraz napisz o co ci w ogóle chodzi, bo po przeczytaniu tego co napisałeś, nie mam bladego pojęcia. Strasznie dużo literek, wyjątkowo mało treści. Bełkot.
      Dostosowałem się do Twojego poziomu
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Dostosowałem się do Twojego poziomu
        Niech Ci będzie. Mi wychodzi, że coś tam sobie wymyśliłeś wbrew faktom i teraz robisz jakieś dziwne fikołki.

Komentarz

Niech Ci będzie. Mi wychodzi, że coś tam sobie wymyśliłeś wbrew faktom i teraz robisz jakieś dziwne fikołki.
          Poważnie, to zdaję sobie, że mało to czytelne i dałem ciała w tym poście. Tak, kończy się próbowanie złapania kilku srok za ogon. W poniedziałek postaram się zamknąć w 5 krótkich punktach aby wyjaśnić co poeta ma na myśli i o jaką hipotezę mi chodzi.

Komentarz

• Jeszcze dobrze ludzie na wakacje nie pojechali a Niedzielski już straszy, że możliwy jest powrót obostrzeń.
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Ponieważ nadciąga bardzo groźny wariant delta. chociaż już krążą słuchy o delta plus i lambda. Bójcie się
              Zakażenie koronawirusem delta zostało uchwycone nawet na kamerach monitoringu

Są jeszcze jacyś kowidianie, którzy jeszcze w to wszystko wierzą i będą bawić się w ten cyrk i we wrześniu grzecznie szmaty na twarz i trzecia
              dawka szczepioneczki ?

"Ludzie są tacy głupi, że to działa".
              Ostatnio edytowany przez Gelo85; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                Ponieważ nadciąga bardzo groźny wariant delta. chociaż już krążą słuchy o delta plus i lambda. Bójcie się

Są jeszcze jacyś kowidianie, którzy jeszcze w to wszystko wierzą i będą bawić się w ten cyrk i we wrześniu grzecznie szmaty na twarz i trzecia
                dawka szczepioneczki ?

Oj, ja myślę, że takich ludzi jest w dalszym ciągu sporo. Napiszę więcej, oni dobrze się czują w tym cyrku i nie za bardzo widzą możliwości, czy sens wracania do świata sprzed "pandemii". Jedna grupa to obywatele, otumanieni propagandą strachu, którzy niezaszczepionych współobywateli najchętniej wysłaliby do obozów zagłady i przyklaskują totalitaryzmowi sanitarnemu, a więc ddm, ciągłym testom, kwarantannom, generalnie izolacji społecznej. A druga grupa to wszelkie środowiska (grupy interesu), które od półtora roku mają życie, jak w Madrycie, więc po co wracać do czegoś co było gorsze.
                Mamy rozjeb*ną służbę zdrowia, edukację, mocno nadszarpnięte więzy rodzinne i społeczne, a przecież na koronawirusa takiego, czy innego można testować ludzi do usranej śmierci. Wczoraj Delta, dziś Delta plus, jutro Epsilon i tak to się kręci, od obostrzenia do obostrzenia, od jednej dawki do kolejnej.
                Mamy początek lata, a już straszą jesienną falą, kolejnymi wariantami, powrotem masek na zewnątrz. UK taka zaszczepiona, a tu Delta szaleje. W ogóle państwo-pechowiec. Odkąd wyszli z UE to same plagi egipskie na nich spadają i wszystko co złe u nich się zaczyna.

Komentarz

• https://biznes.radiozet.pl/News/Szcz...zacja-przymusu
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

Gdzie to maja taki monitoring z mikroskopem elektronowym?
                    A liter greckiego alfabetu jest dużo,do omegi może dociągną.
                    Albo następny wariant będzie z USA i wtedy nazwą go "Delta Force"

#MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                      Gdzie to maja taki monitoring z mikroskopem elektronowym?
                      A liter greckiego alfabetu jest dużo,do omegi może dociągną.
                      Albo następny wariant będzie z USA i wtedy nazwą go "Delta Force"
                      To nie tak, oficjalna narracja jest: Prześledzili kontakty tej osoby i na monitoringu zauważyli, że mija się z osobą która też była zakażona, zgodnie z lotto-testem i na tej podstawie jadą z wnioskiem, że to wtedy, gdzie mają nagrany fragment z życia tej osoby, ona się zaraziła..... Co nadal jest piramidalną bzdurą i żenadą z nauki porównywalną do tego, że "wyłapali" zakażenie na kamerze, w jaką ta wersja ewoluowała w ramach ośmieszania. Tak czy inaczej, w całym tym cyrku i smutku, ja jestem zadowolony z tego co obserwuję od roku, z wielu różnych powodów, które zostawię dla siebie. Paradoksalnie jest to bardzo optymistyczne co się odbywa, trzeba tylko na spokojnie poszukać możliwości jakie to kreuje.

Komentarz

Ponieważ nadciąga bardzo groźny wariant delta. chociaż już krążą słuchy o delta plus i lambda. Bójcie się

dawka szczepioneczki ?

Są covidioci, którzy wierzą, że w miejscu zaszczepienia przylegają metalowe przedmioty oraz, że po zaszczepieniu można nawiązać połączenie z innym urządzeniem za pomocą bluetootha.

PS Zauważyłem, że największy problem z ewentualną trzecią dawką mają ludzie, którzy nie przyjęli nawet pierwszej. Przykro mi, ale niestety medycyna, a konkretnie psychiatria jest w waszym przypadku bezradna.

Komentarz

• To działa w obie strony.
                          bo problem z tym, że ktoś miał czelność się nie zaszczepić mają ci co są kilka msc po przyjęciu drugiej dawki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            To działa w obie strony.
                            bo problem z tym, że ktoś miał czelność się nie zaszczepić mają ci co są kilka msc po przyjęciu drugiej dawki.
                            Zapraszam na Twittera. Nagonka i tepa propaganda jaka jest prowadzona przez antyszczepionkowcow jest trudna nawet do opisania.
                            Z drugiej strony nikt mnie tak nie zachecil do zaszczepienia sie jak wlasnie banda tych oszolomow. Nie mam tez watpliwosci, ze jest to odgornie sterowane poprzez celowe szerzenie dezinformacji, przeraza natomiast liczba tzw. pozytecznych idiotow, ktorzy biora w tym udzial.

Komentarz

• Trzeźwy najebanego nie zrozumie. I vice versa.

Komentarz

Zapraszam na Twittera. Nagonka i tepa propaganda jaka jest prowadzona przez antyszczepionkowcow jest trudna nawet do opisania.
                                Z drugiej strony nikt mnie tak nie zachecil do zaszczepienia sie jak wlasnie banda tych oszolomow. Nie mam tez watpliwosci, ze jest to odgornie sterowane poprzez celowe szerzenie dezinformacji, przeraza natomiast liczba tzw. pozytecznych idiotow, ktorzy biora w tym udzial.
                                Apropo Twittera to nie przesadzaj, zależy kto jaki ma timeline zbudowany. Mój to właściwie ciągły nak*rw propagandowy aby się szczepić, a kto ma wątpliwości to najdelikatniej określany jest cwel*m. Tak więc tego Jest mniej więcej po połowie, tak jak w realu. Stąd takie emocje momentami, a każdy swój timeline może zbudować tak jak chce i potrzebuje.

Komentarz

Pracuję...
                                X