Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    - koniec okresu grypowego?
    - mniej przeprowadzonych testów?
    - wajcha poszła w druga stronę?

Czy u nas w tego typu liczby nie spadają? Czy nie spadają w całej Europie? Czy nie spadały w zeszłym roku o tej porze (nota bene, u nas akurat były w przed wyborami)? Czy w Chinach pandemia nie skończyla się zanim 'wynaleziono" szczepionkę?

kolejny filmik z gatunku szuru-buru:

HARRY VOX DZIENNIKARZ ŚLEDCZY W 2014 ROKU OPISUJE ZE SZCZEGÓŁAMI OBECNĄ “PANDEMIĘ” - Akari Aryaca

Film był dostępny jeszcze w marcu, z datą wrzucenia na yt 2014r. Dziwnym trafem niedawno zniknał.

Ale jest tutaj: Happening Now - Investigative journalist Harry Vox filmed 2014 (bitchute.com)

Wajcha poszła w drugą stronę. Ciekawe kiedy pójdzie u ciebie i przestaniesz w końcu debila z siebie robić.
    Ty walisz konia pod te filmiki?

Szczepionki nie działają: "Według The Telegraph - spośród 74 405 hospitalizacji z powodu COVID-19 w ostatnich miesiącach w Wielkiej Brytanii, 32 osoby były zaszczepione."

Mniej przeprowadzonych testów: 6,771,230 - ostatnie 7 dni
    Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
      A którego nie olali? Na Śląsku można poćwiczyć, zjeść coś, pobawić się w klubie, zrobić dziarę, przenocować w hotelu i przyciąć włosy. Tylko dzieci szkoda. Zabrano im rok socjalizacji.
      Dokładnie. Jak ktoś chce to na luzie może prowadzić w miarę normalne życie. Ja generalnie nie wiem już kiedy łamię obostrzenia, a kiedy nie, pogubiłem się co niby jest "zakazane". Zresztą gro chociażby policjantów, czyli przedstawicieli władzy żyje podobnie, a przez ostatnie pół-roku wieeeelu poznawałem (wielu bardzo spoko) Po prostu żyję z rodziną tak jak uważam. Ryzyko śmierci w życiu zawsze istnieje albo ktoś to akceptuje albo ziemia to nie miejsce dla niego. Szkoda tylko tych co takiej możliwości nie mają i albo cierpią finansowo albo socjalnie. Jest to również mega niesprawiedliwe w sumie, że ja z rodziną prowadząc w miarę normalne życie, nie straciłem nikogo jak narazie na Covid, a wiele osób będąc wystraszonymi na maksa i starając się chronić jak tylko mogąc, nie może tego powiedzieć. Jest to niesprawiedliwe i im współczuję ale nigdy tu nie było "sprawiedliwie". Co do braku roku socjalizacji dla dzieciaków to też można przeskoczyć, szkoły co prawda tylko niektóre działają i potrzeba mobilizacji rodziców i dobrych chęci dyrekcji i to jest trudne ale można nadrobić dodatkowymi zajęciami socjalizacyjnymi, których jest multum. Tak się kończy jak władza z pozycji siły i używając strachu wprowadza polityczne dupokrytki, zresztą mam wrażenie, że im też to pasuje, zawsze swój brak kompetencji można zrzucić na "Polaków". Prawda jest taka, że jest to normalne ludzkie i studenci pierwszego roku psychologii czy socjologii wiedzieli do czego taka droga, obrana przez "władzunię" doprowadzi, zresztą oni też pewnie wiedzieli.
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Na odmrożenie gospodarki będziemy musieli poczekać na zielone światło zachodu, żebyśmy przypadkiem nie nadrobili gospodarczo za dużo w tym czasie kiedy bylibyśmy jednymi z pierwszych, którzy na taki ruch się w Europie zdecydowali.
        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
          Wajcha poszła w drugą stronę. Ciekawe kiedy pójdzie u ciebie i przestaniesz w końcu debila z siebie robić.
          Ty walisz konia pod te filmiki?
          Mało mnie obchodzi opinia na mój temat lemingów czy ignorantów. Pewnie gdyby ktoś Ci napisał w marcu zeszłego roku, że dwutygodniowy lockdown potrwa z wakacyjna przerwa ponad rok, to też byś go zwyzywał od idiotów. Mam to w sumie gdzieś. Ludzie źle znoszą, kiedy kiedy dociera do nich, że są co chwilę okłamywani i manipulowani, to wolą wtedy dalej sami się oszukiwać. Standardowa reakcja, przerabiałem to kilka razy w ostatnim czasie, nie gniewam się. Zrozum tylko, że nie ja jestem Twoim wrogiem i nie ma sensu mnie atakować.

