Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie, wg ostatniej konferencji nierządu osoby zaszczepione nie są brane pod uwagę w limicie osób na imprezach okolicznościowych i imprezach rodzinnych, spotkaniach etc.. Ale tylko Ci zaszczepieni drugą dawką? Czy jedna wystarczy? Nie licząc oczywiście J&J.

Pomijam fakt kontroli i to czy ktoś w ogóle się tym przejmuję, po prostu jestem ciekaw zważywszy na ilość spotkań komunijnych w najbliższych tygodniach.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
      Wbrew pozorom nie musi to być coś niezwykłego.

https://medicalprogress.pl/aktualnos...ze-drugi-id287
      Okazuje się również, że super wirus nie tylko wirusy układu oddechowego wyeliminował. Również wirusowe zapalenie wątroby zostało wyparte:

Cuda polskiej "służby zdrowia" na przykładzie wirusowego zapalenia wątroby.

2020 - 2 041 przypadków

2019 - 7 280 przypadków
      Okazuje się, że COVID-19 sprawił, że ludzie przestali chorować na wirusowe zapalenie wątroby (spadek o 71,96% rok do roku).
      https://twitter.com/synxchaosu/statu...16521568677889
      Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
      I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Masz rację 170000 przypadków grypy w zeszłym miesiącu najlepiej najlepiej świadczy o tym, że "wirusy układu oddechowego" zostały "wyeliminowane"...może faktycznie noszenie maseczek powoduje niedotlenienie mózgu
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Te przypadki grypy to potwierdzone testem jakimś czy podejrzenie grypy lub przeziębienie? Bo zawsze ciekaw jestem jak jest tworzona statystyka zachorowań na grypę każdego roku

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
            Te przypadki grypy to potwierdzone testem jakimś czy podejrzenie grypy lub przeziębienie? Bo zawsze ciekaw jestem jak jest tworzona statystyka zachorowań na grypę każdego roku
            Teleporada
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Teleporada
              Ta sama metodologia od x lat, źródło wrzuciłem już kilka dobrych tygodni temu, ale z całego serca się cieszę, że sephrioth1916 potwierdza skuteczność dystansu społecznego

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Liczba osób zakażonych grypą w sezonie 20/21: 1 581 630
                https://pulsmedycyny.pl/sezon-grypow...zgonow-1105921

Dla porównania w sezonie 18/19 było to około 4,5 mln (dane wrzucalem kilkanaście stron wcześniej), czyli 3 razy mniej.
                Jeżeli dodamy do tego koronawirusa to 1,5 + 2,8 = 4,3 mln zakażonych.

Rozumiem, że tak skomplikowanych działań matematycznych nie pokazują w wiadomościach stąd TNTP pisze jakieś androny.
                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Tak już po ponad roku od początku tego cyrku; po tym wszystkim, co widać i czego nie widać, ale łatwo połączyć kropki. Uważam, że jeżeli ktoś jeszcze uważa, że w tym wszystkim chodzi o zdrowie ludzi i że jest ogólnoświatowa epidemia, to jest nieźle stuknięty. A jeżeli jeszcze ktoś rozumie i popiera działania poszczególnych rządów (w tym oczywiście najmniej skutecznego naszego) w "walce z pandemią" to ... nie wyrażę się, bo zostanę zbanowany.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                    Tak już po ponad roku od początku tego cyrku; po tym wszystkim, co widać i czego nie widać, ale łatwo połączyć kropki. Uważam, że jeżeli ktoś jeszcze uważa, że w tym wszystkim chodzi o zdrowie ludzi i że jest ogólnoświatowa epidemia, to jest nieźle stuknięty. A jeżeli jeszcze ktoś rozumie i popiera działania poszczególnych rządów (w tym oczywiście najmniej skutecznego naszego) w "walce z pandemią" to ... nie wyrażę się, bo zostanę zbanowany.
                    Czwarta fala zap.erdala aaauuu!!! Wariant indyjski juz nadchodzi... Kolezke mam, ktory jest salowym w szpitalu miejskim (covidowy), pielegniarki normalnie bez maseczek lataja z zakaznego na inne oddzialy, a to przeciez pierwsza linia frontu. Pozniej w tv dziennikarz ubierze skafander z relacji w szpitalu, a operator kamery maski nawet nie zalozy.
                    Kurcze mialo byc powolne oficjalne przywracanie normalnosci, a zapewne po chwili wrocimy do dawnych obostrzen, co jeszcze niektorych bedzie smieszylo i beda zadowoleni, ze dzielnie walczymy. Jak wakacje beda naznaczone lockdownem indyjskim, to ja juz strace wiare calkowicie.

