Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Już Ci kiedyś napisałem, że nie mam żadnej przyjemności z dyskusji z Tobą i proszę abyś trzymał się ode mnie z daleka, obsikuj czyjeś inne nogawki. Dodatkowo na wszelki wypadek kulturalnie zaznaczyłem, że mój post jest skierowany tylko do Kalle. Sądziłem, że mimo wszystko zrozumiesz. Jednak widzę, że bardzo świerzbią Cię paluszki, nie mój problem idz do dermatologa. Dla mnie, o ile w realnym życiu coś tam pewnie sobą reprezentujesz, to tutaj dałeś się poznać jako forumowy przygłup z przerośniętym Ego i żadna przyjemność taplania się z Tobą w błocie, tak więc nie podejmę rękawicy.

P.S. Jeżeli ktoś jest zainteresowany odpowiedzią na pytania zamieszczone w poście tego forumowego szura, niech je powtórzy to udzielę swoich przemyśleń, mniej lub bardziej mądrych. Tego frajerskiego typa konsekwetnie olewam w dyskusji.
    Jak chcesz żeby twe posty były skierowane do Kalle to masz półdebilu opcje wiadomość prywatna.
    Wątku frajerskości to nie będę nawet komentował bo mnie x razy weryfikowało życie a taki kompleksiarz i obsraniec jak ty nawet nie ma możliwości mnie obrazić
    Zaś odpowiedzi na jakiekolwiek pytania ze strony takiego pajaca jak ty, mnie po prostu kompletnie nie interesują (dlatego jak być może nie zauważyłeś ich po prostu szurku nie zadałem), ale jako, że jest to forum publiczne to nie dziw się, że będę każdego farmazoniarza twojego pokroju traktował w należny mu sposób. ciao
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
      Ale z Ciebie daremny trep. Dajesz dalej Dyskutować z Tobą nie zamierzam, ale kijem po Twojej klatce dla zabawy mogę kilka razy przejechać

Normalna, niezakompleksiona osoba po prostu by temat olała, ale jak wolisz robić z siebie figo-fago to droga wolna, królu forumki
      Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Ale z Ciebie daremny trep. Dajesz dalej Dyskutować z Tobą nie zamierzam, ale kijem po Twojej klatce dla zabawy mogę kilka razy przejechać
        Ten kij i klatka to najwidoczniej szczyt twojej rozrywki każdemu według możliwości

ps. zaś do tego co dopisałeś później to się nazywa projekcja świadomości
        Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Teraz pozostaje Ci tylko udowodnić, że zachorowania na COVIDA są w jakikolwiek sposób zależne od zachorowań na grypę i jesteśmy w domu
          Niczego Ci nie będę udowadniał. Zwłaszcza, że pieprzysz jakieś banialuki, które przeczą logice.
          Wyciągasz statystyki dziesięciu chorób i się spuszczasz nad tym, że ilość zakażeń nimi spadła. A pomijasz jedenastą, obecnie najbardziej rozpowszechnioną

Na przykładzie dwóch najpopularniejszych ostatnio chorób wirusowych w prosty sposób pokazałem Ci, że ilość zarażeń nimi się nie zmniejsza. Możesz do tego doliczyć inne, rzadsze. To nic nie zmieni. Tendencja będzie dalej ta sama, wyraźnie widoczna. Po ponad roku cyrku maseczkowo-dystansowego ludzie wcale nie chorują mniej na choroby wirusowe. A przecież maseczki i dystanse tak wspaniale chronią przed zakażeniem się nimi.

Jedyne co się zmieniło, to udział tych chorób do ogółu. I to są te zbiory, o których wspomniałeś próbując nieudolnie błysnąć. Teraz zbiór pt. COVID jest największy. inne mniejsze, ale suma zbiorów jest podobna jak rok temu, dwa i trzy.
          Dziwnym trafem właściwie wszyscy lekarze i naukowcy mówią o tym, że covid WYPIERA inne wirusy grypy.

