Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

Hahaha Ty oczywiście je wszystkie przeczytałeś i zwerfikowałeś A poza wszelką wątpliwością wiesz, że one tam są
    Z tym wodzem, sektą itp, to chyba projekcja.
    Na WHO powołujemy się wtedy kiedy zgadza się z naszą tezą

A temu "odkrywcy amantadyny" mógłbyś okazać większy szacunek, bo tym swoim "odkryciem" pomógł, być może uratował życie, wielu ludziom. Za co ze strony twojej ulubionej władzy, spotkały nieprzyjemności i lekceważenie. Do tego cały czas pracuje i nie chowa się za słuchawką. Takimi tekstami pokazujesz swoją małość, ale luzik, bywa, każdy miewa gorsze dni.
    Ja odkryłem jeszcze lepszy sposób na COVIDA i ogólnie na SARS-COV 2 - woda niegazowna - poł litra dziennie i jest gitara (miliony ludzi stosują tę metodę i przechodzą lekko COVID)

A teraz zupełnie szczerze bo wątek amantadyny przepięknie pokazuje realia Polski AD 2021.

Jakiś lekarz wyjeżdża z weryfikowalną naukowo ideą (imho jest to bullshit - piszę to na czuja na podstawie iluś NIENAUKOWYCH przesłanek - ale z mega przyjemnością mogę to odszczekać).

Państwo zamiast to zweryfikować i zamknąć gębę - albo mi (czyli nie jest to bullshit i faktycznie ratuje ona ludzkie życia) albo Tobie (czyli nie jest to panaceum na COVID, tylko gówno) nic z tym miesiącami nie robi

Lekarz "odkrywca" w sumie też nic z tym nie robi - to znaczy gada w mediach jak mu się rzuca kłody pod nogi i dalej leczy swoich pacjentów. Tylko, że w żaden sposób to jego leczenie nie wyczerpuje znamion badania klinicznego (w każdym razie z posiadanych mi informacji Bodnar się nie kwapił, żeby wprowadzić jakąkolwiek metodologię naukową w tym swoim leczeniu - tu podkreślam TAK SŁYSZAŁEM NIE WIEM CZY TO PRAWDA)

Po tym jak sprawa zahacza o najwyższe kręgi rządowe (sic!) znajduję się pieniądze - konkretnie 7 baniek no i w końcu zaczynają badania kliniczne.

Tylko tu pojawia się pytanie czemu skoro jest to takie cudo, to żaden z lekarzy promujących ten lek, czy to Bodnar, czy to Profesor Rejdak nie zaczęli tego badać we własnym zakresie, tylko czekali na pieniądze z ABM ?
    Bo ja coś tam wiem o tym jakie można zarobić piniążki na badaniach klinicznych i uwierz mi, są to suma po którą można się schylić.
    Żeby nie było nie oskarżam o to Bodnara, bo nie mam do tego żadnych przesłanek.
    Ale jako osoba dla której liczy się "szkiełko i oko" nie wchodzę w tematy które póki co nie zostały UDOWODNIONE.
    Oczywiście Tobie nikt nie zabrania tego, że "czucie i wiara silniej mówią do Ciebie" tylko, że nie dziw się, że ktoś w tym wypadku ja będzie Cię prosił o dowody na Twoje twierdzenia - i to nie sprowadzające się do tekstów "doktór leczy ludzi", albo ciocia miała COVIDA brała amantadyna i jej się polepszyło (bo pomijając nawet efekt placebo zachęcam Ciebie do zapoznania z terminem kazuistyka)
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nie oskarżasz, ale snujesz teorię, że celowo nie wprowadzał metodologii, bo chciał przytulić grant z ministerstwa. Kurde, nie wiem być może i jest z niego taka pazerota i nie chciał tego robić za friko. Natomiast nie jestem przekonany czy miał taki obowiązek, czy nie wystarczy samo to, że leczy ludzi pan doktór. Bardziej zastanawiająca i pokazująca niekonsekwencję jest długa bierność państwa. Przecież ktoś z ministerstwa powinien się do niego jak tylko temat wypłynął. Mamy straszliwą pandemię, a pojawia się cień szansy najej zakończenie- logika każe sądzić, że w tym momencie powinien być to jedne z priorytetów działań władzy. A ciągnęło się to kilka ładnych miesięcy. To kolejna przesłanaka, która może pokazywać, że nie wszystkim na górze zależy na zakończeniu tego cyrku.