Co do szczepionek, to luz, fajnie. Jak już będzie wydawało się, że wszystko jest ok, a będzie zapotrzebowanie, to pojawi się jakaś mongolska, rumuńska, a może w koncu czeska mutacja. A może zupełnie inny, bardziej groźny wirus.

Przypomnę wywiad z Niedzielskim z września 2020:

Nie przewiduję możliwości drugiego lockdownu. Nie wyobrażam sobie scenariusza, w którym mielibyśmy do czynienia z ponownym zamknięciem całego kraju. Mogą oczywiście znaleźć się regiony, które będą – jak obecnie - mieć większe obostrzenia, ale zdecydowanie lockdown w skali kraju nie będzie miał miejsca.

Wszystkie badania pokazują, iż ewolucja wirusa powoduje, że jest on coraz mniej zjadliwy. Jeżeli widzimy wzrost zachorowań na poziomie 700 zakażeń, a zajętych łóżek w szpitalu przybywa nam 10 czy 15, a liczba osób pod respiratorami utrzymuje się na stałym, niskim poziomie, to jest to argument przemawiający przeciw lockdownowi.

Minister zdrowia: Drugiego lockdownu kraju nie będzie - Bankier.pl

Komentarz

• https://wiadomosci.radiozet.pl/Polsk...Robert-Flisiak

Rok im zajęło dojście do wniosku, że znoszone szmaty na twarzy nie pomagają / nie mają znaczenia. Profesory, eksperty ....

Komentarz

Przecież tu nie chodzi, o to gdzie jest co napisane. Najpierw określane są środki tresury, które maja "zmiękczyć" społeczeństwo. I dopiero do nich dobierane są argumenty/ fałszywa motywacją, jakiś pic, który ludzie będą w stanie łyknąć. Jakąkolwiek merytoryką czy zdrowym rozsądkiem nikt się nie przejmuje- to chyba jasno widać już od jakiegoś czasu.

Teraz do jesieni będzie pewnie powolne wydłużanie smyczy, a we wrześniu z początkiem sezonu przeziebień, fala uderzy z konkretnym pier.olnięciem. Szczepionki dadzą niewiele (co już widać i było jasne dla wszyskich myślacych już wcześniej, po prostu wirus mutuje) będzie można tym straszakiem operować w zależności od politycznego zapotrzebowania. Od jesieni już wtedy to już będzie na grubo- godziny policyjne, zakazy opuszczania jakiegoś obszaru itp. Jeżeli ktoś uważa, że będzie inaczej- gratuluję.
              Można wiedzieć kto jest tym treserem? Czy nasi rodzimi politycy, rząd tresują społeczeństwo czy oni też ulegli sile wyższej i są tak samo tresowani?

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                https://wiadomosci.radiozet.pl/Polsk...Robert-Flisiak

Rok im zajęło dojście do wniosku, że znoszone szmaty na twarzy nie pomagają / nie mają znaczenia. Profesory, eksperty ....
                Jaki rok? Szumowski mowil o (nie)skutecznosci maseczek na poczatku pandemii

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                  https://wiadomosci.radiozet.pl/Polsk...Robert-Flisiak

Pisane to było wielokrotnie na jesieni, no ale wtedy były śmichy chichy z foliarzy i płaskoziemców. Och ile tu było przenaukowych artykułów o roznoszeniu się aerozolu po kichnięciu, czy kaszlnięciu w maseczce. Tylko czym innym jest kichnięcie osoby zakażonej w twoim kierunku, a czym innym spacer, bieg, jazda na rowerze w otwartej przestrzeni. Zresztą, jak ktoś chce to może i w tej szmacie kłaść się spać, tylko niech opierd*lą się w końcu od ludzi, którzy nie chcą w tym łazić na dworze.

