Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pal licho czy jest to 0,7%-czy 1,8% - bo realnie uzależnione jest to od wielu czynników, tylko, że liczy się coś innego.
    Co zresztą pisałem już kilkakrotnie, a dziwnym trafem zwolennicy "otwieramy wszystko" kompletnie to ignorują.
    Ten współczynnik śmiertelności został-jest uzyskiwany po rzuceniu praktycznie wszystkich możliwych środków na walkę z COVID. I co do zasady (mimo wielu przypadków dotykających naszych bliskich - z których kilka zostało przez Was opisanych na tym forum) to praktycznie wszystkie osoby potrzebujące pomocy lekarskiej tą pomoc otrzymywały.
    a) inna kwestia jak ona wyglądała - sam pisałem o przeżywalności pacjentów pod respiratorem w różnych placówkach
    b) piszę tu o samej wydolności systemu - bo przy skali problemy sytuacje w których ktoś umarł bo nie przyjechała karetka itp. itd. się zdarzają, ale dzięki temu, że "są wolne łóżka" to teoretycznie jest możliwe uzyskanie pomocy przez każdego Polaka - bez żadnych selekcji

I teraz do rzeczy - wszystkie obostrzenia robione są pod te ~40000-45000 łóżek COVID - pod te ~5000 respiratorów na tych oddziałach.
    Jeżeli przekroczymy magiczną liczbę zakażeń (ona w różny sposób była szacowana - można przyjąć 40000 zakażeń dziennie (PRZY OBECNYCH WSKAZANIACH DO TESTOWANIA -> im bliżej tej liczby, tym więcej będzie sytuacji w stylu w naszym województwie nie ma już miejsc wieziemy Pana 150km do szpitala) to po prostu dla tych osób które mogłyby być uratowane, to nie będzie miejsc w szpitalach = ta śmiertelność będzie ZNACZĄCO wyższa.

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Te testy to żart. U Klicha, na zgrupowaniu, był pozytywny, negatywny, pozytywny, negatywny. Loteria.

Komentarz

• Ja myślę, że to co piszesz TNTP to jest oczywista oczywistość
        tylko realne pytanie brzmi - czy nie lepiej odmrozić część branż i pozwolić im na pi razy drzwi normalne funkcjonowanie w reżimie sanitarnym, aniżeli dalej wkurwiac ludzi, którzy po prostu zejdą do podziemia i będą tam robić co im się tylko podoba? Już pomijając względy ekonomiczne, bo z takiej działalności to ani podatków nie będzie (a jakieś tam hajsy z tarcz trzeba będzie płacić), to tak zwyczajnie pod kątem rozwoju epidemii - czy według Ciebie lepiej jest nadal trzymać ludzi za mordy? Bo imho to metoda kija może się sprawdzić w krótkim okresie (i sprawdziła się rok temu perfekcyjnie), natomiast przy każdym kolejnym lockdownie, te liczby dziwnym trafem i tak wystrzeliwaly do góry. Oczywiście, można twierdzić, że gdyby nie obostrzenia, to byłyby one jeszcze wyższe ale to jest gdybologia. Imho to realnie szpitale i szkoły a w konsekwencji domy są głównym źródłem rozprzestrzeniania się zarażeń.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
          Można strzelać, szacować, ale taki liczby będą nic nie warte. Niech to będzie 10% wszystkich śmierci, a i tak to będzie duzo.

No i jak cię w ogóle traktować poważnie?
          "Można, strzelać, szacować, ale takie liczby będą nic nie warte."
          To po **** strzelasz i szacujesz? Skąd sobie wymyśliłeś te 10%? Jak??? A czemu nie 50%? Albo 1%?
          Myślisz, że to działa tylko w jedną stronę? Przecież tak samo jest jakaś liczba zgonów związanych z COVIDem , których w statystykach " covidowych" nie ma.
          Większość twoich wniosków opartych jest na tym co ci się wydaje, bardzo często wbrew znanym faktom. Wyciągasz je ewentualnie na podstawie dowodów anegdotycznych.

Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
          My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Naloty na kluby sportowe, mandaty dla ludzi trenujących na powietrzu w maskach i z zachowaniem odległości... Te jebane policyjne kurwy ładnie sobie statystyk natrzepią. Pies ich jebał.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• - Powinniśmy iść w kierunku krajów, które wprowadzają restrykcje. Na zasadzie, że nie musisz się szczepić, bo szczepienia nie są obowiązkowe. Ale nie korzystasz z publicznych środków transportu, nie chodzisz do kin, do teatru. Lista wykluczeń jest tak szeroka, że każdy w trzecim tygodniu mówi: "mam dosyć, idę się zaszczepić"
              Jakiś zjeb z Uniwersyteckiego Centrum Medycznego w Gdańsku
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta

Myślisz, że to działa tylko w jedną stronę? Przecież tak samo jest jakaś liczba zgonów związanych z COVIDem , których w statystykach " covidowych" nie ma.
                Większość twoich wniosków opartych jest na tym co ci się wydaje, bardzo często wbrew znanym faktom. Wyciągasz je ewentualnie na podstawie dowodów anegdotycznych.
                Wbrew znanym faktom? A o ile takich przypadków jest znanych? Że zdrowa wcześniej osoba zmarła z powodu kowida, a w akcie zgonu wpisana była inna przyczyna? Czy naprawdę wierzysz w to co sam piszesz? Napisze jeszcze raz, jasno- władza celowo stwarza okoliczności w których liczba zakażeń i zgonów z powodu kowida jest jak największa, po to żeby:
                1. utrzymywać ludzi w strachu
                2. utrzymywać restrykcje jak najdłużej
                3. zniszczyć klasę średnią
                4. zwiększyć zamordyzm i zakres kontroli obywateli.
                itd.

Całokształt działań rządu wg prowadzi do takich wniosków. Czy mam rację, dowiemy się niedługo. I żadne zaklinanie rzeczywistości przez Ciebie nic tu nie zmieni.

Ja wiem, że nie przedstawiam żadnych twardych dowodów. Takich dowodów nie ma. Natomiast pewne kwestie będą z czasem się klarować i będziemy wiedzieć duzo więcej z perspektywy czasu i to czy miałem rację czy nie niedługo się okaże. To, że czegoś w danym momencie nie potrafimy dostrzec, nie oznacza, że tego nie ma. Tylko, żeby wtedy nie okazało się, że na pewne rzeczy jest juz za późno- a tak pewnie będzie. To wszystko, to są moje dywagacje i bardziej staram się sprowokować do myślenia i może bardziej czujenego patrzenia to, co robi władza. Mam nawet cicha nadzieję, że ktoś wyprowadzi mnie tu z błędu. Na nic takiego się niestety nie zanosi. Jest za to czepianie się szczegółów, a niewiele jest merytorycznego odniesienia. Spoko nie, ma problemu, ale nie wszyscy lubią żyć w bańce.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                  Jest już praktycznie 800k wyświetleń.
                  Teraz potrzebnych jest kilka różnych filmików bez zbędnego pierdololo od innych autorów, pokazujących ten test przy pomocy soli fizjologicznej.
                  Jeśli to prawda, to kryminał, to za mało dla osób odpowiedzialnych za wdrożenie takiej procedury z tą solą.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Jest już praktycznie 800k wyświetleń.
                    Teraz potrzebnych jest kilka różnych filmików bez zbędnego pierdololo od innych autorów, pokazujących ten test przy pomocy soli fizjologicznej.
                    Jeśli to prawda, to kryminał, to za mało dla osób odpowiedzialnych za wdrożenie takiej procedury z tą solą.
                    hahahahahahahhahahahahahhaha
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

hahahahahahahhahahahahahhaha
                      Ale co "hahaha"? Napisałem "jeśli to prawda" to z cze rżysz?
                      Koleś bredzi jak potłuczony w pewnym momencie, szczególnie na sam koniec, mnie interesuje tylko ten test.
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

Blah blah blah
                        Ok

PS Wprawdzie nasuwa mi się kilka pytań, ale odpuszczam, bo wiem, że w odpowiedzi dostanę jeszcze większy bełkot.

Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
                        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Ok.

Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                          - Powinniśmy iść w kierunku krajów, które wprowadzają restrykcje. Na zasadzie, że nie musisz się szczepić, bo szczepienia nie są obowiązkowe. Ale nie korzystasz z publicznych środków transportu, nie chodzisz do kin, do teatru. Lista wykluczeń jest tak szeroka, że każdy w trzecim tygodniu mówi: "mam dosyć, idę się zaszczepić"
                          Jakiś zjeb z Uniwersyteckiego Centrum Medycznego w Gdańsku
                          No, czyli nie wzięcie udziału w eksperymencie medycznym, w wyniku którego umierają ludzie, ma skutkować tym, że nie można normalnie funkcjonować. Tak długo, aż taki delikwent zmięknie. Dokładnie o tym pisałem wczoraj. Taka dobrowolność

Zmarł 37-letni żołnierz zaszczepiony trzy dni wcześniej – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP"

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Ale co "hahaha"? Napisałem "jeśli to prawda" to z cze rżysz?
                            Koleś bredzi jak potłuczony w pewnym momencie, szczególnie na sam koniec, mnie interesuje tylko ten test.
                            Jeśli napiszę że jeżeli prawdą jest, że jesteś agentem Mosadu to to i owo, to uznasz, że w sumie wszystko jest ok?

Przecież ten filmik cudownie pokazuje jak pelikany potrafią połknąć jakieś fejki, które co więcej są relatywnie łatwe do weryfikacji - nawet na tym forum można zadać pytanie, ile osób które miały robione testy na nfz miały je robione metodą kasetkową.

Dwa nawet wspominany przeze mnie Basiukiewicz...san przeprowadził test za pomocą soli fizjologicznej i wyszło mu jedno wielkie gówno - czyli wynik ujemny.

Trzy w sieci latają już opinie medyków (w tym i ratowników) którzy NIE SĄ ANONIMOWI - czyli robią to pod własnym imieniem i nazwiskiem, które piszą, że czego, jak czego to "bufora" im nie brakuje

Cztery ja na temat testów kasetkowych i tego jak działają pisałem już dwa razy i nie chce mi się tego jeszcze raz przytaczać, ale ponownie rozmawiałem ze znajomym laborantem, który mi powiedział tak -> w jego laboratorium przeprowadzono kilkanaście tysięcy testów PCR - które miały weryfikować te kasetkowe
                            W przypadku jeżeli test
                            - był wykonywany w sposób prawidłowy
                            - wynik testy nie pozostawiał wątpliwości*
                            - robiony był testem firmowym, a nie z aliexpress - akurat Abbott jest na tyle renomowany, że jest jednym z najczęściej spotykanych producentów sprzętu diagnostycznego w Polsce
                            TO WSZYSTKIE WYNIKI POZYTYWNE ZOSTAŁY POTWIERDZONE
                            jak chcesz mogę Ci nawet na prv podać nazwę 2 laboratoriów diagnostycznych z których mam to info

* Problemem który już wcześniej wskazywałem jest kwestia interpretacji wyników - realnie chodzi o to, na ile wyraźny i jak szybko pojawia się ta linia testowa
                            Podobno te wszystkie wyniki fałszywie dodatnie się tym cechują, że albo linia jest w **** słaba, albo pojawia się pod koniec testu - czyli po tych 15...20...30 minutach, a najcześciej jedno i drugie

Także ja nie wytrwałem do końca bo liczba jakichś dziwnych informacji podawana przez tego gościa przekroczyła mój stan alarmowy.
                            Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• A film ma już 900k, niezły wiral, tyle że zamiast weryfikacji próbuje się tylko wyśmiewać, w ten sposób liczba wrobionych tylko urośnie. Nie daj Boże żeby YouTube zbanowało ten film, dopiero się zacznie jazda!

Komentarz

• Świetny ten filmik tylko muzyka przydałaby się z Archiwum X, lepiej by się to oglądało. Wartość metytoryczna pana ratownika bez komentarza, jego poprzednicy robiący test na tymbarku byli lepsi. Ba, śfagier jednego to robił nawet na browarze Żubr, też dał popis.
                                Może niech skitra z tego pogotowia jeszcze jeden test i nasra zobaczymy czy w dupie też ma koronawirusa.
                                szkoda to wszystko komentować, liczba obejrzeń sie nabija i pelikany łykają...przeciez to kolejny test do badania byle czego przy użyciu wszystkiego co dusza zapragnie.
                                Jeśli natomiast decydenci czy ministerstwo każe im robić takie testy czym popadnie to brak już słow na ten kraj...

Komentarz

Pracuję...
                                X