Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Jest mozliwośc wyboru szczepionki w IKP?
    Jak najbardziej. Zaznaczasz te które chcesz i jedziesz.
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
      Niesamowite, PiSiur a całkiem mądrze gada Szkoda, że całkowicie bez wpływu na "decyzyjnych"
      https://www.youtube.com/watch?v=Pg8yb4gasBM
      Byłoby naprawdę fajnie, gdyby takimi kategoriami myślano w rządzie. Nikomu by nie była Konfa potrzebna.
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Byłoby naprawdę fajnie, gdyby takimi kategoriami myślano w rządzie. Nikomu by nie była Konfa potrzebna.
        Gdyby w rządzie myślano takimi kategoriami to nie wywodziliby się z PISu.
        Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
        I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

Gdyby w rządzie myślano takimi kategoriami to nie wywodziliby się z PISu.
          Właściwie to topienie PiSu rozpoczęły "przeszczepy" ale chcącemu nie dzieje się podobno krzywda
          http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Jak najbardziej. Zaznaczasz te które chcesz i jedziesz.
            Chyba jednak nie do końca tak to funkcjonuje, przynajmniej nie wszędzie. Znajomy w Warszawie zarejestrował się na Astrę, poszedł, a na miejscu okazało się, że mają tylko Pfizera. Padło pytanie: bierzesz Pan, czy nie? W sumie to nie wiedział, jakie są konsekwencje odmowy, czy potem będzie miał jakieś problemy z wyznaczeniem kolejnego terminu, więc ostatecznie wziął Pfizera.

Komentarz

• U mnie zaczęło się spisywanie chętnych na szczepienie w ramach zakładu pracy...nie ma możliwości wyboru szczepionki, czekam na rozwój sytuacji, ale pierwsze koty za płoty
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta

Chyba jednak nie do końca tak to funkcjonuje, przynajmniej nie wszędzie. Znajomy w Warszawie zarejestrował się na Astrę, poszedł, a na miejscu okazało się, że mają tylko Pfizera. Padło pytanie: bierzesz Pan, czy nie? W sumie to nie wiedział, jakie są konsekwencje odmowy, czy potem będzie miał jakieś problemy z wyznaczeniem kolejnego terminu, więc ostatecznie wziął Pfizera.
                Nie bardzo rozumiem. Ja pisałem o rejestracji przez IKP. Tam jest możliwość wyboru szczepionki. A co potem będzie w punkcie to już zupełnie inna sprawa.
                Bazinga!
                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Nie bardzo rozumiem. Ja pisałem o rejestracji przez IKP. Tam jest możliwość wyboru szczepionki. A co potem będzie w punkcie to już zupełnie inna sprawa.
                  Ok, przepraszam. Odebrałem twój post na zasadzie: jest możliwy wybór i taką szczepionkę dostaniesz. A tutaj, jak zwykle system swoje, a życie swoje, jak się okazuje.

Komentarz

• Oświadczam(tak wiem), że po 4 dniu od szczepienia żyję. Przez 2 dni bolało mnie jedynie miejsce szczepienia jeśli tylko klepnąłem w to miejsce, coś jak stary siniak po mięśniaku ale zero jakichś kolorów. Zero tych grypopodobnych bóli mięśni i temperatur przed czym ostrzegała mnie ładna pani doktor.

Komentarz

• Ja w zeszłym tygodniu miałem pierwszą dawkę Astry - rzeczywiście następnego dnia mnie poskładało tak typowo jak przy przeziębieniu - podwyższona temperatura, osłabienie, bóle mięśni + ból ręki. Następnego dnia było już wszystko ok.
                      LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Coraz częściej czytam o wprowadzeniu paszportów szczepień w UE. Czy mam rozumieć, że bez tego nie będę mógł przekraczać granicy? Co z traktatem z Schengen? Godzę się z myślą, że nie polatam w tym roku, ale jest jeszcze samochód.
                        Nie jestem przeciwnikiem szczepień, tylko nie rozumiem po **** miałbym, skoro śmiertelność w mojej grupie wiekowej to jakieś 0,04%, a osoby zaszczepione mogą być również nosicielami.
                        Wolę postawić na sport, zdrowy tryb życia i odżywianie, mimo starań rządu, abym tak żyć nie mógł.
                        I na koniec wielki czarny, murzyński w cztery litery wszystkim dziennikarzolom za pytania, czy będzie wstęp do restauracji tylko dla szczepionych, oraz ekspertom doradzającym sankcje dla tych, którzy nie chcą dobrowolnie.

Ps. Przyjaciółka mamy w szpitalu z zakrzepicą po Astrze. Wiek 65 lat. Zbagatelizowane symptomy podczas teleporadki przez konowała. Zawieziona do szpitala wręcz siłą przez rodzinę na diagnostykę.
                        Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Ale przecież "paszport" szczepionkowy już istnieje. Przeczytaj sobie na stronie ministerstwa wymogi wjazdu do danego kraju. Ja też jestem fanem podróży samochodem i wychodzi, ze w tym roku to chyba... Albania. Bo o ile się nie jebnalem, to jest to jedyny kraj, gdzie tak po prostu można pojechać. W sumie to chętnie bym te dyskusję kontynuował we właściwym imho wątku (Przewodnik po Świecie by LFF), bo takie info zbiorcze, jak wygląda sytuacja w poszczególnych krajach i na granicach by się przydało. Ja w październiku - listopadzie jechałem do Hiszpanii i wszędzie był względny luz (tzn. na początku całkowity luz a potem trza było brać nogi za pas trochę bo np. w Niemczech można było być max 24h jako tranzyt). Od tamtej pory to w sumie nigdzie łba nie wychyliłem.

Komentarz

• Mam świadomość, że lecąc do jakiegoś egoztycznego kraju muszę posiadać szczepienia na to i tamto. Pytam o paszporty covidove.

Faktycznie można przenieść dyskusję do tematu o podróżach. Z tego co widzę, to Chorwacja póki co przyjmuje turystów. Do wakcji jeszcze trochę czasu.
                            Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• No a ja odpowiadam na pytanie o paszporty covidowe. Skoro świstek z dowodem szczepienia zwalnia Cię z kwarantanny/testu za grube hajsy, to de facto coś takiego już istnieje.

Komentarz

• Aaa ok
                                Czyli w kwestii szczepienia należy kierować się pragmatyzmem. Mam nadzieję, że będą kraje, które będą miały własną politykę związaną z turystyką. Bo o krajowych obostrzeniach dla niezaszczepionych nawet nie chcę myśleć. ​​​​​
                                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Pracuję...
                                X