Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• darekforest
    odpowiedział(a)
    Zaczynamy segregacje w UK. Od 1go pazdziernika osoby niezaszczepione nie wejda do klubow nocnych/dyskotek.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
    Wiedzialem Jak po sznurku
    jak ten facet z tobą krejzolu wytrzymuje

ty mnie bawisz 24 na dobę 365 dni w roku "minusie ujemny".
    także dawaj wincej tych swych mondrości, aż cię pałąku do obserwowanych dodam, bo radość którą mi dajesz jest porównywalna do obserwowania chomika popierdalającego po kołowrotku. styl ten sam
    Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Citlivu
    odpowiedział(a)
    Wiedzialem Jak po sznurku Ciao bejbe, już mnie to nie bawi, niech inni taplają się z Toba
    Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)

Wiedziałem, frajerzyna przewidywalna do bólu
    kozak w necie, ***** w świecie
    a do tego jaka sfrustrowana

Zostaw komentarz:

• Citlivu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    hahahaah
    po raz n-ty potwierdzasz że jesteś zwykłą aferzystką i typowym kondomem
    tak jest nie zwracasz się do mnie, a ten "frajerzyna" to kolejne świadectwo
    - poziomu który osiągnęło to forum w 2021 roku
    - tego, że nie tylko regularnie piszesz o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia, to jeszcze używasz słów których znaczenia nie znasz.
    No chyba, że mi wyjaśnisz w jaki sposób z tego co napisałem w poprzednim poście wynika, że się rozjebałem na psy

Wiedziałem, frajerzyna przewidywalna do bólu

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    hahahaah
    po raz n-ty potwierdzasz że jesteś zwykłą aferzystką i typowym kondomem
    tak jest nie zwracasz się do mnie, a ten "frajerzyna" to kolejne świadectwo
    - poziomu który osiągnęło to forum w 2021 roku
    - tego, że nie tylko regularnie piszesz o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia, to jeszcze używasz słów których znaczenia nie znasz.
    No chyba, że mi wyjaśnisz w jaki sposób z tego co napisałem w poprzednim poście wynika, że się rozjebałem na psy

Zostaw komentarz:

• Citlivu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez matx Zobacz posta
    Nie, no matematyka się zgadza. Chodziło mi po prostu o sam fakt wyciągania różnych Szwecji, Białorusi i Floryd, jak króliki z kapelusza.
    Wypocin TNTPa, nie będę komentował. Jak ma trochę oleju w głowie to sam usunie swoje "mądrości" Chciał ośmieszyć, a wyszedł na frajerzynę. Napisałbym, że to bardzo w jego stylu - gdybym był bardzo złośliwy ale ani nie sprawia mi przyjemności znęcanie się nad nim, ani nie bawi zbytnio prowokowanie go, gdyż jest to zbyt "łatwe" i przewidywalne. Tak więc tylko cmoczek z mojej strony w jego stronę, jak zwykle Wierzę, że pomimo wszystko nie omieszka odpowiedzieć Celowo się do niego nie zwracam, mam wyrobione zdanie o nim i nie potrzebuję taplać się z nim w błocie i nie zamierzam odpowiadać bezpośrednio na zaczepki.

matx, nie no tą Szwecję to tak tylko celowo, prowokacyjnie wrzuciłem. Zaciekawiło mnie po prostu to, że osiągneli podobny styl co UK, 3 miesiące wcześniej i bez dużego "zaszczepienia". Wtedy to była dla niektórych tragedia, teraz ilość casów nie jest ważna gdyż jest niska śmiertelność itp. Po prostu zadziwia mnie pozioma propagacja tego wirusa i jak to się zmienia Trochę tak jakby zależnie co komu politycznie pasuje Tak to była prowokacja z mojej strony i wyciągnięcie królika z kapelusza, no co poradzić, że on tam siedzi Ja cały czas obserwuję sytuację, jak to dynamicznie się zmienia. Mam wątpliwości na ile statystyka choćby w UK to kwesta "zaszczepienia" a na ile natury tego wirusa i jego propagacji, ot tyle. Skoro podobny schemat zaliczyła Szwecja wcześniej o 3 miesiące bez dużego "zaszczepienia". W sumie to mogę zamknąc tuta temat kwadratowych jaj gdyż się zazębia. W kilku punktach:
    1) Reinfekcję to poziom 0,3% większej cyferki nie trafiłem. Czyli jak ktoś to trafił to w większości ma z głowy.
    2) Na początku leciało po starszych i słabszych, wszelkie domy opieki, szpitale były idealnym miejscem, tam się nie dało ograniczyć kontkatów (chociaż naszemu rządowi w szpitalach to się bardzo udało, niektórzy mogą się czepnąć).
    3) Do domu mało kto przynosił, gdyż liczba kontaktów spadła i była nie wielka (to te sławetne - lockdown działa).
    4) Z czasem ludzie mieli dość i kontakty się zwiększały, nawet po złości aby odreagować i jest to normalne i ludzkie, (stąd to sławetne - młodzi się zarażają w większym stopniu) Z tej pozycji krytykuję pomysł państwowego z góry narzuconego lockdownu, gdyż to tylko odsuwa co najwyżej w czasie nieuniknione oraz ma pełno innych minusów ujemnych.
    5) Większość starszych i słabych już przechorowało (z różnym niestety skutkiem), pula dużo mniejsza, zostali co raz młodsi, plus testowanie doprecyzowane (stąd śmiertelność niższa)
    6) Szwecja ten schemat zaliczyła 3 miesiące wcześniej gdyż nie bawiła się tak bardzo w obostrzenia jak inni, tak więc tam szybciej poszło, przykładowa UK ma lag, 3 miesięczny.
    7) Jak będzie dalej najstarsi górale nie wiedzą i ja też nie, jedynie kierując się logiką giełdową, skoro większość czeka na pomór jesienny.... tym razem go nie będzie ale na taki scenariusz postawiłbym tylko 3% dostępnych środków.

