Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Popcorn w łapę i czekamy
    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Tylko ten popcorn lepiej kupić na zapas
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• A makaron i papier toaletowy też? czy jeszcze poczekać?
        #MioduskiOut

Komentarz

• Na jesieni będzie 4 fala, i tak biznes się kręci...
          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
          Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
            Na jesieni będzie 4 fala, i tak biznes się kręci...
            Teraz w kalendarzach będą specjalne kartki oddzielające miesiące z falą i bez fali
            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta

Teraz w kalendarzach będą specjalne kartki oddzielające miesiące z falą i bez fali
              Albo w tych kalendarzach będą już konkretne obostrzenia na każdy dzień.

Takie coś:https://koronawirus.lol/
              "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
              Wiedźmin

Komentarz

• Koniec lockdownu 9 kwietnia, a dzień później obchody smoleńskie - cóż za zbieg okoliczności
                11 kwietnia znów będzie można zamykać.

Komentarz

• Trzy lockdowny nic nie dały, ale teraz to już na bank się uda

Komentarz

• Banda kurew wszystko zamyka a sami sobie śmigają do Sowy bez żadnej żenady. **** im w dupę.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ten ***** Niedzielski już w jakiś obłęd popadł. Dobrze byłoby, żeby ktoś o zdrowych zmysłach zastąpił tego pajaca
                      Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Serio dalej wierzycie w tą pandemię?
                        Przypadkiem lockdown na cały kraj 2 tyg. przed świętami... zupełnie to jest przypadek.. jakoś tak wyszło
                        Przypadkiem do 9 kwietnia - 10 kwietnia wiadomo co jest
                        Już niedługo 4 fala ... (za jakiś czas wrócić do tego posta).
                        "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Kolejny raz rząd pozbawił mnie możliwości zarobkowania zamykając hotele. Nie mam zamiaru płacić już 1450 zł ZUSu za damski ****. Po 7 latach zawieszam działalność.

Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
                          Ten ***** Niedzielski już w jakiś obłęd popadł. Dobrze byłoby, żeby ktoś o zdrowych zmysłach zastąpił tego pajaca
                          Doktor Sutkowski:
                          Potrzymaj mi piwo
                          ...Wirus zadecydował o tym, że wprowadzenie lockdownu było, w mojej ocenie, koniecznością - mówi prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. Jego zdaniem zmiany zaproponowane przez rząd mogą okazać się jednak niewystarczające. - Ja widziałbym wojsko i policję na ulicach - zaznacza...

Pamiętamy wypowiedzi ekspertów, że wirusy mutują w kierunku łagodniejszej formy? Pamiętamy co mówiono o tzw. wariancie brytyjskim? Nieaktualne!

Interia:
                          Prawie 90 proc. osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa z Wielkopolski było zakażonych w ostatnich dniach brytyjską odmianą. - Są dni, w których wszystkie pozytywne próbki zawierają właśnie ten wariant wirusa - mówi prof. Andrzej Pławski, kierownik Laboratorium Diagnostyki COVID-19 Instytutu Genetyki Człowieka PAN w Poznaniu.

Badania: W 90 proc. próbek koronawirusa z Wielkopolski jest wariant brytyjski / Morris MacMatzen /Getty Images
                          - W ostatnich dniach stwierdziliśmy obecność brytyjskiej odmiany koronawirusa w prawie 90 proc. przypadków zakażeń. Ta odmiana to klon starego wirusa, który różni się od niego pod względem sekwencji. Cechuje go podwyższona śmiertelność i nasilone objawy kliniczne, w tym bóle mięśni, stawów i ciężki kaszel. Są dni, w których wszystkie pozytywne próbki zawierają właśnie ten wariant wirusa - twierdzi prof. Andrzej Pławski, kierownik laboratorium.

Po raz pierwszy został zidentyfikowany w Wielkiej Brytanii we wrześniu 2020 roku. Występuje już w ponad 100 krajach na świecie i częściej atakuje również ludzi młodych.

- Badamy pacjentów ze Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu i kilku mniejszych, gdzie testy wykonywane są przed przyjęciem na planowe świadczenia medyczne oraz osoby prywatne, które wybierają się w podróż zagraniczną. O naszych nowych ustaleniach powiadomiłem już konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie mikrobiologii, to także kluczowa informacja dla służb sanitarnych i rządu - podkreśla prof. Pławski.
                          Wyjaśnia, że wirusy poddawane są naturalnej selekcji, podobnie jak wszystkie organizmy żywe. Im bardziej są zaraźliwe, tym szybciej się rozprzestrzeniają i odnoszą większy sukces ewolucyjny.
                          - Mutacja brytyjska, podobnie jak ta południowoafrykańska, powodują najwięcej trwałych zmian w układzie oddechowym. Zmienność wirusa powoduje, że powstają nowe warianty, których zakaźność będzie rosła, ponieważ właśnie takie linie osiągają sukces ewolucyjny i te właściwości wirusa powinny być brane pod uwagę przy planowaniu strategii walki z pandemią - ostrzega prof. Pławski.

Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• A Dworczyk dzisiaj rano u Piaseckiego:
                            1. Czy rozważamy możliwość zakupu szczepionki AstryZeneki od państw, które wstrzymały te szczepienia? NIE!
                            2. Czy rozmawiamy ze Stanami Zjednoczonymi, które mają nadmiar dostępnych szczepionek? NIE! (Tutaj warto przypomnieć obietnice Dudy z kampanii wyborczej).
                            I dodał jeszcze "Panie redaktorze, proszę nam zaufać ..." W tym momencie zrobiło się zabawnie.

Ale nie martwcie się, zaraz ogłoszą "Nowy Ład" czy jak to się nazywa ... I ciemny lud znowu to kupi ... Będzie kwota wolna podwyższona, dotacje, inwestycje, samochody elektryczne, mieszkania i wszystko czego tylko zapragniecie. Oczywiście nie będziecie musieli się na to wszystko zrzucać. Kasa wezmie się znikąd.
                            Chciało by się rzec - każdemu według potrzeb!
                            A takich Obajtkow jest sporo ... Wiec i potrzeby są spore ...

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                              Banda kurew wszystko zamyka a sami sobie śmigają do Sowy bez żadnej żenady. **** im w dupę.
                              Przecież to tak od początku działa. Obostrzenia są dla "plebsu". Politycy, celebryci,biznesmeni i reszta "elyty" robi sobie co chce.
                              #MioduskiOut

Komentarz

• Przecież Niedzielski to psychopata. On ma satysfakcję z kolejnych rekordów zakażeń i możliwości wprowadzania lokdałnów, kwarantann i innych obostrzeń, wręcz, jak to sam ujął, jest pod wrażeniem łamania kolejnych barier psychologicznych.

Bądźmy solidarni, wytrzymajmy jeszcze te 2-3 tygodnie, zostańmy w domu, żeby te kolejne Święta spędzić już normalnie.

Komentarz

Pracuję...
                                X