Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
    Tylko, że te kontenerowe kwarantanny to są stosowane od przeszło roku (co i tak w porównaniu z zamurowywaniem ludzi w budynkach jest swego rodzaju ułatwieniem dla ludu pracującego chińskich miast i wsi), a to, że to teraz "wypłynęło" to raczej zasługa beefu na szczycie Chiny-USA na Alasce, niźli tego, że ten news ma jakiś odkrywczy charakter - bo sami Chińczycy się z tym nie specjalnie kryli.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Tylko, że te kontenerowe kwarantanny to są stosowane od przeszło roku (co i tak w porównaniu z zamurowywaniem ludzi w budynkach jest swego rodzaju ułatwieniem dla ludu pracującego chińskich miast i wsi), a to, że to teraz "wypłynęło" to raczej zasługa beefu na szczycie Chiny-USA na Alasce, niźli tego, że ten news ma jakiś odkrywczy charakter - bo sami Chińczycy się z tym nie specjalnie kryli.
      Ale foliarz ci powie, że Chińczyk się teraz śmieje z tego co dzieje się w Europie, bo u nich wszystko jest normalnie.
      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• "Po decyzji wojewody o zwiększeniu liczby łóżek respiratorowych w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc, całe Mazowsze zostanie pozbawione możliwości wykonywania operacji raka płuca. – W poniedziałek muszę obdzwonić 90 pacjentów, którzy czekają w kolejce na operację. Tego typu operacji nikt na Mazowszu nie wykonuje, chorzy nie mają dokąd iść – alarmuje prof. Tadeusz Orłowski."

Zacząłem pisać komentarz do powyższego... ale uznałem, że nie warto.
        Zostawię bez komentarza. Każdy wyciągnie wnioski sam.

Komentarz

• "Stop przymusowym szczepieniom"
          "Stop plandemii"
          "Stop terapii genetycznej"

Nie dziwcie się, że dla zwykłych ludzi jesteście bandą, ***** oszołomów.

Komentarz

• do swoich zali mozesz jeszcze dodac tak samo, ze nie pozwolili sobie na wjazdy policji i wyciaganie ludzi jak na strajkach kobiet i jak podaje rzecznik ilus im tam wykluczono z ganianek na dluzzej
            Ostatnio edytowany przez Duch; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• To do mnie? Ja tylko zobrazowałem dlaczego rzekomy protest "przeciwko obostrzeniom" zgromadził kilkaset osób. To jest przecież zwykły cyrk.

Edit: Brakowało jeszcze Covid czołgu. Czy nie brakowało?
              Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• tak do zali powyzej

Komentarz

• Zamieszczone przez Duch Zobacz posta
                  tak do zali powyzej
                  To nie są żale tylko przykłady kretyńskich haseł, które powinny zostać bezapelacyjnie wypierdolone z repertuaru, jeżeli ktokolwiek myślał o zorganizowaniu protestu przeciwko obostrzeniom na poważnie.

Komentarz

• Niestety ale takim jak Ty, TNTP czy innym pasuje zrujnowana gospodarka, tysiące zgonów spowodowanych zapaścią służby zdrowia przez gloryfikowanie tylko jednej choroby, depresji i niszczeniu naszych dzieci pozbawionych edukacji i kontaktów społecznych, wszechobecna propaganda oraz psychopaci "jestem pod wrażeniem liczby zakażeń" niedzielski... Wytrzymajcie te dwa tygodnie co dwa tygodnie do 2030r. Dlaczego żaden z was nie skrytykował akcji pod stadionem tydzień temu hipokryci?

Komentarz

• Zamieszczone przez maestro(L) Zobacz posta
                      Niestety ale takim jak Ty, TNTP czy innym pasuje zrujnowana gospodarka, tysiące zgonów spowodowanych zapaścią służby zdrowia przez gloryfikowanie tylko jednej choroby, depresji i niszczeniu naszych dzieci pozbawionych edukacji i kontaktów społecznych, wszechobecna propaganda oraz psychopaci "jestem pod wrażeniem liczby zakażeń" niedzielski... Wytrzymajcie te dwa tygodnie co dwa tygodnie do 2030r. Dlaczego żaden z was nie skrytykował akcji pod stadionem tydzień temu hipokryci?
                      Albo jesteś idiotą, albo go świetnie udajesz. Wyłożyłem "jak chłop krowie na rowie" dlaczego nikt "normalny" nie bierze was na poważnie. Dlaczego chociaż przeciwko obostrzeniom jest pewne naprawdę wielu Polaków, a jeszcze więcej chciałoby znowu żyć "normalnie", to tego waszego cyrku nie poprą. To naprawdę nie jest jakaś wyższa matematyka. Te hasła zostały wymyślone dla debili.

Komentarz

• to dokladnie jak Tobie, ze wierzysz w bajeczke, ze kilkuset niebieskich ganialo mala grupe przez kilka godzin dodatkowo doznajac wykluczen w swoich szeregach, a jak ma ktos analizowac jakies hasla to na kazdym wiekszym zgromadzeniu wiele sie ich znajdzie i beda sie nadawac tu https://forum.legionisci.com/forum/p...-fotki-dowcipy ja tymczasem milkne

Komentarz

• Weźcie sobie do serca wczorajszy post Morta...
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ciekawe co jest złego w stwierdzeniu "stop przymusowym szczepieniom"?

Komentarz

• Odchodząc od personalnych opinii o wirusie mamy teraz obraz tego, co od wielu lat kolejne rządy robiły ze służbą zdrowia, co robił rząd PO i obecny PiSu, żeby sytuacja z personelem medycznym w kraju nie była tak dramatyczna jak jest. Te pensje w państwowych placówkach to jest żart. Kupa ludzi ze służby zdrowia wyjeżdża po Europie a na wielu specjalizacjach na studiach medycznych nie ma ludzi. I teraz mamy tego efekty, że do szpitali tymczasowych nie ma rak do pracy, ba - do zwykłych szpitali nie ma ludzi.

Służba zdrowia konsekwentnie od lat jest rozpierdalana i to co się dzieje teraz, te liczby chorych to w dużym stopniu jest tego efekt.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                                Odchodząc od personalnych opinii o wirusie mamy teraz obraz tego, co od wielu lat kolejne rządy robiły ze służbą zdrowia, co robił rząd PO i obecny PiSu, żeby sytuacja z personelem medycznym w kraju nie była tak dramatyczna jak jest. Te pensje w państwowych placówkach to jest żart. Kupa ludzi ze służby zdrowia wyjeżdża po Europie a na wielu specjalizacjach na studiach medycznych nie ma ludzi. I teraz mamy tego efekty, że do szpitali tymczasowych nie ma rak do pracy, ba - do zwykłych szpitali nie ma ludzi.

Służba zdrowia konsekwentnie od lat jest rozpierdalana i to co się dzieje teraz, te liczby chorych to w dużym stopniu jest tego efekt.
                                Na jakiej podstawie tak uważasz ? Bo to co napisałeś ma średnie oparcie w realiach...
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X