Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rozluźnienie widać było gołym okiem. Nieliczni w maseczkach na ulicy czy w parkach. O dystansie nie wspomnę.
    jak tak dalej pójdzie wrócą obostrzenia bo grozi nam 4 fala, która nadciąga z Indii.
    To mówiłem ja, minister Niedziòłka.

Komentarz

• Kompletny brak odpowiedzialności ludzi. Przyjdzie potem taki jeden z drugim do domu i zabije babcię, wujka, kuzyna i rodziców. Mam nadzieję na szybką reakcję rządu i ministerstwa i natychmiastowy powrót obostrzeń.

Komentarz

• W ursynowskich parkach to samo - ludzie sami znieśli restrykcje, a w maskach chodzą jedynie Ci najbardziej przestraszeni.
        W sumie to najbardziej logiczne jest wytłumaczenie, że rząd przy ustalaniu restrykcji kieruje się prognozą pogody.
        Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
        I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
          W ursynowskich parkach to samo - ludzie sami znieśli restrykcje, a w maskach chodzą jedynie Ci najbardziej przestraszeni.
          Parkach? Chyba po prostu na Ursynowie. Dzisiaj jak wysiadłem z samochodu po majówce to sam maskę zdjąłem bo byłem przekonany, że nie trzeba ich nosić. Na 10 spotkanych osób jedna w masce. Nawet do sklepów wchodzili bez zakładania na totalnym luzie jakby nie trzeba było. Zero nawet dyskusji z strony innych ludzi i personelu. W ciągu tygodnia jakbym się do innego miasta albo kraju przeniósł. Zacząłem nawet w necie szukać info czy coś się zmieniło w obostrzeniach bo skala zjawiska mnie totalnie zamotała.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta

Parkach? Chyba po prostu na Ursynowie. Dzisiaj jak wysiadłem z samochodu po majówce to sam maskę zdjąłem bo byłem przekonany, że nie trzeba ich nosić. Na 10 spotkanych osób jedna w masce. Nawet do sklepów wchodzili bez zakładania na totalnym luzie jakby nie trzeba było. Zero nawet dyskusji z strony innych ludzi i personelu. W ciągu tygodnia jakbym się do innego miasta albo kraju przeniósł. Zacząłem nawet w necie szukać info czy coś się zmieniło w obostrzeniach bo skala zjawiska mnie totalnie zamotała.
            Apropo zwracania uwagi, to nie spotkałem się z czymś takim od mniej więcej grudnia. Owszem, zwłaszcza w pazdzierniku, dużo ludzi było naładowanych "negatywnymi myślami" i dość często była mi zwracana uwaga z dużym ładunkiem emocjonalnym, że tak powiem, co prawda tylko w Warszawie, u nas na wsi nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi i dużo więcej ludzi miało podejśćie, że ta maseczka to niczym płot na komary, tacy to niewyedukowani ludzie. Od grudnia nic takiego nie miało miejsca. Teraz mnie to trochę martwi, jeżeli tektura odpali propagandę w tv aby utrzymać ludzi w ryzach, to znowu pewnie niektórzy zaczną zwracać uwagę, a ja jestem człowiek spokojny i nie lubię w gruncie rzeczy się użerać

Proponuję korzystać z tych 3? miesięcy oddechu. Od jesieni cyrk powróci ?

https://www.israelnationalnews.com/N...ws.aspx/305595
            Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
            http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Jesieni? Optymista. U nas już straszą następną "falą" już w czerwcu...
              #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                Kompletny brak odpowiedzialności ludzi. Przyjdzie potem taki jeden z drugim do domu i zabije babcię, wujka, kuzyna i rodziców. Mam nadzieję na szybką reakcję rządu i ministerstwa i natychmiastowy powrót obostrzeń.
                A gdzie pytanko o to czy się wypłaszczyło .

Komentarz

• del

Komentarz

• Ze względu na pogodę rząd wprowadził nakaz noszenia maseczek na czole w celu ochrony przed słońcem...
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                      Ze względu na pogodę rząd wprowadził nakaz noszenia maseczek na czole w celu ochrony przed słońcem...
                      Prawda czy farmazon?

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

Prawda czy farmazon?
                        Ty tak na serio?
                        Bazinga!
                        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Ty tak na serio?
                          To raczej szydera z rządu
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Już sama wątpliwość, czy to prawda czy farmazon, każe sądzić, że jako społeczeństwo damy sobie wcisnąć wszystko.
                            Dziś w tv powiedzą, że wirus unosi się w powietrzu powyżej 1 metra i od jutra conajmniej 50% ludzi chodzi na czworakach po ulicy.
                            To samo jest od początku z maskami na twarzach, przyłbicami, 100% skutecznymi i bezpiecznymi szczepionkami, nowymi mutacjami, ciężarówkami z Bergamo, lodowiskami w Hiszpanii, zwłokami w Brazylii i stosami w Indiach.
                            "Ludzie są tak głupi, że to działa. Niesamowite." - Mateusz Morawiecki w 2013r.

Komentarz

Już sama wątpliwość, czy to prawda czy farmazon, każe sądzić, że jako społeczeństwo damy sobie wcisnąć wszystko.
                              Dziś w tv powiedzą, że wirus unosi się w powietrzu powyżej 1 metra i od jutra conajmniej 50% ludzi chodzi na czworakach po ulicy.
                              To samo jest od początku z maskami na twarzach, przyłbicami, 100% skutecznymi i bezpiecznymi szczepionkami, nowymi mutacjami, ciężarówkami z Bergamo, lodowiskami w Hiszpanii, zwłokami w Brazylii i stosami w Indiach.
                              Ostatni cytat najlepiej WAS podsumowuje
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

Już sama wątpliwość, czy to prawda czy farmazon, każe sądzić, że jako społeczeństwo damy sobie wcisnąć wszystko.
                                Możesz do tej listy dodać jeszcze śmiercionośne zaczipowane szczepionki i grzybicę płuc powodowaną przez noszenie maseczek,
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X