Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

Przypomnę tylko, że na tę chorobę umiera do pół 0,5 zarażonych, a SW ZASADZIE IDENTYCZNE działania CAŁEGO zachodniego są do tego faktu znacząco niewspółmierne. Że uczestniczymy w cyrku.
    Zważywszy na to, że nie potrafisz przedstawić poprawnie jednego z kluczowych faktów dotyczących COVID to tym bardziej nie dziwią inne rewelacje przez Ciebie serwowane.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• https://m.youtube.com/watch?v=D6EM7q...ature=youtu.be

Myślę, że może być to ciekawy materiał. Najbardziej interesuje mnie kwestia z solą fizjologiczną na ile testy pokazują miarodajny wynik, a na ile taki jaki pasuje do koncepcji pandemii.

Komentarz

• Macie prawo wypierać i ignorować rzeczywistość

Komentarz

• Budze sie rano i caly drze... Boje sie, jaki periodyk wezmie dzis do reki minister Niedzielski.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
            Budze sie rano i caly drze... Boje sie, jaki periodyk wezmie dzis do reki minister Niedzielski.
            Może Wampa mu podrzucić to zeszłoby z niego ciśnienie
            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Przypomnę tylko, że na tę chorobę umiera do pół 0,5 zarażonych, [/URL]
              tzn 0,25 tak ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

tzn 0,25 tak ?
                Nie przeczytałem ostatniego akapitu przed wyslaniem, wyszło niedbale wybaczycie. Powiedzmy, że jest to między 0,5 a 2%. Z czego zgonów osob bez chorob współistniejących jest jakiś śmieszny odsetek. Natomiast u zmarlych "osób chorobami współistniejącymi" były przypadki (nie wiadomo jak dużo, ale pewnie dużo), że jako przyczynę śmierci wpisywano kowid, ponieważ test dał wynik fałszywie dodatni (albo i nie). Nawet tu, na forum, czytałem o takich przypadkach. Można z tego wysnuć wniosek, że władzy zależy na tym, żeby liczby wyglądały na jak najwyższe. Oczywiście nie po to, żeby straszyć społeczeństwo i dzięki temu łatwiej nim manipulować

Komentarz

Nie przeczytałem ostatniego akapitu przed wyslaniem, wyszło niedbale wybaczycie. Powiedzmy, że jest to między 0,5 a 2%. Z czego zgonów osob bez chorob współistniejących jest jakiś śmieszny odsetek. Natomiast u zmarlych "osób chorobami współistniejącymi" były przypadki (nie wiadomo jak dużo, ale pewnie dużo), że jako przyczynę śmierci wpisywano kowid, ponieważ test dał wynik fałszywie dodatni (albo i nie). Nawet tu, na forum, czytałem o takich przypadkach. Można z tego wysnuć wniosek, że władzy zależy na tym, żeby liczby wyglądały na jak najwyższe. Oczywiście nie po to, żeby straszyć społeczeństwo i dzięki temu łatwiej nim manipulować
                  "jakiś śmieszny odsetek" - pewnie będzie to dla ciebie zaskoczeniem, ale Ministerstwo Zdrowia podaje codziennie ile osób zmarło z powodu samego Covida, a ile z chorobami współistniejącymi. Można to sprawdzić i wtedy nie trzeba robić z siebie idioty na forum.
                  Można też sobie poczytać jakie choroby współistniejące występują najczęściej (oraz jak powszechne są w społeczeństwie) i pomyśleć (samodzielnie!) czy rzeczywiście to tak wiele zmienia.
                  "nie wiem jak dużo, ale pewnie dużo"
                  Jak na osobę, która nie wie prawie nic, masz wyjątkowo dużo do powiedzenia w tym temacie. Psychiatryk.
                  Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
                  My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Piękne samozaoranie .
                    Bazinga!
                    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zręczny z Ciebie manipulator.

e: co do tego "nieśmiesznego odsetka". Znalazłem dane na 16.03. 11.522 to liczba zgonów na kowid bez chorób współistniejących w Polsce od początku pandemii. Stanowi to 2,3% wszystkich zgonów w Polsce w tym czasie (0,5 mln). W 2020 r. zmarło o 79 tys. ludzi więcej niż rok wcześniej, z czego około 30 tys stanowiły wszystkie zgony na kowid. Nie wiem jak ta statystyka wyglada na teraz. Wnioski niech sobie kazdy wyciagnie sam.

Moriarty Poważnie? W wielu miejscach można było wypowoiedzi relacje ludzi, którzy twierdzili, że w aktach zgonów ich znajomych/bliskich wpisywano kowid, co według nich było mocno watpliwe. W tym watku na forum było co najmniej kilka takich postów. Pamiętam jeden, bodajże użytkownika Stout, o jakimś odludku na wiosce, który zmarł, przyjechało pogotowie i w papiery wbili mu covid. Było sporo takich relacji. W szpitalch też to się zdarzało, wiem o tym "skąd inąd" i nie mogę wchodzić szczegóły. Przecież nie ma osoby która byłaby w stanie powiedzieć ile dokładnie tego było Można strzelać, szacować, ale taki liczby będą nic nie warte. Niech to będzie 10% wszystkich śmierci, a i tak to będzie duzo.
                      Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Taki tam filmik.
                        https://youtu.be/D6EM7qQL6k8
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                          "jakiś śmieszny odsetek" - pewnie będzie to dla ciebie zaskoczeniem, ale Ministerstwo Zdrowia podaje codziennie ile osób zmarło z powodu samego Covida, a ile z chorobami współistniejącymi. Można to sprawdzić i wtedy nie trzeba robić z siebie idioty na forum.
                          Można też sobie poczytać jakie choroby współistniejące występują najczęściej (oraz jak powszechne są w społeczeństwie) i pomyśleć (samodzielnie!) czy rzeczywiście to tak wiele zmienia.
                          Niestety ale fakty są takie, że sporo z tych osób niby bez chorób współistniejących to ludzie o dużej otyłości lub prowadzące bardzo niezdrowy tryb życia.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                            Pół miliona wyświetleń, rano jak oglądałem było 360tys
                            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez maestro(L) Zobacz posta

Niestety ale fakty są takie, że sporo z tych osób niby bez chorób współistniejących to ludzie o dużej otyłości lub prowadzące bardzo niezdrowy tryb życia.
                              A, no to wszystko ok w takim razie.
                              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                                https://twitter.com/a_niedzielski/st...035837445?s=10

”Niejczer” juz passee, teraz do gry wchodzi „Naszynaldzeogrfik”...
                                Co za śmieć
                                Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

Pracuję...
                                X