Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    Przecież wyraźnie napisałem, że wiem o tym że na conajmniej 3 lotniskach osoby zaszczepiony zostały odesłane na kwarantannę. Dlatego ciekawi mnie gdzie Tobie się udało bezproblemowo przekroczyć granicę, no i istotny jest też powód wizyty w danym kraju, bo ja tu mam na myśli wyjazdy stricte turystyczne. Owszem wiem też o przypadkach że nikt nawet nie zwrócił uwagi na jakikolwiek świstek, ale miało to miejsce na granicy lądowej.
    Wyżej podałem link, jakie warunki musi spełniać dokument poświadczający szczepienie na lotnisku w Keflaviku i m.in. tam są osoby które musiały na 5 dni iść do hotelu/izolatorium mimo szczepionki a przez to że dokument rządowy jest gówno warty bo nie ma podstawowej informacji formalnie wymaganej w większości krajów. To że komuś się uda nie znaczy że tak ma być, jak uda Ci się ze 1zł50 w wydychanym przejechać przez pół Polski, to znaczy że można jeździć po alko?
    Czyli w doopie byłeś, goowno widziałeś i wiesz tyle co zjesz.
    Wiesz ile lotów dziennie i do ilu krajów się odbywa?.
    Problem to maja ruscy ze swoją cyrylicą.
    Tak, na lotniskach w 99% jest sprawdzane.

Komentarz

• Jeszcze raz napiszę bo jak widzę ciężko jest. Pisz o konkretach czyt: w jakim okresie na jakim lotnisku osoby z zaświadczeniem o szczepieniu zostały wysłane na kwarantannę. Skoro jest okres wakacyjny to może to być jednak informacja pomocna. PS: czy jak się uzupełni zaświadczenie magiczną książeczką z wpisami o szczepieniach dawkach terminach to pomaga? Bo napisać znam kogoś kto był zaszczepiony ale go gdzieś tam kiedyś tam wrzucili na kwarantannę to raczej mało przydatne info.

Komentarz

• Taka drobna uwaga z mojej strony. Ustalenia, które zostały poczynania pomiędzy krajami UE dotyczące funkcjonowania "EU Digital Covid Certificate" formalnie mają zacząć obowiązywać dopiero od 1 lipca.

Więcej na ten temat:

https://www.google.com/amp/s/www.for...snt-exist/amp/
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta
          Jeszcze raz napiszę bo jak widzę ciężko jest. Pisz o konkretach czyt: w jakim okresie na jakim lotnisku osoby z zaświadczeniem o szczepieniu zostały wysłane na kwarantannę. Skoro jest okres wakacyjny to może to być jednak informacja pomocna. PS: czy jak się uzupełni zaświadczenie magiczną książeczką z wpisami o szczepieniach dawkach terminach to pomaga? Bo napisać znam kogoś kto był zaszczepiony ale go gdzieś tam kiedyś tam wrzucili na kwarantannę to raczej mało przydatne info.
          Keflavik, Kastrup, Gardermoen, Vantaa nie potwierdzona. Osoby które miały żółte książeczki przeszły bez problemu kontrolę. Chodzi mniej więcej o ostatnie dwa tygodnie, pierwsze wyloty tuż po majówce. Na granicy węgiersko-chorwackiej też kolega miał problemy, mimo to że Chorwaci nie oczekują że będziesz zaszczepiony konkretną szczepionką, akceptują wszystkie. Pomogła dopiero magiczna karteczka z punktu szczepień, która jakimś cudem się odnalazła.

gizo wyobraź sobie, że wiem doskonale ile lotów się odbywa i umiem też przeczytać jakie wymagania mają konkretne kraje co do wjazdu na swoje terytorium i to że komuś się udało z tym gównianym świstkiem wjechać to o niczym nie świadczy. Od 1 lipca pewnie się wszystko zmieni na razie każdy sobie.

Komentarz

• Bliższa koszula ciału więc podam przykład który był dyskutowany na forum kilka lat temu w temacie biletowym.
            wchodzenie na stadion z czyjąś KK, przepis mówi wyraźnie jakie są zasady, to że komuś się udało nie znaczy że biorąc czyjąś kartę masz pewność wejścia na stadion

Komentarz

• Niewygodny dr Basiukiewicz zbanowany na tt.

Komentarz

• Obudziliśmy się w orwellowskim świecie szybciej niż mogliśmy się spodziewać.
                Doktor popełnia myślozbrodnie, bo przedstawia swój punkt widzenia (lekarza z prowincji, nie będącego na łańcuszku i garnuszku koncernów farmaceutycznych) odnośnie "pandemii", lockdownu i jego skutków. Zawsze z klasą i kulturą wyraża swoje zdanie, popierając to licznymi badaniami naukowymi i medycynie opartej na dowodach (EBM) i swoim doświadczeniem lekarskim. To, że go blokują, oznacza tyle, że głosi niewygodną prawdę i covidiotom pali się grunt pod nogami, bo coraz więcej ludzi otwiera oczy i kuma o co chodzi.

Komentarz

• Nie mierz wszystkich swoją miarą

Komentarz

• Jak to było? "Cywilizowane zachodnie kraje"?

Komentarz

• *** tam, ważne, że można dostać hulajnogę
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Po chvj KE zakontraktowała dodatkowe prawie 2 miliarda szczepionek u Pfeizera z terminem dostawy do 2023? Coś długa ta ostatnia prosta...

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
                          Po chvj KE zakontraktowała dodatkowe prawie 2 miliarda szczepionek u Pfeizera z terminem dostawy do 2023? Coś długa ta ostatnia prosta...
                          No jak po co, szczepienia będą co rok, jak na grypę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            Niewygodny dr Basiukiewicz zbanowany na tt.
                            Basiukiewicz? Szkodnik jakich mało. Na Twitterze występował głównie w roli koronacelebryty, a nie medyka. Dużo ludzi dało się nabrać na te jego pseudomądrości. I tak długo to trwało.
                            Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No, lepsze są mądrości Guta, Horbana, Simona i Sutkowskiego. To dopiero koronacelebryci.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                                No, lepsze są mądrości Guta, Horbana, Simona i Sutkowskiego. To dopiero koronacelebryci.
                                Nie wiem. Żadnego z nich nie oglądam, nie słucham, ani nie czytam, a Basiukiewicza czasami, siłą rzeczy musiałem.

Komentarz

Pracuję...
                                X