Teraz chyba wyszło jaśniej, niż wtedy

Zostaw komentarz:

• matx
    odpowiedział(a)
    Nie, no matematyka się zgadza. Chodziło mi po prostu o sam fakt wyciągania różnych Szwecji, Białorusi i Floryd, jak króliki z kapelusza.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez matx Zobacz posta
    Jaki jest sens porównywać Szwecję (znowu wraca ) z jakiegoś czasu "sprzed" do UK w tym momencie? Nie bardzo rozumiem jaki cel ma ten zabieg.
    Jak najbardziej jest sens przytaczać te dane, bo wskazują one tylko, że użytkownik który się nimi podpiera
    - albo ich nie zna
    - albo je zna, ale ich interpretacja go przerasta

I teraz tak
    3 miesiące temu (19/04) Szwecja miała 2714 nowe zakażenia (aczkolwiek w kwietniu mieli ich średnio 4000-5000 dziennie) i 16 zgonów

Dziś (w sensie w ciągu ostatnich kilku-kilkunastu dni) Brytyjczycy mają ~40000 nowych zakażeń dziennie i ~40 zgonów dziennie
    A więc przy 10 krotnie większej liczbie zakażeń niż Szwedzi mają 2 razy więcej zgonów. Faktycznie TOŻSAMA sytuacja

Ale żeby nie porównywać Szwecji i Anglii to można to zrobić w taki sposób
    Szwedzi w swoim peaku mieli (przełom 2020/2021) mieli pod 200000 chorych i 100 zgonów dziennie. W kwietniu mieli koło 150000 chorych i 20 zgonów dziennie - więc ten spadek był 4 krotny (w liczbie zgonów)
    W UK peak był pod koniec stycznia -> 2 mln chorych, przy śmiertelności trochę ponad 1000 dziennie , a dziś zakażonych mają tak jak już pisałem pod milion przy tych 50 zgonach dziennie = proporcjonalnie 10 krotny spadek liczby zgonów w porównaniu ze styczniem.

Faktycznie 4 razy, czy 10 razy jeden ****, szczepionki nie są skuteczne.

Zostaw komentarz:

• matx
    odpowiedział(a)
    Mi tam się wydaje, że przy zastosowaniu czegokolwiek na taką skalę te testy są dużo bardziej miarodajne niż testy przeprowadzane w dłuższym okresie (to chyba ostatni i w sumie jedyne przyczółek antyszczepionkowców) na mniejszej (siłą rzeczy) liczbie "userów". Jasne. Okresu dwóch, trzech lat w żaden sposób nie jesteś w stanie przeskoczyć, tylko, że czasami tego czasu po prostu nie ma. Nie mówię, że tak jest teraz i jak sam się zaszczepiłem, tak nikogo do szczepień nie namawiam. Gwoli ścisłości.