Mówiąc obrazowo:

Rolnik za każdym razem do koryta wsypuje tą samą ilość żarcia.

W 2019 przy korycie żarło 10 świń.
          W 2020 do koryta dosiadła się jedenasta świnia, która zeżarła najwięcej. Logicznym jest więc, że inne zeżarły mniej niż wcześniej.

Idź dalej do piaskownicy, nazywaj każdego kto nie pasuje do twojej wizji świata foliarzem, bo już tylko to Ci pozostało.

--

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Jakby ktoś chiał 15.05 zdjąć maseczkę to uwaga
          Czyli tak znieśli, że nie znieśli
          Będą mogli sobie odtrąbić na konferencji jak to zrobili ludziom dobrze

Na szczęście i tak mało kto ze spacerowiczów się jeszcze przejmuje tymi zakazami.

Ostatnio edytowany przez Kalle; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta

Niczego Ci nie będę udowadniał. Zwłaszcza, że pieprzysz jakieś banialuki, które przeczą logice.
            Wyciągasz statystyki dziesięciu chorób i się spuszczasz nad tym, że ilość zakażeń nimi spadła. A pomijasz jedenastą, obecnie najbardziej rozpowszechnioną

Gdzie ja Ci pomijam tę najbardziej rozpowszechnioną ? O czym Ty do mnie w ogóle piszesz ?

Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta
            Na przykładzie dwóch najpopularniejszych ostatnio chorób wirusowych w prosty sposób pokazałem Ci, że ilość zarażeń nimi się nie zmniejsza. Możesz do tego doliczyć inne, rzadsze. To nic nie zmieni. Tendencja będzie dalej ta sama, wyraźnie widoczna. Po ponad roku cyrku maseczkowo-dystansowego ludzie wcale nie chorują mniej na choroby wirusowe. A przecież maseczki i dystanse tak wspaniale chronią przed zakażeniem się nimi.
            Jasno na podstawie oficjalnych danych wykazałem, że na inne choroby wywoływane przez wirusy choruje
            - w skali rdr 2019 - 2020 co do zasady 2,5-3 razy MNIEJ osób
            - w skali rdr marzec 2020 - marzec 2021 pi razy drzwi pod 4 razy osób MNIEJ
            - w skali miesiąc do miesiąca (mowa o tych kiedy obostrzenia były największe marzec/kwiecień, listopad/grudzień) jest to pod 6,7,8 razy MNIEJ osób
            jakie wirusy i wywoływane przez nie choroby wziąłem pod uwagę już pisałem
            Oczywiście można się przyjebać do metodologii - czyli konkretnie do za małej próbki danych - ale ta TENDENCJA jest wyraźna i JEDNOZNACZNIE wskazuje, że chorych na choroby zakaźne przenoszone drogą kropelkową było
            - w 2020 roku mniej niż w 2019
            - w miesiącach kiedy były "lockdowny"/obostrzenia znacząco mniej

Jedyne co się zmieniło, to udział tych chorób do ogółu. I to są te zbiory, o których wspomniałeś próbując nieudolnie błysnąć. Teraz zbiór pt. COVID jest największy. inne mniejsze, ale suma zbiorów jest podobna jak rok temu, dwa i trzy.
            Dziwnym trafem właściwie wszyscy lekarze i naukowcy mówią o tym, że covid WYPIERA inne wirusy grypy.
            Nie ma czegoś takiego jak suma zbiorów chorób - o czym Ty piszesz, to nie ma żadnych podstaw ani tych empirycznych, ani logicznych.
            I tak jak już pisałem udział tych chorób do ogółu się nie zmienił (a może się i zmienił tylko co z tego, skoro nikt w żadnych publikacjach naukowych/rządowych/statystycznych tego tak nie liczy, bo i po co ?) -tylko imho znacznemu (tak to jest semantyka, dla mnie zmniejszenie liczby chorych o 50%, czy tam 70% to dużo) zmniejszeniu uległa JEDNOSTKOWA LICZBA CHORYCH NA INNE CHOROBY ZAKAŹNE (inne niż COVID)

Mówiąc obrazowo:

Rolnik za każdym razem do koryta wsypuje tą samą ilość żarcia.

