Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta

Dziś w RMF była jakaś gadka z szefową punktu szczepień na Narodowym i oni lecą po liście rezerwowej i z ulicy nikogo nie przyjmują, bo lista długa i się nie zdarzyło żeby coś zmarnowali, to samo na Powiślu, ale nie podali adresu.

Miało być a propo posta Citlivu
    Okej to ja znam kilka w okolicy gdzie szczepią z ulicy. Myślałem, że to oficjalne i legitne... nie podam detali z różnych względów ale spokojnie można podzwonić i coś znalezc. Czyli generalnie wolna amerykanka. Narodowy to duży moloch, może stąd inna procedura.
    http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
      https://wiadomosci.radiozet.pl/Polsk...Robert-Flisiak

Rok im zajęło dojście do wniosku, że znoszone szmaty na twarzy nie pomagają / nie mają znaczenia. Profesory, eksperty ....
      Maseczki??? człowieku rok temu taki jeden Mati krzyczał, że wirus jest w odwrocie
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• A Luki się wygadał, że nie pomagają (he he he doustnie czy na rękę he he he).
        Dla niektórych taka informacja (o bezsensowności noszenia masek) to będzie cios. I tak będą nosić. Ale jest szansa, że się odpieprzą od normalnych ludzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta

Przeciez sam zyjesz w jakijs bance informacyjnej, do ktorej dostep maja tylko foliarze, a ogolnodostepne informacje nie maja szansy sie przebic i sa zastepowanen przez jakies projekcje w twoim mozgu.
          ok, niech tak będzie, pożyjemy zobaczymy
          Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• wypra taka informacje i beda dalej smigac w nich w autach, biegac czy po ogrodku chodzic, jedynie wieksza szansa, ze odwala sie od tych 30% spoelczenstwa co olewa wszelkie wymysly politykow i tylko na to licze

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Okej to ja znam kilka w okolicy gdzie szczepią z ulicy. Myślałem, że to oficjalne i legitne... nie podam detali z różnych względów ale spokojnie można podzwonić i coś znalezc. Czyli generalnie wolna amerykanka. Narodowy to duży moloch, może stąd inna procedura.
              Na Narodowym, po poświątecznym burdelu, wprowadzili ostre zmiany i bez SMSa nikt nie wejdzie do środka. Są osobne kolejki na terminy "co 15 minut" jeszcze przed wejściem na stadion. Szczepią nawet w niedzielę. Oni tam szczepią tysiące dziennie teraz. Na Legii będzie podobnie.

Do "wpakowania" się bez kolejki nadają się tylko małe punkty i należałoby się najpierw "zaprzyjaźnić" z którąś z rejestratorek
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

ok, niech tak będzie, pożyjemy zobaczymy
                Żyjemy i widzimy.
                My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Niesamowite, PiSiur a całkiem mądrze gada Szkoda, że całkowicie bez wpływu na "decyzyjnych"
                  https://www.youtube.com/watch?v=Pg8yb4gasBM
                  http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Pisałem tutaj przed świętami, że dostałem termin na 24.V.i miałem starać się o przesunięcie ale jakoś głowy nie miałem i czasu by się tym zająć a tu 2 dni temu(wtorek) przyszedł sms od e-Zdrowie o zmianie na jutro.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                      Pisałem tutaj przed świętami, że dostałem termin na 24.V.i miałem starać się o przesunięcie ale jakoś głowy nie miałem i czasu by się tym zająć a tu 2 dni temu(wtorek) przyszedł sms od e-Zdrowie o zmianie na jutro.
                      To jest efekt z jednej strony zwiększonej podaży szczepionek a z drugiej strony jakieś 40% z uprawnionych już grup nie chce się szczepić plus system szczepień zaczyna wreszcie lepiej trybić.
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ja się właśnie z 18 maja przepisałem na 1 maja. Najpierw chciałem przez infolinię, ale tylko Zenek był, przez IKP pełno terminów na Pfizer/Moderna. Tylko najpierw trzeba anulować umówiony termin.
                        Bazinga!
                        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Ja już po zabiegu. Dodam, że miałem dostać Zenekę ale już na miejscu była możliwość wyboru Zenek/Moderna(Pfizera nie było) i zmieniłem sobie na Modernę. Nast termin jak na razie 28.V.

E:
                          Jestem Dzięki.
                          Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                            Ja już po zabiegu. Dodam, że miałem dostać Zenekę ale już na miejscu była możliwość wyboru Zenek/Moderna(Pfizera nie było) i zmieniłem sobie na Modernę. Nast termin jak na razie 28.V.
                            Drugich terminów nie zmieniają. Mogą zmienić jeśli się zmieni polityka dotycząca drugiej dawki (zmieniała się, ale nie tak często) lub jakieś wypadki losowe w danym punkcie szczepień. Zeneca ma najdłuższy interwał między szczepieniami.

W UK badają sensowność/skuteczność trzeciej dawki inną szczepionką niż pierwsze dwie. To też może niedługo wpłynąć na odstępy pomiędzy dawkami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                              Ja się właśnie z 18 maja przepisałem na 1 maja. Najpierw chciałem przez infolinię, ale tylko Zenek był, przez IKP pełno terminów na Pfizer/Moderna. Tylko najpierw trzeba anulować umówiony termin.
                              Jest mozliwośc wyboru szczepionki w IKP?
                              Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Jest mozliwośc wyboru szczepionki w IKP?
                                Ja miałem. Można sobie było zaznaczać jakich szczepionek ma szukać i potem pokazywał terminy i punkty z wybranymi szczepionkami.
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X