Komentarz

• Nie wiem czy dobrze robię wrzucając tego typu link, mam nadal wątpliwości.... Pomimo samemu wstrzymaniu się co do zapodania sobie obecnych preparatów, to w moim egoistycznym prywatnym interesie jest aby jak najwięcej osób przetestowało preparaty (zresztą, myślę, że jest to w interesie każdego, tak więc nie jestem chyba aż tak okropny ). Dlatego do tej pory poza jednym dot. Polski jakiś czas temu, wszelkiego tego typu filmy, wpisy itp. zachowywałem dla siebie aby nie wzbudzać niepotrzebnych emocji, gdyż wiadomo tylko niewielki odsetek trafi/trafiło na jakiś wybrakowany czip... Każdy powinien oszacować swoje ryzyko. Ten jeden filmik wrzucę aby uspokoić swoje sumienie cynika. Obiecuję więcej tego nie robić mimo, że jest bardzo wyważony.

"THEY DON'T WANT TO SEE PEOPLE LIKE US" - The Highwire
                      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• To o niczym dziwnym narazie nie świadczy, zapodawali tam głównie chińską. Ciekawym jestem jak to będzie wyglądało na Węgrzech
                        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                          Liczba osób zakażonych grypą w sezonie 20/21: 1 581 630
                          https://pulsmedycyny.pl/sezon-grypow...zgonow-1105921

Dla porównania w sezonie 18/19 było to około 4,5 mln (dane wrzucalem kilkanaście stron wcześniej), czyli 3 razy mniej.
                          Jeżeli dodamy do tego koronawirusa to 1,5 + 2,8 = 4,3 mln zakażonych.

Rozumiem, że tak skomplikowanych działań matematycznych nie pokazują w wiadomościach stąd TNTP pisze jakieś androny.
                          Widzę, że dodatkowym skutkiem ubocznym związanym z noszeniem zabójczych maseczek są ani chybi problemy z pamięcią krótkotrwałą.
                          Wczoraj pisałeś jak to COVID nie WYELIMINOWAŁ grypy, dziś po tym jak podałem konkretna liczbę przypadków wyskakujesz z jakimś pitololo o wiadomościach TVP.
                          Ale mega props dla Ciebie
                          - rok temu 4.5 mln zakażeń grypa
                          - w tym toku 3 razy mniej
                          chyba lepszego dowodu na to jak działa dystans społeczny nie byłeś w stanie dostarczyć.
                          wielkie dzięki
                          Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Prof. Robert Flisiak, prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych zauważa, że wszyscy już mają ugruntowane zdanie o tym, jakiej szczepionki chcą i nie docierają do nich racjonalne argumenty na temat bezpieczeństwa wszystkich preparatów. Prof. Flisiak zauważa także, że "przy spadającej liczbie zakażeń grymaszenia może być jeszcze więcej". Ekspert dodaje, że że konieczne będą paszporty szczepionkowe, by zachęcić w pozytywny sposób do szczepienia się tym preparatem, który będzie dostępny jak najszybciej.

AstraZeneca. Pacjenci nie chcą się szczepić tym preparatem - Kobieta (onet.pl)

ta..

A tu inna metoda: Serbia motywuje do szczepień: 25 euro dla każdego, kto przyjmie preparat - RMF 24

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                              chyba lepszego dowodu na to jak działa dystans społeczny nie byłeś w stanie dostarczyć.
                              wielkie dzięki
                              Grypa: 1 580 tys
                              COVID: 2 750 tys

Razem ponad 4,3 miliona
                              Rok wcześniej dodając covida 4,6 miliona

Noooo.... Dystanse, lockdowny i maseczki skuteczne w ch*j

Komentarz

Pracuję...
                              X