Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta

Grypa: 1 580 tys
    COVID: 2 750 tys

Razem ponad 4,3 miliona
    Rok wcześniej dodając covida 4,6 miliona

Noooo.... Dystanse, lockdowny i maseczki skuteczne w ch*j
    Ahhahahaahahahahhahahahahah troling foliarzy level hard
    Kolejny props
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ktoś mądry kiedyś powiedział:

Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupka niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Weź sobie to do serca ????

Komentarz

Ktoś mądry kiedyś powiedział:

Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupka niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Weź sobie to do serca ????
        Szkoda że ten mondry Ci nie powiedział o dyscyplinie naukowej jaką jest logika, a konkretnie nauka o zbiorach. Niejednemu jej znajomość oszczędziłaby robienie z siebie pośmiewiska.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• To chyba zapomniałeś, że jest coś takiego jak suma zbiorów

Kończ waść...

Komentarz

To chyba zapomniałeś, że jest coś takiego jak suma zbiorów

Kończ waść...
            dodaj jeszcze różyczkę do tej swojej sumy mądrzej nie będzie, ale śmieszniej...czemu nie..
            Ale wstydu Ci nie oszczędzę bo sam go sobie robisz, czego najlepszym świadectwem jest "kończ waść"

ps. najśmieszniejsze w tym wszystkim wszystkim jest to, że mam dane aktualizowane co 2 tygodnie z PZH (zresztą nawet wrzucałem tu linki)
            i teraz taka malutka wrzutka - maj, czerwiec 2019 roku grypa 400000, analogiczny okres 2020 (czyli lockdown+w miarę ścisłe przestrzeganie zasad dystansowania się) grypa+COVID 100000 - czyli 4 RAZY MNIEJ
            ale ok jest coś takiego jak "suma zbiorów" -> szkoda tylko, że się nie dotyczy ona IQ foliarzy.
            Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nie ma to jak wybrać sobie dwa miesiące, które najlepiej pasują do teorii

2013/2014 : 2 664 201
              2014/2015 : 3 666 410
              2015/2016 : 3 936 341
              2016/2017 : 4 684 820
              2017/2018 : 5 279 689
              2018/2019 : 4 491 879
              2019/2020 : 3 935 353 (grypa + covid)
              2020/2021 : 4 354 320 (grypa + covid)

każdy sezon: od 1.IX do 22.VII - tylko w 19/20 dane do końca lipca

obecny sezon jeszcze nie dobiegł końca, więc przez niecałe dwa miesiące jeszcze troszkę dojdzie

źródło: PZH (grypa) , Wikipedia (covid)

---

Znowu Ci nie wyszło.

Aha, wiem... to na pewno spisek foliarzy

Komentarz

Nie ma to jak wybrać sobie dwa miesiące, które najlepiej pasują do teorii

obecny sezon jeszcze nie dobiegł końca, więc przez niecałe dwa miesiące jeszcze troszkę dojdzie

---

Znowu Ci nie wyszło.

Teraz pozostaje Ci tylko udowodnić, że zachorowania na COVIDA są w jakikolwiek sposób zależne od zachorowań na grypę i jesteśmy w domu...w Waszym przypadku z folii.
                Bo zasadniczo sytuacja wygląda tak, że
                - osoby które do tej pory chorowały co roku na grypę TEORETYCZNIE powinny mieć taką samą szansę za zakażenie się grypą również w tym/zeszłym roku -> dziwnym trafem się na nią nie zaraziły (w sensie zaraziło się 3 razy mniej niż w "normalnym" - dlaczego? lockdown/dystans się kłania)
                - zbiór osób które zachorowały na COVIDA jest kompletnie NIEZALEŻNY od zbioru grypowego -> tak samo jak niezależny jest od wirusa świnki, odry, pryszczycy, rotawirusów itp. itd.