Komentarz

• Zamieszczone przez muppet_show Zobacz posta
        Wiadomo czyja:

1. Tuska
        2. Opozycji
        3. Samorządów
        Idź stąd idioto, wklejać memy i obrazki. Tu się toczy normalna dyskusja.
        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Może zainteresuje tych mających dylemat co do wyboru szczepionki.
          Zwrot ws. szczepionek AstraZeneca i Johnson&Johnson. Media: nieoczekiwana decyzja KE
          Źródło: PAP

"Komisja Europejska nie przedłuży umowy na dostawy szczepionek na COVID firm AstraZeneca oraz Johnson&Johnson" - poinformował w środę włoski dziennik "La Stampa".

Szczepionka na COVID. Media: KE nie przedłuży umowy z AstraZeneką i Johnson&Johnson

Dziennikarze powołują się na informacje, które mieli otrzymać od źródeł we włoskim Ministerstwie Zdrowia.

"Komisja Europejska w porozumieniu z przywódcami wielu krajów UE zdecydowała, że kontrakty z firmami produkującymi szczepionki ważne w bieżącym roku nie zostaną przedłużone po ich wygaśnięciu" - czytamy.

Szczepienia olimpijczyków na COVID-19? Jarosław Sellin zdradza nowe informacje

Bruksela, jak donosi włoski dziennik, woli "skupić się na szczepionkach na COVID, które opierają się na technologii mRNA". Tę w swoich preparatach służących do walki z koronawirusem wykorzystuje m.in. Moderna oraz Pfizer BioNTech.

KE nie przedłuży umowy z firmami AstraZeneca i Johnson&Johnson? Rzecznik unika komentarza

Informacji ws. decyzji o nieprzedłużaniu kontraktu na szczepionki firm AstraZeneca oraz Johnson&Johnson nie potwierdziła jeszcze Komisja Europejska. Jej rzecznik w rozmowie z mediami podkreślił, że KE jest otwarta na wszystkie opcje, które zapewnią przygotowanie Europy na walkę z koronawirusem do 2022 roku, jednak "nie może on wypowiadać się w temacie kontaktów z producentami".

Na ten moment wiadomo, że Komisja Europejska zwróciła się do koncernu Johnson&Johnson o wyjaśnienia dotyczące "zupełnie nieoczekiwanego" zgłoszenia przez firmę opóźnień w dostawach szczepionek na COVID do UE.

Szczepionka na COVID. KE rozpoczyna negocjacje z Pfizerem

W środę, o czym w mediach społecznościowych poinformowała Ursula Von der Leyen, KE przystąpiła do negocjacji z firmą Pfizer BioNTech ws. dostaw kolejnych preparatów.

"Rozpoczynamy negocjacje z firmą Pfizer dotyczące trzeciego kontraktu. Przewiduje on dostarczenie 1,8 miliarda dawek szczepionek w latach 2021-2023. Produkcja szczepionek i wszystkich niezbędnych komponentów odbywałaby się w Unii Europejskiej" - napisała Von der Leyen.