W 2019 przy korycie żarło 10 świń.
            W 2020 do koryta dosiadła się jedenasta świnia, która zeżarła najwięcej. Logicznym jest więc, że inne zeżarły mniej niż wcześniej.
            Przepiękna analogia, która **** wie czego dotyczy - może oprócz tego, że jeżeli tak rozumiesz problematykę problemu to wiele wyjaśnia.
            Bo tak jak już pisałem ta suma zbiorów to jakiś Twój wymysł jest. Jeśli szukasz jakichś analogii to masz taką
            Rocznie łeb sobie rozbija 1000 osób.
            W danym roku w wyniku zmian klimatycznych pojawia się nowe zagrożenie zabójcze gradobicia - rząd nakazuje chodzić w kasakach.
            I teraz tak mimo chodzenia w kasku 900 osobom grad rozbija łeb, a 100 rozbija głowę z innych "tradycyjnych" przyczyn.
            W sumie zbiorów mamy 1000 rozbitych głów -> ale tylko 100 nie przez grad = noszenie kasku zmniejszyło szansę rozbicia łba w innych niż gradobicie przyczynach o 10 razy.

Już bardziej obrazowo nie jestem tego w stanie napisać...

Idź dalej do piaskownicy, nazywaj każdego kto nie pasuje do twojej wizji świata foliarzem, bo już tylko to Ci pozostało.
            Jak to, że tylko to mi pozostało ? Kompletnie tego nie rozumiem ? W sensie, że chcecie mnie dojechać ? Że mnie na osiedlu pogonicie ? Jakiś zakaz na Legii będę miał ? Do roboty donos napiszecie ? smuteczek
            Ale w sumie do kogo ja to pisz do gimboja używającego ozdobników w stylu "spuszczać się na forum" lolik
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Koronawirus. Minister o limitach: będzie trzeba mieć ze sobą dowód zaszczepienia - Wiadomości (onet.pl)

Choroba o śmiertelności 1-1,5%, uwzględniając mityczne "zachorowania bezobjawowe" to pewnie z 0,5% maks., doprowadziła do tego, że świat (cały "cywilizowany") własnie staje się totalitarnym kołchozem, który dąży do pełnej inwigilacji, a co za tym idzie kontroli. Wystarczyło naprawdę niedużo hehe. Jeśli jest ktoś, kto uważa, że te wszystkie "nowinki" kiedykowiek "same" zostaną wycofane, to nie wiem czy gratulować głupoty czy współczuć naiwności. Telewizor to jest jednak przepotężna broń.

Komentarz

• Co wy macie z tym telewizorem? Znowu coś się popierdoliło w bani?
                My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Przez rok społeczeństwo jeśli chodzi o covida mocno się spolaryzowało. Siedzenie przed TV, fb zrobiło swoje i mamy różne kwiatki z obu stron barykady.
                  Irytują zarówno ci wierzący w chipy w szczepionkach, jak i ci którzy pod wpływem przekazu medialnego przestrzegają reżimu sanitarnego robiąc sobie przerwy na kolejnego papierosa.
                  Z jednej strony boją się wirusa, który zabija co 100, ale bagatelizują ryzyko zachorowania na raka, który zbiera śmiertelne żniwo bez względu na wiek / płeć / zarobki.

Mnie osobiście denerwują zarówno osoby twierdzące, że covida nie ma i że w szczepionkach jest chip. Jak i ci propsujący noszenie maseczek na świeżym powietrzu.

Komentarz

• Można się spierać o metody radzenia sobie z pandemią, dla niektórych zbyt restrykcyjne, dla innych za mało. Twierdzenie jednak że wirusa nie ma lub że to zwykła grypa a rządy wielu krajów narażają gospodarkę na ruinę w imię jakiegoś bliżej nieokreślonego interesu to objaw zidiocenia.

