Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Nie jestem przeciwnikiem szczepień, tylko nie rozumiem po **** miałbym, skoro śmiertelność w mojej grupie wiekowej to jakieś 0,04%, a osoby zaszczepione mogą być również nosicielami.
    To proste. Ci którzy wprowadzają te globalne zmiany mają generalnie w ch.ju śmiertelność, statystyki, dane, logikę itp. Mają w ch.ju nawet ludzi i ich zdrowie (gdyby było inaczej w sprzedawanej powszechnie żywności nie byłoby tylu toksycznych, rakotwórczych związków, ale to inny temat). Chodzi o to żeby wymusić na ludziach posłuszeństwo, żeby byli w stanie spełniać nawet najbardziej głupie i niedorzeczne rozkazy.

A Ci skurwiali dziennikarze robią to celowo. Patafiany nie rozumieją, że sami kręcą bata na własną dupę kierując dyskurs w stronę tak po.ebanych wizji.
    Cóż ludzie dostaną dokładnie to na co zasługują.

Komentarz

• O proszę:

Europosłowi zwrócono uwagę, że może to oznaczać, że choć szczepienia przeciw COVID-19 są dobrowolne, to ci, którzy się im nie poddadzą, będą wykluczeni. - Sami się wykluczą - odpowiedział Waszczykowski.

- Sami się wykluczą, bo każdy może dzisiaj przystąpić, zarejestrować (się) do szczepienia, oczywiście poza wąską grupą ludzi, którzy mają problem zdrowotny, które są udokumentowane przez lekarzy i to jest problem, który trzeba rozwiązać w inny sposób - stwierdził.

- Natomiast ci, którzy nie chcą walczyć z pandemią to będzie to ich odpowiedzialność oczywiście - oświadczył były minister spraw zagranicznych

Waszczykowski: Niezaszczepieni sami się wykluczą (msn.com)

Dobrowolnośc szczepień

Nie chcesz poddać się eksperymentowi medycznemu - > nie chcesz końca pandemii -> jesteś człowiekiem drugiej kategorii.

To, że śmiertelność w niektórych grupach wiekowych wynosi ułamkowe części %, szczepionka nie daje żadnych gwarancji, a ludzie mają po niej ciężkie powikłania. Masz się słuchać niewolniku, czego nie rozumiesz? A jak nie to w.pierdalaj do rezerwatu.

Pierd.lonemu grubasowi w dupie przewraca się do reszty, ale plus z tego taki, że mówi wprost co tym zjeb.m siedzi w głowie i jaki jest dalszy plan. Może to jeszcze kogoś obudzi.
      Zachowanie pisiorów przypomina mi trochę schemat jaki znamy z rządów platfusów. Podobna pycha i przekonanie o swojej nieśmiertelności. Oby ludzi przejrzeli na oczy i skończyło się podobnie.

Komentarz

• Co za beczelna ku***a...
        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        Better Dead Than Red

Komentarz

• E tam, po prostu tak jak napisałem w grudniu, propaganda będzie/jest na max rozkręcona. Wszystkie brudne i mniej brudne chwyty uznano za dozwolone. Pozostaje się nie przejmować na zaś, gdyż pewnym jest, że jeńcy nie będą brani i jeszcze sporo "dobrowolności" nas czeka Każdy sam sobie może oszacować ryzyko, każdego wyboru. Dopóki badania nie będą zakończone, a zależnie od obecnych "szczepionek" jest to bodajże? "pozny 2022, wczesny 2023" to formalnego przymusu, na zasadzie obowiązkowego szczepienia nie będzie. Koszty takiego "państwowego przymusu" w przypadku, gdyby się okazało, że coś poszło mocno nie tak, byłyby przeogromne vs. obecne ochłapy i to nie dotyczy tylko Polski. Obecnie "szczepionka" jest przymusowo ale jednak dobrowolna Każdy zna swoją sytuację i może wybrać. Jedno co jest fajne w tym cyrku, że technologia będzie baaaardzo szeroko przetestowana i dopracowana i w przypadku sukcesu jest to bardzo fajny kandydat na wiele terapii. Dlatego standardowo zachęcam wszystkich aby zapodać sobie preparat, jest to w moim najlepszym interesie Normalnie aby uzyskać tak szerokie testy trochę czasu by to zabrało. Jako osoba z IT, lubię nowinki na każdym polu ale u siebie na komputerze mam zawsze oprogramowanie o jedną wersję do tyłu vs. najnowsze Miałbym swoje ciało traktowac inaczej ?:P Stąd mój sceptycyzm do tej "zabawki". Poza tym za jakiś czas może wejdą bardziej standardowe rozwiązania (np. Nowavax), oby nie zwalone, wiadomo zawsze może pójść coś nie tak.
          http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Jednak nie chciałbym być utożsamiany z foliarskimi teoriami o plandemii i płodach w szczepionkach. Nie rozumiem tylko sensu przyjmowania jej w mojej grupie wiekowej (około 40), o tej porze roku. Czy jest potwierdzone, że w nowym sezonie grypowym, kolejne szczepienia nie będą potrzebne?
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Jednak nie chciałbym być utożsamiany z foliarskimi teoriami o plandemii i płodach w szczepionkach. Nie rozumiem tylko sensu przyjmowania jej w mojej grupie wiekowej (około 40), o tej porze roku. Czy jest potwierdzone, że w nowym sezonie grypowym, kolejne szczepienia nie będą potrzebne?
              Płodów w szczepionkach nie ma, co innego wykorzystywanie linii komórkowych, które oryginalnie zostały uzyskane z płodów po aborcji, a teraz już od x lat są po prostu namnażane i wykorzystywane do badań, nie tylko jeżeli chodzi o obecne szczepionki. Można co najwyżej mówić o "grzechu pierworodnym", tj. że oryginalnie zostały uzyskane z płodów x lat temu, innej opcji po prostu nie było ( a przynajmniej nie znano, albo nie zaprzątano sobie tym głowy aby znalezc inny sposób, skoro tak łatwo "startery" są/były dostępne ) Jednym może to przeszkadzać inny sobie nie będzie tym zawracał głowy. Generalnie jak to się mówi najlepiej nie wiedzieć jak jest robiona przysłowiowa kiełbasa w masarni bo z miejsca zostałoby się wegetarianami Ja osobiście mam z tym problem ale to moja personalna opinia, nie mając nawet związku z tymi preparatami. Zdrowie&Piękno biznes, jest dla mnie jednym z bardziej nieetycznych, paradoksalnie.

