Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Fajansiarz, za to, że odmawia ludziom leczenia wolałby być poklepany po plecech.

Łapcie następnego szura:

najciekawsze od 44:30
    Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Fryzjerow otworzyl laskawca. Udaje ze nie wie, ze w wiekszosci olali ten smieszny zakaz. Ja ide pojutrze.

Komentarz

• A którego nie olali? Na Śląsku można poćwiczyć, zjeść coś, pobawić się w klubie, zrobić dziarę, przenocować w hotelu i przyciąć włosy. Tylko dzieci szkoda. Zabrano im rok socjalizacji.
        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
          A którego nie olali? Na Śląsku można poćwiczyć, zjeść coś, pobawić się w klubie, zrobić dziarę, przenocować w hotelu i przyciąć włosy. Tylko dzieci szkoda. Zabrano im rok socjalizacji.
          Byłem w zeszłym tygodniu służbowo w Świnoujściu kilka dni, a także na chwilkę w Międzyzdrojach to gdyby nie zamknięte ogródki knajp to można by powiedzieć nihil novi. Wszystko wygląda jakby się kręciło, ludzie w ogromnej większości bez maseczek albo pod brodą trzymają, policyjskie nie reagują, baa nawet ciekawi podbijają do nas i pytają co robimy (szczerze to myślałem, że się przypieprzą za brak maski), ale luzik gadka i pojechali.
          Żeby nie było maseczkę w sklepie, w tłumie, w KM noszę przykładnie.

Komentarz

• Kur....wa. Dzieci biegają po osiedlu po parę godzin ale do szkoły to hybrydowo. Nauczyciele poszczepieni ale dzieci do szkoły hybrydowo. Na uczelniach poszczepieni a studentów to już rok nie widzieli. W lidlach stonkach i innych najebane ludzi ale to szkoły się zamyka. Jeszcze te szmaty na zewnątrz . No i oczywiście widmo pierdyliarda nowych fal.

Eh trochę mi się ulewa i przez te szkoły to mega wkurw mam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
              Fryzjerow otworzyl laskawca. Udaje ze nie wie, ze w wiekszosci olali ten smieszny zakaz. Ja ide pojutrze.
              Tak jak że żlobkami...nasz małolat nie chodził w sumie trzy dni, potem okazało się, że rozporządzenie napisane na kolanie i wszystkie dzieci mogą przychodzić
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez wklepack Zobacz posta
                Kur....wa. Dzieci biegają po osiedlu po parę godzin ale do szkoły to hybrydowo. Nauczyciele poszczepieni ale dzieci do szkoły hybrydowo. Na uczelniach poszczepieni a studentów to już rok nie widzieli. W lidlach stonkach i innych najebane ludzi ale to szkoły się zamyka. Jeszcze te szmaty na zewnątrz . No i oczywiście widmo pierdyliarda nowych fal.

Eh trochę mi się ulewa i przez te szkoły to mega wkurw mam.
                Ostatnio byłem w Auchan z limitem 1045 osób
                No ale tak duża powierzchnia, wysokie sufity itd.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Ostatnio byłem w Auchan z limitem 1045 osób
                  No ale tak duża powierzchnia, wysokie sufity itd.
                  Dokładnie. Przecież to jest jednoznaczne z brakiem ograniczenia. A najlepsze, że każdy by przeżył ograniczenia w takich sklepach. Idziesz raz na parę dni. Do przeżycia jak musisz stać w kolejce. A tam gdzie naprawdę należy poluzować to ... ehh

Komentarz

• W Nejczer napisali... i w NG. Widocznie ostatnio w kiosku nie bylo nowej prasy.

Komentarz

• Widzę, że debilne maski na świeżym powietrzu dalej zostały...
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                        Widzę, że debilne maski na świeżym powietrzu dalej zostały...
                        Dla wlasnego zdrowia radze nie czytac uzasadnienia tej decyzji przez kur.e Niedzielska.
                        "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                          W Nejczer napisali... i w NG. Widocznie ostatnio w kiosku nie bylo nowej prasy.
                          Przecież tu nie chodzi, o to gdzie jest co napisane. Najpierw określane są środki tresury, które maja "zmiękczyć" społeczeństwo. I dopiero do nich dobierane są argumenty/ fałszywa motywacją, jakiś pic, który ludzie będą w stanie łyknąć. Jakąkolwiek merytoryką czy zdrowym rozsądkiem nikt się nie przejmuje- to chyba jasno widać już od jakiegoś czasu.

Teraz do jesieni będzie pewnie powolne wydłużanie smyczy, a we wrześniu z początkiem sezonu przeziebień, fala uderzy z konkretnym pier.olnięciem. Szczepionki dadzą niewiele (co już widać i było jasne dla wszyskich myślacych już wcześniej, po prostu wirus mutuje) będzie można tym straszakiem operować w zależności od politycznego zapotrzebowania. Od jesieni już wtedy to już będzie na grubo- godziny policyjne, zakazy opuszczania jakiegoś obszaru itp. Jeżeli ktoś uważa, że będzie inaczej- gratuluję.

Komentarz

• Skoro szczepienia nic nie dają to jak wytłumaczysz te liczby ?

W Izraelu jest już tylko 2016 zdiagnozowanych aktywnych przypadków zakażeń SARS-CoV-2.
                            W Wielkiej Brytanii liczba pacjentów z COVID-19 podłączonych do respiratora spadła do 300.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• - koniec okresu grypowego?
                              - mniej przeprowadzonych testów?
                              - wajcha poszła w druga stronę?

Czy u nas w tego typu liczby nie spadają? Czy nie spadają w całej Europie? Czy nie spadały w zeszłym roku o tej porze (nota bene, u nas akurat były w przed wyborami)? Czy w Chinach pandemia nie skończyla się zanim 'wynaleziono" szczepionkę?

kolejny filmik z gatunku szuru-buru:

HARRY VOX DZIENNIKARZ ŚLEDCZY W 2014 ROKU OPISUJE ZE SZCZEGÓŁAMI OBECNĄ “PANDEMIĘ” - Akari Aryaca

Film był dostępny jeszcze w marcu, z datą wrzucenia na yt 2014r. Dziwnym trafem niedawno zniknał.

Ale jest tutaj: Happening Now - Investigative journalist Harry Vox filmed 2014 (bitchute.com)

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                                Widzę, że debilne maski na świeżym powietrzu dalej zostały...
                                Tak spacerując w godzinach popołudniowych po Warszawie to chyba tylko na papierze.

Komentarz

Pracuję...
                                X