Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kiedyś za eksperymenty medyczne ludzie otrzymywali w jednostce czasu nawet dobre pieniądze - teraz biorą udział za darmo (szczepionki). Jest jednak coś w tym, że świat już nie jest i nie będzie taki sam. "Stado baranów trzyma się razem i idzie w jednym kierunku aby umrzeć, wilki próbują walczyć aby przetrwać".
    Zdrówka dużo zdrówka, sportu dużo sportu, zdrowego odżywiania i jak najwięcej kontaktu z naturą.
    "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
      Mam nadzieję, że w tym Rzeszowie wymieniali chociaż igły. Co to się odpierd*ala to głowa mała.
      Prezes Medyka idzie ostro. Jak nie strzykawki, to teraz twierdzi że ma/będzie mieć szczepionki J&J spoza systemu
      Niedzielski załamuje ręce, a Dworczyk (zapomniałem 12 razy wpisać poprawnie oświadczenie majątkowe) tylko się uśmiecha w rogu.
      Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• W raporcie podsumowującym zeszły tydzień WHO wskazuje Polskę jako kraj z jednym z najgorszych wskaźników pandemicznych. Użyte w raporcie dane pochodzą z tygodnia 29 marca – 4 kwietnia. W Polsce w ciągu siedmiu dni zmarło ponad 3 tys. zakażonych, co oznacza 8 zgonów na 100 tys. mieszkańców. We Włoszech ten wskaźnik wynosi 5, w Brazylii – 10.

PAD: Premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowali mnie, że sytuacja wygląda lepiej niż się spodziewali.
        Bazinga!
        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Całe szczęście, że nie jeżdżą wojskowe ciężarówki z trumnami i lodowiska nie zmieniły się w kostnice.
          Zamkniemy się na dwa tygodnie i wtedy będziemy o krok przed innymi i wirusem, i pierwsi się otworzymy i będziemy żyć normalnie. W ten sposób ochronimy najstarszych i najsłabszych, w przeciwieństwie do takiej Szwecji, gdzie na oczach świata przeprowadza się masową eutanazję.
          Bogu dzięki, że jest szczepionka, jesteśmy tylko o krok od wyjścia z pandemii. Coraz mniej chorych i zgonów. Maski, lockdowny i szczepienia działają. Warto utrzymywać ten stan jak najdłużej. Dla naszego bezpieczeństwa. Chroń siebie i innych !

Komentarz

• Ciekawe ile to jeszcze potrwa, korki do Warszawy sięgały w lany poniedziałek za Radzymin. Pierdyliard aut na obu pasach ekspresówki i lokalnej drodze. Widać, że ludzie totalnie już lachę położyli na tą całą pandemię. Lockdown tak naprawdę w święta był tylko w wyobraźni ministrów i mogliby teraz otworzyć gospodarkę skoro całe rodzinki zrobiły sobie posiadówę przy jajeczku i wódeczce.

Komentarz

• Na szczęście kończy się sezon grypowy więc zaraz się odpierdolą. Może nawet konowały zaczną przyjmować ludzi w przychodniach, a ludziom i dziaciakom pozwolą uprawiać sport.

Lockdown, srałny, przyłbice, maseczki. Gówno to wszystko dało. Umarło mnóstwo Polaków na koronę i mnóstwo Polaków z powodu obostrzeń. Przy okazji zrujnowano ludziom biznesy, życie społeczne, zdrowie i proces socjalizacji dzieciom. No ale szpitale były drożne więc to jest sukces. Każdy ciężko chory na COVID mógł sobie spokojnie umrzeć w szpitalu, w otoczeniu kosmitów.

Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• A w Izraelu segregacja na całego:

https://www.facebook.com/watch/?v=203109151241829

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                  Maski, lockdowny i szczepienia działają. Warto utrzymywać ten stan jak najdłużej. Dla naszego bezpieczeństwa. Chroń siebie i innych !
                  Otóż wyobraź sobie, że lockdowny działają. Problem w tym, że ty nie za bardzo chyba wiesz czym jest lockdown. Bo jak ci się wydaje, że lockdown jest wtedy, jak nie możesz pójść do knajpy, albo na mecz, no to gratuluję. Co do masek, to akurat zgoda. Noszenie ich na zewnątrz, najczęściej, zupełnie mija się z celem. Dane z UK i Izraela wskazują na to, że szczepienia działają jak najbardziej. Ba, nawet są dane ze Szwecji, które mówią dokładnie to samo.
                  Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
                  My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• matx chciałbym móc zrozumieć w jaki sposób zamknięcie wszystkiego na prawie rok pomogło nam uniknąć tyłu zgonów. Covidowych i tych "pozaplanowaych".
                    Rozumiałbym lockdown, wypłaszczenie, żeby chorych przyjąć na oddział (bo jest miejsce) i leczyć. Ale tu chyba żadne leczenie nie pomagało i niestety ludzie i tak umierali, mimo miejsc w szpitalu.
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta

Otóż wyobraź sobie, że lockdowny działają. Problem w tym, że ty nie za bardzo chyba wiesz czym jest lockdown. Bo jak ci się wydaje, że lockdown jest wtedy, jak nie możesz pójść do knajpy, albo na mecz, no to gratuluję. Co do masek, to akurat zgoda. Noszenie ich na zewnątrz, najczęściej, zupełnie mija się z celem. Dane z UK i Izraela wskazują na to, że szczepienia działają jak najbardziej. Ba, nawet są dane ze Szwecji, które mówią dokładnie to samo.
                      Teleporady też działają?
                      Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                        matx chciałbym móc zrozumieć w jaki sposób zamknięcie wszystkiego na prawie rok pomogło nam uniknąć tyłu zgonów. Covidowych i tych "pozaplanowaych".
                        Rozumiałbym lockdown, wypłaszczenie, żeby chorych przyjąć na oddział (bo jest miejsce) i leczyć. Ale tu chyba żadne leczenie nie pomagało i niestety ludzie i tak umierali, mimo miejsc w szpitalu.
                        Jeżeli chodzi o Polskę, to o ewentualnym lockdownie i przede wszystkim podejściu ludzi do całego zagadnienia możemy mówić chyba tylko w kontekście kilku, pierwszych tygodni marca ubiegłego roku. Decyzje (dość radykalne) zostały wtedy podjęte na bardzo wczesnym etapie i ludzie, w większości się im podporządkowali. W Polsce nie było ani dużo przypadków, ani hospitalizacji, ani zgonów. Co się działo później, to już inna bajka. O tym czy jest sens zamykać gospodarkę i jak bardzo, dyskutować można, a nawet trzeba jak najbardziej. Pamiętajcie też, że w tej, tak często przywoływanej Szwecji życie wcale nie wygląda tak jak przed Covidem. Tam również są restrykcje, tylko jest ich po prostu mniej. Moim zdaniem nie ma też za bardzo sensu zestawiać Polski ze Szwecją 1:1. Te kraje i mieszkających w nich ludzi różni dosyć sporo, biorąc pod uwagę całokształt. Zresztą, czy nie było tak, że w zasadzie, w Polsce przez część ubiegłego roku obowiązywał poziom obostrzeń podobny do tego, jak to wyglądało właśnie w Szwecji?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

Teleporady też działają?
                          Nie wiem do końca jak to wygląda, szczerze mówiąc. Mieszkam na co dzień w UK, domyślam się jednak, że teleporada nie jest tym, z czym sam chciałbym mieć do czynienia, gdybym potrzebował konsultacji lekarskiej. Wiem natomiast, że w ciągu ostatniego roku, mama moja, która jest już osobą wiekową odbyła kilka zaplanowanych wcześniej wizyt lekarskich, m.in. okulistycznych, ale nie tylko. Ojciec odbył w czerwcu rehabilitację, po operacji biodra, początkowo była zaplanowana na marzec, ale go wtedy nie przyjęto, bo na badaniu wyszło, że ma gorączkę. Siostrzeniec miał też w międzyczasie zabieg chirurgiczny i nie było to związane z żadnym nagłym wypadkiem. Tyle.

Komentarz

• Zamieszczone przez maestro(L) Zobacz posta
                            A w Izraelu segregacja na całego:

https://www.facebook.com/watch/?v=203109151241829
                            Znudził im się apartheid Palestyńczyków więc wzięli się za niezaszczepionych

Komentarz

• Uwielbiam te niezweryfikowane filmiki "dziennikarzy" z danego kraju, "pokazujących całą prawdę". Potem się tworzą tabuny pelikanów, które łapią wszystko co znajdą w internecie za pewnik.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Bardzo fajne statystyki, wnioski pozostawiam każdemu do wyciągnięcia indywidualnie:

https://twitter.com/TedPetrou
                                http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

Pracuję...
                                X