Z tego co słyszałem to na razie pewna jest 3 dawka na jesieni, jeżeli chodzi o Pfizera i Moderne. Zresztą średnio mnie interesuje co jest mówione w oficjalnej propagandzie, gdyby powiedziano otwartym tekstem, "hej, generalnie to co pół roku szczepioneczka" to wiele osób by się nie zdecydowało, a przecież nie taki jest cel aby zniechęcić. Bardziej wygląda mi to na "wytrzymajcie 2 tygodnie przez rok" Patrzę po tym ile dawek zostało zakontraktowanych i na ile lat do przodu, dla poszczególnych krajów/regionów takich informacji się sporo przewijało. Dla mnie są 3 wyjścia: Planowane jest zaszczepienie kotków i piesków, zmagazynowanie ich i zutylizowanie jak się nie przydadzą albo witamy w świecie ciągłego "updejtowania" oprogramowania . Po zakończonych badaniach, po poprawkach nie mam z tym wielkiego problemu. Dla mnie to jest naprawdę przełomowa technologia zmieniająca zasady gry (mam gdzieś w tym aspekcie zabezpieczenia przed tym wirusem, zastosowanie programowania komórek jest duuuużo szersze.... sky is the limit tak naprawdę... o ile to zadziała i wszelkie niedociągnięcia, które mogą się ukazać za jakiś czas, zostaną poprawione) ale beta-testerem nie zamierzam być przy znikomości ryzyka dla mnie po przechorowaniu i żadna nawet najlepiej skrojona propaganda mnie nie przekona
              Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                O proszę:

Europosłowi zwrócono uwagę, że może to oznaczać, że choć szczepienia przeciw COVID-19 są dobrowolne, to ci, którzy się im nie poddadzą, będą wykluczeni. - Sami się wykluczą - odpowiedział Waszczykowski.

- Sami się wykluczą, bo każdy może dzisiaj przystąpić, zarejestrować (się) do szczepienia, oczywiście poza wąską grupą ludzi, którzy mają problem zdrowotny, które są udokumentowane przez lekarzy i to jest problem, który trzeba rozwiązać w inny sposób - stwierdził.

- Natomiast ci, którzy nie chcą walczyć z pandemią to będzie to ich odpowiedzialność oczywiście - oświadczył były minister spraw zagranicznych

Waszczykowski: Niezaszczepieni sami się wykluczą (msn.com)

Dobrowolnośc szczepień

Nie chcesz poddać się eksperymentowi medycznemu - > nie chcesz końca pandemii -> jesteś człowiekiem drugiej kategorii.

To, że śmiertelność w niektórych grupach wiekowych wynosi ułamkowe części %, szczepionka nie daje żadnych gwarancji, a ludzie mają po niej ciężkie powikłania. Masz się słuchać niewolniku, czego nie rozumiesz? A jak nie to w.pierdalaj do rezerwatu.