Komentarz

• Pre-swazja, Cialdini, Sopot 2017r.
                      Tak to tu tylko zostawię.

Ponownie poruszyliśmy temat wojny. Stwierdziłem, że w przeciwieństwie do niego nie sądzę, aby zwykli ludzie byli nazbyt wdzięczni swoim przywódcom, którzy przynieśli im wojnę i zniszczenie. Göring wzruszył ramionami: „Przecież to oczywiste, że ludzie nie chcą wojny. (…) Zwykli ludzie nie chcą wojny; ani w Rosji, ani w Anglii, ani w Ameryce, ani zresztą w Niemczech. To zrozumiałe. Ale przecież są przywódcy kraju, którzy określają politykę, a pociągnięcie ludzi [za sobą] zawsze jest łatwą sprawą, czy to w demokracji, czy to w dyktaturze faszystowskiej albo w parlamentaryzmie lub w dyktaturze komunistycznej”.

„Jest tu jedna różnica – wskazałem. – W demokracji ludzie mają coś do powiedzenia w sprawie, przez wybranych reprezentantów, a w Stanach Zjednoczonych tylko Kongres może wypowiedzieć wojnę”.

„Och, wszystko w najlepszym porządku, ale – głosowanie czy nie – ludzie zawsze mogą być zmuszeni do licytowania się z przywódcami. To łatwe. Wszystko, co musi pan zrobić, to powiedzieć im, że będą atakowani i potępiani za brak patriotyzmu i wystawianie ojczyzny na niebezpieczeństwo. To działa tak samo w każdym kraju”.

Hermann Göring nie wypowiedział tych słów | Sprawdzam (afp.com)

Prosty emocjonalny szantaż, tak jak w temacie szczepionek (jak nie chcesz się zaszczepić tzn, że nie kochasz babci, ojca etc.)

Twierdzenie jednak że (...) rządy wielu krajów narażają gospodarkę na ruinę w imię jakiegoś bliżej nieokreślonego interesu to objaw zidiocenia.

Pierwsza częśc filmu. Nasz kochany pan premier opowiada jak powinno się działać
                      To, że Ty czegoś nie rozumiesz/ nie masz informacji potrzebnych, żeby rozumieć/ nie chce Ci się bardziej zainteresować tematem, to nie powód, żeby obrażać innych, bo po jakimś czasie możesz wyjść na ignoranta.

Zmiany ida szybko, więc oficjalny rząd światowy pewnie też już niedługo. Polecam też zapoznanie się z postulatami agendy 2030.

-----------

Jeszcze jedna kwestia. Jakoś cicho jest w temacie wyjaśnienia skąd się ten wirus wziął, jak wydostał, kto za to odpowiada. Bo ktoś chyba powinien ponieść konsekwencje, nie? Trump jak jeszcze był prezydentem powiedział, że "Chiny odpowiedzą za covid". Potem przegrał wybory, układ się zmienił, media też jakoś dziwnym trafem przestały się tym interesować, a czerwoni chińscy dygnitarze biją sobie piątki z globalistycznym towarzystwem w Davos.
                      Ktoś coś słyszał?

Komentarz

• Powiedz, dlaczego postanowiłeś rozpieprzyć ten temat? Masz cały temat dla oszołomów, w którym możesz wrzucać te swoje "mądrości", to nie, musisz, ***** tutaj. Mi się tu, ***** już nawet zaglądać nie chce przez te twoje wysrywy od czapy.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                          Powiedz, dlaczego postanowiłeś rozpieprzyć ten temat? Masz cały temat dla oszołomów, w którym możesz wrzucać te swoje "mądrości", to nie, musisz, ***** tutaj. Mi się tu, ***** już nawet zaglądać nie chce przez te twoje wysrywy od czapy.
                          Nie mów mi, że Ty też wierzysz w to, że 11/09 były jakieś zamachy.
                          Cała akcja z WTC miała na celu tylko i wyłącznie powołanie rządu światowego i podporządkowanie sobie społeczeństw.
                          Może dla osoby która nigdy nie była za granicą pewne rzeczy są niejasne, ale wystarczy wyjechać do takich Niemiec, czy tam Wielkiej Brytanii żeby zobaczyć jak wygląda państwo policyjne.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

Pre-swazja, Cialdini, Sopot 2017r.
                            Tak to tu tylko zostawię.

