Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    O proszę:

Europosłowi zwrócono uwagę, że może to oznaczać, że choć szczepienia przeciw COVID-19 są dobrowolne, to ci, którzy się im nie poddadzą, będą wykluczeni. - Sami się wykluczą - odpowiedział Waszczykowski.

- Sami się wykluczą, bo każdy może dzisiaj przystąpić, zarejestrować (się) do szczepienia, oczywiście poza wąską grupą ludzi, którzy mają problem zdrowotny, które są udokumentowane przez lekarzy i to jest problem, który trzeba rozwiązać w inny sposób - stwierdził.

- Natomiast ci, którzy nie chcą walczyć z pandemią to będzie to ich odpowiedzialność oczywiście - oświadczył były minister spraw zagranicznych

Waszczykowski: Niezaszczepieni sami się wykluczą (msn.com)

Dobrowolnośc szczepień

Nie chcesz poddać się eksperymentowi medycznemu - > nie chcesz końca pandemii -> jesteś człowiekiem drugiej kategorii.

To, że śmiertelność w niektórych grupach wiekowych wynosi ułamkowe części %, szczepionka nie daje żadnych gwarancji, a ludzie mają po niej ciężkie powikłania. Masz się słuchać niewolniku, czego nie rozumiesz? A jak nie to w.pierdalaj do rezerwatu.

Pierd.lonemu grubasowi w dupie przewraca się do reszty, ale plus z tego taki, że mówi wprost co tym zjeb.m siedzi w głowie i jaki jest dalszy plan. Może to jeszcze kogoś obudzi.
    Zachowanie pisiorów przypomina mi trochę schemat jaki znamy z rządów platfusów. Podobna pycha i przekonanie o swojej nieśmiertelności. Oby ludzi przejrzeli na oczy i skończyło się podobnie.

Zostaw komentarz:

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Nie jestem przeciwnikiem szczepień, tylko nie rozumiem po **** miałbym, skoro śmiertelność w mojej grupie wiekowej to jakieś 0,04%, a osoby zaszczepione mogą być również nosicielami.
    To proste. Ci którzy wprowadzają te globalne zmiany mają generalnie w ch.ju śmiertelność, statystyki, dane, logikę itp. Mają w ch.ju nawet ludzi i ich zdrowie (gdyby było inaczej w sprzedawanej powszechnie żywności nie byłoby tylu toksycznych, rakotwórczych związków, ale to inny temat). Chodzi o to żeby wymusić na ludziach posłuszeństwo, żeby byli w stanie spełniać nawet najbardziej głupie i niedorzeczne rozkazy.

A Ci skurwiali dziennikarze robią to celowo. Patafiany nie rozumieją, że sami kręcą bata na własną dupę kierując dyskurs w stronę tak po.ebanych wizji.
    Cóż ludzie dostaną dokładnie to na co zasługują.

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Aaa ok
    Czyli w kwestii szczepienia należy kierować się pragmatyzmem. Mam nadzieję, że będą kraje, które będą miały własną politykę związaną z turystyką. Bo o krajowych obostrzeniach dla niezaszczepionych nawet nie chcę myśleć. ​​​​​

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    No a ja odpowiadam na pytanie o paszporty covidowe. Skoro świstek z dowodem szczepienia zwalnia Cię z kwarantanny/testu za grube hajsy, to de facto coś takiego już istnieje.

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Mam świadomość, że lecąc do jakiegoś egoztycznego kraju muszę posiadać szczepienia na to i tamto. Pytam o paszporty covidove.

Faktycznie można przenieść dyskusję do tematu o podróżach. Z tego co widzę, to Chorwacja póki co przyjmuje turystów. Do wakcji jeszcze trochę czasu.
    Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X