Pierd.lonemu grubasowi w dupie przewraca się do reszty, ale plus z tego taki, że mówi wprost co tym zjeb.m siedzi w głowie i jaki jest dalszy plan. Może to jeszcze kogoś obudzi.
                Zachowanie pisiorów przypomina mi trochę schemat jaki znamy z rządów platfusów. Podobna pycha i przekonanie o swojej nieśmiertelności. Oby ludzi przejrzeli na oczy i skończyło się podobnie.

Ten się znowu musiał zesrać.

"The EU Commission brought forward its proposal for the creation of a Digital Green Certificate in a bid to restore travel amid COVID-19 for those who have been vaccinated against the virus, SchengenVisaInfo.com reports.

The same document can also be used to prove that the holder has recovered from COVID-19. Those who have not been vaccinated, nor have they recovered from the virus, can use the document to present their COVID-19 test results.

By including all three situations in one document, the Commission intends to avoid the discrimination of non-vaccinated persons."

My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• No i co z tego? Jakby to co sam teraz wrzucasz ktoś ci napisał rok temu, to cisnalbys mu od foliarzy i teorii spiskowych. Lemingi już tak mają. Łykaj dalej ciemnotę i się oszukuj, w imię jakiegoś fałszywego poczucia kontroli. Ja to mam gdzieś.

Komentarz

No i co z tego? Jakby to co sam teraz wrzucasz ktoś ci napisał rok temu, to cisnalbys mu od foliarzy i teorii spiskowych. Lemingi już tak mają. Łykaj dalej ciemnotę i się oszukuj, w imię jakiegoś fałszywego poczucia kontroli. Ja to mam gdzieś.
                    Gówno z tego, oszołomie.

Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Jednak nie chciałbym być utożsamiany z foliarskimi teoriami o plandemii i płodach w szczepionkach. Nie rozumiem tylko sensu przyjmowania jej w mojej grupie wiekowej (około 40), o tej porze roku.
                      Cóż, to czy wolisz otworzyć głowę to co się rzeczywiście dzieje, albo będziesz blokował część informacji w obawie przed nic nie znaczącą etykietką, to Twój wybór. Tylko, że przyjęcie konformistycznej postawy w skali globalnej źle się skończy. Ale cóż, widocznie tak musi być.

O płodach jakiś kolega wyżej napisał. Wykorzystanie "plandemii", po to, żeby zmienić rzeczywistość, to rzecz oczywista. Wystarczy obserwować manipulacje polityków i mediów, i ogólnie to w którą stronę to wszystko zmierza. Nie trzeba nawet sięgac do żadnych foliarskich źródeł. Chociaż parę rzeczy robi wrażenie. Wiele rzeczy, które traktowane były przez ignorantów jako teorie spiskowe bzdury itp, dzisiaj zaczyna być codziennością, a wydarzenia zostały potwierdzone faktami.

matx haha, żeby to bylo takie proste jak te proste zasady. W sumie ch.j w to czy te zasady coś dają i są adekwatne do zagrożenia. Masz się słuchać i tyle. Polecam patrzeć dalej niż czubek własnego nosa.
                      Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

matx haha, żeby to bylo takie proste jak te proste zasady. W sumie ch.j w to czy te zasady coś dają i są adekwatne do zagrożenia. Masz się słuchać i tyle. Polecam patrzeć dalej niż czubek własnego nosa.
                        A może to właśnie tobą jest łatwo manipulować?
                        Polecam patrzeć dalej niż czubek własnego nosa.

Komentarz

Wiele rzeczy, które traktowane były przez ignorantów jako teorie spiskowe bzdury itp, dzisiaj zaczyna być codziennością, a wydarzenia zostały potwierdzone faktami.
                          .
                          Jakieś konkrety? Tak z ciekawości pytam.

Komentarz

• Cała ta wypowiedź to jest taka mowa trawa, że głowa mała. Z jakiegoś generatora wpisów dla foliarzy chyba. "A wydarzenia zostały potwierdzone faktami". Boże, co za pierdololo. I on tak cały czas. Jakieś elaboraty zupełnie pozbawione treści.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                              Jakieś konkrety? Tak z ciekawości pytam.
                              Elvis, Reptilianie, 5G, Mikrofale, UFO, Chemtrialsy, Hemoglobina, Woda, Powietrze, Bazy 3 Rzeszy na Antarktydzie i drugiej stronie księżyca to pierwsze rzeczy które przychodzą mi do głowy.
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Interia:
                                5 tys. osób bawiło się w marcu na próbnym koncercie w Barcelonie. Po miesiącu od tego wydarzenia władze medyczne Katalonii ogłosiły, że wśród uczestników wykryto tylko sześć zakażeń SARS-CoV-2.

Ale ściema! Przecież wiadomo, że jedyna, słuszna strategia, to zamknąć wszystko w pizdu na ślepo
                                ​​​​
                                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Pracuję...
                                X