I teraz tak piszesz o 2 miesiącach które jakoby mi najbardziej pasowały ?
                ok to weźmiemy pod uwagę inne wirusy/choroby zakaźne przenoszone w taki sam sposób jak rzeczony koronawirus
                Odra - 50 razy mniej zachorowań w 2020 niż w 2019
                Różyczka - 3 razy mniej
                Świnka - 3 razy mniej (czy tam 2,7 na oko)
                Szkarlatyna - 3 razy mniej
                Krztusiec - 2,5 raza mniej
                Meningokoki - 2 razy mniej
                Ospa - 2,5 raza mniej
                ale ja wiem maseczki zabijają i co gorsza obdzierają człowieka z godności
                A i jeszcze jedno jak przyrównamy pierwsze 2/3 miesiące 2021 (czyli dystans społeczny spowodowany COVIDEM na pełnych obrotach) do pierwszych 2/3 miesięcy zeszłego roku (czyli brak jakichkolwiek restrykcji) to te liczby są jeszcze bardziej wymowne (oczywiście nie dla Ciebie - bo jest to SUMA ZBIORÓW wszak jak ktoś zakaził się COVIDEM to nie ma opcji żeby zakaził się ospą wietrzną )

A w bonusie lecą zachorowania na grypę w sierpniu 2019 roku i 2020 roku - czyli kiedy te obostrzenia były relatywnie małe
                2019 rok - 100000
                2020 rok - 70000
                natomiast w grudniu, kiedy był obowiązek chociażby śmigania w maskach
                2019 rok - 500000
                2020 rok - 200000
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Nie ma to jak wybrać sobie dwa miesiące, które najlepiej pasują do teorii

---

Znowu Ci nie wyszło.

Kalle, tylko i wyłącznie Te spadki na Grypie to nic niezwykłego. Generalnie jesteśmy co raz zdrowsi, kilka przykładów

Choroby układu oddechowego. Hospitalizacje od początku marca do końca listopada.

2020 - 185 732

2019 - 299 929
                  Spadek hospitalizacji do analogicznego okresu rok do roku o 114 197 [38,07%].:

Choroby układu nerwowego. Hospitalizacje od początku marca do końca listopada.

2020 - 184 626

2019 - 283 736
                  Spadek hospitalizacji do analogicznego okresu rok do roku o 99 110 [34,93%].

Choroby narządu wzroku. Hospitalizacje od początku marca do końca listopada.

2020 - 225 708

2019 - 364 460
                  Spadek hospitalizacji do analogicznego okresu rok do roku o 138 752 [38,07%].

Choroby twarzy, jamy ustnej, gardła, krtani, nosa i uszu. Hospitalizacje od początku marca do końca listopada.

2020 - 90 629

2019 - 172 676

Spadek hospitalizacji do analogicznego okresu rok do roku o 82 047 [47,51%].

Niech żyje Partia-Matka!
                  http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Widzę, że dodatkowym skutkiem ubocznym związanym z noszeniem zabójczych maseczek są ani chybi problemy z pamięcią krótkotrwałą.
                    Wczoraj pisałeś jak to COVID nie WYELIMINOWAŁ grypy, dziś po tym jak podałem konkretna liczbę przypadków wyskakujesz z jakimś pitololo o wiadomościach TVP.
                    Ale mega props dla Ciebie
                    - rok temu 4.5 mln zakażeń grypa
                    - w tym toku 3 razy mniej
                    chyba lepszego dowodu na to jak działa dystans społeczny nie byłeś w stanie dostarczyć.
                    wielkie dzięki
                    To że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz to wiedziałem, ale że w takim stopniu to powiem szczerze się nie spodziewałem. Przeczytaj jeszcze raz cytat wrzucony przeze mnie i przestań z siebie robić ...
                    Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                    I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Jakby ktoś chiał 15.05 zdjąć maseczkę to uwaga

Nadal jednak zakrywać usta i nos należy w środkach transportu publicznego, w samolotach, w miejscach ogólnodostępnych, czyli na drogach i placach, na terenie cmentarzy, promenad, bulwarów, miejsc postoju pojazdów, parkingów leśnych, jak również na terenie nieruchomości wspólnych np. klatkach schodowych, windach czy garażach podziemnych, w zakładach pracy, jeżeli w pomieszczeniu przebywa więcej niż jedna osoba, chyba że pracodawca postanowi inaczej.

Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polsk...rozporzadzenie
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

To że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz to wiedziałem, ale że w takim stopniu to powiem szczerze się nie spodziewałem. Przeczytaj jeszcze raz cytat wrzucony przeze mnie i przestań z siebie robić ...

Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

Okazuje się również, że super wirus nie tylko wirusy układu oddechowego wyeliminował.
                        Ty już nie musisz robić z siebie ..., ani nawet ......
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Kalle, tylko i wyłącznie Te spadki na Grypie to nic niezwykłego. Generalnie jesteśmy co raz zdrowsi, kilka przykładów

Choroby układu oddechowego. Hospitalizacje od początku marca do końca listopada.

2020 - 185 732

2019 - 299 929
                          Spadek hospitalizacji do analogicznego okresu rok do roku o 114 197 [38,07%].:

Choroby układu nerwowego. Hospitalizacje od początku marca do końca listopada.

2020 - 184 626

2019 - 283 736
                          Spadek hospitalizacji do analogicznego okresu rok do roku o 99 110 [34,93%].

Choroby narządu wzroku. Hospitalizacje od początku marca do końca listopada.

2020 - 225 708

2019 - 364 460
                          Spadek hospitalizacji do analogicznego okresu rok do roku o 138 752 [38,07%].

Choroby twarzy, jamy ustnej, gardła, krtani, nosa i uszu. Hospitalizacje od początku marca do końca listopada.

2020 - 90 629

2019 - 172 676

Spadek hospitalizacji do analogicznego okresu rok do roku o 82 047 [47,51%].

Niech żyje Partia-Matka!
                          CORAZ to lepsze (bo śmieszniejsze) wpisy.
                          Niech żyją foliarze intelektualiści

ps. jeden jeżeli hospitalizacje oznaczają dla Ciebie zdiagnozowanie danej choroby to
                          ps2. tak jest w dobie epidemii, służba zdrowia robiła wszystko żeby nie diagnozować wirusów/chorób układu oddechowego. ale ja wiem w Waszym płaskim świecie jak ktoś przychodził do lekarza z grypą to ten
                          - wpisywał mu COVID
                          - w wersji lajt po prostu go nie przyjmował, bo a priori wiedział że to grypa, a nie COVID
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

Ty już nie musisz robić z siebie ..., ani nawet ......
                            Dla Ciebie nie ma już ratunku. Jesteś zwykłym sekciarzem.
                            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

Dla Ciebie nie ma już ratunku. Jesteś zwykłym sekciarzem.
                              Powiedziała mrówka do słonia
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

CORAZ to lepsze (bo śmieszniejsze) wpisy.
                                Niech żyją foliarze intelektualiści

ps. jeden jeżeli hospitalizacje oznaczają dla Ciebie zdiagnozowanie danej choroby to
                                ps2. tak jest w dobie epidemii, służba zdrowia robiła wszystko żeby nie diagnozować wirusów/chorób układu oddechowego. ale ja wiem w Waszym płaskim świecie jak ktoś przychodził do lekarza z grypą to ten
                                - wpisywał mu COVID
                                - w wersji lajt po prostu go nie przyjmował, bo a priori wiedział że to grypa, a nie COVID
                                Już Ci kiedyś napisałem, że nie mam żadnej przyjemności z dyskusji z Tobą i proszę abyś trzymał się ode mnie z daleka, obsikuj czyjeś inne nogawki. Dodatkowo na wszelki wypadek kulturalnie zaznaczyłem, że mój post jest skierowany tylko do Kalle. Sądziłem, że mimo wszystko zrozumiesz. Jednak widzę, że bardzo świerzbią Cię paluszki, nie mój problem idz do dermatologa. Dla mnie, o ile w realnym życiu coś tam pewnie sobą reprezentujesz, to tutaj dałeś się poznać jako forumowy przygłup z przerośniętym Ego i żadna przyjemność taplania się z Tobą w błocie, tak więc nie podejmę rękawicy.

P.S. Jeżeli ktoś jest zainteresowany odpowiedzią na pytania zamieszczone w poście tego forumowego szura, niech je powtórzy to udzielę swoich przemyśleń, mniej lub bardziej mądrych. Tego frajerskiego typa konsekwetnie olewam w dyskusji.
                                http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

Pracuję...
                                X