Podobno od maja łaskawca Niedzielski pozwoli na planowe zabiegi. Dziękujemy Panie Ministrze! Jeszcze tylko zmuś tych konowałów z POZ, żeby wreszcie zaczęli przyjmować chorych ludzi.

Komentarz

• Video otrzymane od pracownika lotniska. Sytuacja miała miejsce 21.04.2021 Jakość jest jaka jest ale widać o co chodzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                      Mam ambiwalentne uczucia z jednej strony prowadzą normalne życie i za to plus, ale z drugiej łamią obostrzenia na Polskiej ziemi, aj waj... edyta: Czyli filmik faktycznie z obecnego czasu czyli 19.04, portal wpolityce.pl już "szyje" propagandę osłonową, całkiem zgrabną, muszę przyznać, jak na syf który wyszedł
                      Btw. zanim ktoś tu wyskocz z liczbą zaszczepionych i że to dlatego tak mogą, a Polski kołtun to kołtun:

https://www.haaretz.com/israel-news/...ovid-1.9626604

Na 19 kwietnia zaszczepionych conajmniej jedną dawką jest 57,5%, dwudawkowców jest 53,5% ergo tak jak napisane w tym artykule:

(...) according to data released by the Health Ministry, as Israel's vaccination drive grinds to a near halt until vaccinations are approved for teens. (...) dojechali właściwie do maxa czyli 60% dorosłych zaszczepionych i koniec. Dodatkowo pragnę zauważyć, że na filmie widzimy przedstawicieli konswerwatywnej części Izraela, gdzie zaszczepienie jest na duuużo mniejszym poziomie niż statystyczne 60%.... aj waj tyle propagacji poziomej, zawirusowanego aerozolu i żadnej reakcji służb.... Pozdrowienia dla tych co dostali mandat za brak maseczki o 23, na pustej ulicy Równowaga w przyrodzie musi być
                      Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                        Można wiedzieć kto jest tym treserem? Czy nasi rodzimi politycy, rząd tresują społeczeństwo czy oni też ulegli sile wyższej i są tak samo tresowani?
                        Władza wykonuje wykonuje polecenia "siły wyższej". Myślę, że robi to, bo została przekonana, że tak należy i, że jej się to opłaca.

Komentarz

• Mam pytanie, wie ktoś może które przychodnie szczepią "z ulicy" w Warszawie i okolicy?

Komentarz

Mało mnie obchodzi opinia na mój temat lemingów czy ignorantów.
                            Przeciez sam zyjesz w jakijs bance informacyjnej, do ktorej dostep maja tylko foliarze, a ogolnodostepne informacje nie maja szansy sie przebic i sa zastepowanen przez jakies projekcje w twoim mozgu.

My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez xitar Zobacz posta
                              Mam pytanie, wie ktoś może które przychodnie szczepią "z ulicy" w Warszawie i okolicy?
                              A nie każda jedna? Trzeba po prostu zadzwonić i można wpadać. Jedynie problem może być jeśli jesteś "napalony" na Pfizera, dla jednej osoby nie raz nie chcą rozmrażać fiołki ale zawsze mają pod ręką Astrę, a teraz pewnie i J&J

Komentarz

• Zamieszczone przez xitar Zobacz posta
                                Mam pytanie, wie ktoś może które przychodnie szczepią "z ulicy" w Warszawie i okolicy?
                                Dziś w RMF była jakaś gadka z szefową punktu szczepień na Narodowym i oni lecą po liście rezerwowej i z ulicy nikogo nie przyjmują, bo lista długa i się nie zdarzyło żeby coś zmarnowali, to samo na Powiślu, ale nie podali adresu.

Miało być a propo posta Citlivu

Komentarz

Pracuję...
                                X