PS Do postu maestro(L) generalnie. Kaca mam i dwa piwa wypiłem, bo wczoraj udało mi się przylecieć do Warszawy.
    Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• matx
    odpowiedział(a)
    Generalnie staram się nie wrzucać takich materiałów jak poniższy (Chyba wyłamałem się i zrobiłem to ze 2 razy ? Zamiast dziesiątek). Gdyż, pomimo osobistego sceptycyzmu, uważam, że w moim najlepszym interesie jest aby jak najwięcej osób zażyło fajzerka czy inną modernę jeśli taka jest ich wola. Daleki jestem od przekonywania innych aby tego nie robili czy też robili, przynajmniej staram się. Oczywiście, ze względu na osobisty pogląd łatwiej mi oskarżać te preparaty niż ich bronić. Staram się nie przesadzać w nawalance na te eksperymentalne substancje. Natomiast zauważyłem wzmożenie PiSich trolli, które w sumie rozumiem. Tak więc pozwolę sobie wrzucić poniższy link aby przywrócić trochę równowagi w temacie
    SENATOR HELPS COVID VACCINE VICTIMS SPEAK OUT - The Highwire

Ps. Wygląda, na to, że Szwecja jakieś 3 miesiące temu osiągneła rezultat UK - dużo zarażeń, mało zgonów. Interesujące, ciekawe ile mieli wtedy "zaszczepionych"?
    Jaki jest sens porównywać Szwecję (znowu wraca ) z jakiegoś czasu "sprzed" do UK w tym momencie? Nie bardzo rozumiem jaki cel ma ten zabieg.

Zostaw komentarz:

• Citlivu
    odpowiedział(a)
    Generalnie staram się nie wrzucać takich materiałów jak poniższy (Chyba wyłamałem się i zrobiłem to ze 2 razy ? Zamiast dziesiątek). Gdyż, pomimo osobistego sceptycyzmu, uważam, że w moim najlepszym interesie jest aby jak najwięcej osób zażyło fajzerka czy inną modernę jeśli taka jest ich wola. Daleki jestem od przekonywania innych aby tego nie robili czy też robili, przynajmniej staram się. Oczywiście, ze względu na osobisty pogląd łatwiej mi oskarżać te preparaty niż ich bronić. Staram się nie przesadzać w nawalance na te eksperymentalne substancje. Natomiast zauważyłem wzmożenie PiSich trolli, które w sumie rozumiem. Tak więc pozwolę sobie wrzucić poniższy link aby przywrócić trochę równowagi w temacie
    SENATOR HELPS COVID VACCINE VICTIMS SPEAK OUT - The Highwire

Ps. Wygląda, na to, że Szwecja jakieś 3 miesiące temu osiągneła rezultat UK - dużo zarażeń, mało zgonów. Interesujące, ciekawe ile mieli wtedy "zaszczepionych"?

Zostaw komentarz:

• maestro(L)
    odpowiedział(a)
    Działanie szczepionki jest opisane w setkach, czy wręcz tysiącach (chodzi mi o prasę branżową) artykułów (zarówno w ujęciu medycznym, jak i statystycznym) więc zamiast zadawać mi takie pytania to zapoznaj się z jakimkolwiek z nich.
    To bardzo zabawne.. Jak można opierać się na jakichkolwiek opracowaniach, badaniach i dowodach skoro nie minął nawet pełny sezon chorobowy od podawania tych niby szczepionek, a sama w sobie jest w fazie testów...

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta

Nie bardzo rozumie o co Ci chodzi z tym pierdoleniem? Lockdown w Anglii de facto konczy sie 19.07. Granice praktycznie zamkniete. 68% spoleczenstwa po drugiej dawce,a dzis 48 161 przypadkow. No to jak? Dziala ta szczepionka czy nie?
    Działanie szczepionki jest opisane w setkach, czy wręcz tysiącach (chodzi mi o prasę branżową) artykułów (zarówno w ujęciu medycznym, jak i statystycznym) więc zamiast zadawać mi takie pytania to zapoznaj się z jakimkolwiek z nich.

Bo w przeciwieństwie do ich autorów nie mam specjalnie kwalifikacji żeby opisywać ten problem od strony naukowej.
    Jeśli już koniecznie chcesz znać moje zdanie to jak ostatnio, bazując na mocno ograniczonej bazie danych, to liczyłem - to skuteczność szczepionki (nie miałem danych dotyczących poszczególnych producentów i liczyłem to zbiorczo) to wynosiła 70-80% (czyli trochę?/znacznie? mniej, niż deklarowano)
    Natomiast stan zdrowia osób zaszczepionych - ale zarażonych jest ZNACZNIE lepszy niż tych nie zaszczepionych (czego najlepszym przykładem są zaprezentowane przeze mnie dane).
    Zaś jeżeli ktoś uważa, że zaszczepienie = niemożność zakażenia to gratuluję mu wiedzy medycznej

Zostaw komentarz:

• darekforest
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

18 lipca 2020 roku - 47022 zakażonych
    18 lipca 2021roku - 866153 zakażonych
    pierdolcie dalej
    Nie bardzo rozumie o co Ci chodzi z tym pierdoleniem? Lockdown w Anglii de facto konczy sie 19.07. Granice praktycznie zamkniete. 68% spoleczenstwa po drugiej dawce,a dzis 48 161 przypadkow. No to jak? Dziala ta szczepionka czy nie?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X