Ponownie poruszyliśmy temat wojny. Stwierdziłem, że w przeciwieństwie do niego nie sądzę, aby zwykli ludzie byli nazbyt wdzięczni swoim przywódcom, którzy przynieśli im wojnę i zniszczenie. Göring wzruszył ramionami: „Przecież to oczywiste, że ludzie nie chcą wojny. (…) Zwykli ludzie nie chcą wojny; ani w Rosji, ani w Anglii, ani w Ameryce, ani zresztą w Niemczech. To zrozumiałe. Ale przecież są przywódcy kraju, którzy określają politykę, a pociągnięcie ludzi [za sobą] zawsze jest łatwą sprawą, czy to w demokracji, czy to w dyktaturze faszystowskiej albo w parlamentaryzmie lub w dyktaturze komunistycznej”.

„Jest tu jedna różnica – wskazałem. – W demokracji ludzie mają coś do powiedzenia w sprawie, przez wybranych reprezentantów, a w Stanach Zjednoczonych tylko Kongres może wypowiedzieć wojnę”.

„Och, wszystko w najlepszym porządku, ale – głosowanie czy nie – ludzie zawsze mogą być zmuszeni do licytowania się z przywódcami. To łatwe. Wszystko, co musi pan zrobić, to powiedzieć im, że będą atakowani i potępiani za brak patriotyzmu i wystawianie ojczyzny na niebezpieczeństwo. To działa tak samo w każdym kraju”.

Hermann Göring nie wypowiedział tych słów | Sprawdzam (afp.com)

Prosty emocjonalny szantaż, tak jak w temacie szczepionek (jak nie chcesz się zaszczepić tzn, że nie kochasz babci, ojca etc.)

Pierwsza częśc filmu. Nasz kochany pan premier opowiada jak powinno się działać
                            To, że Ty czegoś nie rozumiesz/ nie masz informacji potrzebnych, żeby rozumieć/ nie chce Ci się bardziej zainteresować tematem, to nie powód, żeby obrażać innych, bo po jakimś czasie możesz wyjść na ignoranta.

Zmiany ida szybko, więc oficjalny rząd światowy pewnie też już niedługo. Polecam też zapoznanie się z postulatami agendy 2030.

-----------

Jeszcze jedna kwestia. Jakoś cicho jest w temacie wyjaśnienia skąd się ten wirus wziął, jak wydostał, kto za to odpowiada. Bo ktoś chyba powinien ponieść konsekwencje, nie? Trump jak jeszcze był prezydentem powiedział, że "Chiny odpowiedzą za covid". Potem przegrał wybory, układ się zmienił, media też jakoś dziwnym trafem przestały się tym interesować, a czerwoni chińscy dygnitarze biją sobie piątki z globalistycznym towarzystwem w Davos.
                            Ktoś coś słyszał?

Idealny post do tematu polaka780.

Komentarz

Nie mów mi, że Ty też wierzysz w to, że 11/09 były jakieś zamachy.
                              Cała akcja z WTC miała na celu tylko i wyłącznie powołanie rządu światowego i podporządkowanie sobie społeczeństw.
                              Może dla osoby która nigdy nie była za granicą pewne rzeczy są niejasne, ale wystarczy wyjechać do takich Niemiec, czy tam Wielkiej Brytanii żeby zobaczyć jak wygląda państwo policyjne.
                              Czekam jeszcze tylko na przemówienie Hitlera odtworzone od tyłu, w którym będzie o Covidzie i paszportach szczepionkowych.

Komentarz

• Po dzisiejszej wyprawie na Pola Mokotowskie stwierdzam ,że życie wraca do normalności i bardzo mnie to cieszy
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X