Źródło: "La Stampa" / Reuters
          https://wiadomosci.wp.pl/zwrot-ws-sz...8993626217376a

Komentarz

• Tak się robi politykę.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• AstraZeneca i Johnson & Johnson to dwie najtańsze szczepionki. Ciekawe czy podobny los podzieli Novavax, która pod tym względem jest ewentualnie następna w kolejce. ????
              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                AstraZeneca i Johnson & Johnson to dwie najtańsze szczepionki. Ciekawe czy podobny los podzieli Novavax, która pod tym względem jest ewentualnie następna w kolejce. ????
                Jeśli już to że względu, że jest w innej zupełnie technologii niż mRny. Oraz komponent z Polski. Zresztą to mój faworyt i czekam z pewną dozą nieśmiałości. Oby się udało.
                http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Jeśli już to że względu, że jest w innej zupełnie technologii niż mRny. Oraz komponent z Polski. Zresztą to mój faworyt i czekam z pewną dozą nieśmiałości. Oby się udało.
                  Coś mi się pomerdało że Novavax też ma być - podobnie jak AZ i J&J - sprzedawana po kosztach produkcji. A jednak nie. W każdym razie ciągle tańsza niż Pfizer i Moderna. Natomiast technologia rzeczywiście inna zarówno niż Pfizer i Moderna jak i AZ i J&J.
                  Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                    matx

​​​​​​​Dzięki za tego posta. Spotkałem się już z taką postawą i chyba ją rozumiem. Tylko, że z racjonalnego punktu widzenia, nie może być właściwa.
                    Z racjonalnego punktu widzenia jest właśnie właściwa jak najbardziej. To trochę jak w pokerze. Jak masz dobrą rękę startową to wchodzisz, bo to jest racjonalne. Jest racjonalne nawet pomimo tego, że czasami przegrywasz z dużo słabszą ręką startową. Podobnie jest z teoriami spiskowymi. 9 na 10 z nich okazuje się tylko teoriami spiskowymi. Niczym więcej. Czasami coś okaże się jednak prawdziwe, albo bliskie prawdy i szur wtedy tryumfuje, obwieszczając, że jednak miał rację. Znowu! Wydaje mu się wtedy, że ma rację zawsze. Zwykły błąd poznawczy. Nic więcej.

Komentarz

• Uwaga, w ostatnim "Warto rozmawiać" też same szury i foliarze. Na szczęście nie było tego kardiologa z Grodziska.

Komentarz

• Edit: Zresztą. Nieważne.
                        Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• https://m.facebook.com/wolnemediasil...?locale2=pl_PL

Krótko. Polecam.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Idź stąd idioto, wklejać memy i obrazki. Tu się toczy normalna dyskusja.
                            Obudź się kolego, ten wątek to tragedia i normalna dyskusja była może na pierwszych 50? stronach. Czołowy wątek zaraz po polityce, w którym dwie strony zamiast wrzucać info ewntl. to info skomentować, bez ograniczeń się opluwają i obrzucają gnojem ku chwale swoich politycznych guru.

Komentarz

• Prawda jest taka, że ktokolwiek nie byłby u władzy, to procedury byłyby takie same. Jedna Szwecja się wyłamała. Dlatego mimo buńczucznych zapowiedzi o urnach, jednak spróbuję, na chłodno, oddzielić pandemię Korony od polityki.
                              Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                                Prawda jest taka, że ktokolwiek nie byłby u władzy, to procedury byłyby takie same. Jedna Szwecja się wyłamała. Dlatego mimo buńczucznych zapowiedzi o urnach, jednak spróbuję, na chłodno, oddzielić pandemię Korony od polityki.
                                Ja już oddzieliłem. Dlatego też nie interesuje mnie głosowanie. Nie potrzebuję tego do szczęścia. Na wybory jakiekolwiek pójdę jedynie, gdy będzie startować dobry znajomy z jakiejkolwiek partii. W innym przypadku, Sayonara-wypier*alać, nie mam czasu brać udziału w tym propagandowym cyrku i rozkminiać co będzie "mniejszym złem". Jestem na to za stary. Mam rodzinę o którą muszę zadbać i na tym polu zużyć swoją energię Nikt za mnie tego nie zrobi, choćby nie wiem jak pier*olił, że jest tym mniejszym złem.
                                http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

Pracuję...
                                X