Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• mazowieckie od poniedziałku lockdown
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Co oznacza „nauczanie hybrydowe” dla klas 1-3?
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Co oznacza „nauczanie hybrydowe” dla klas 1-3?
        w skrócie trochę tak trochę tak

np. córka idzie na Polski do szkoły a potem wraca na matmę do domu albo jedna klasa pracuje w szkole a druga w domu.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Kochany rząd tak skutecznie walczy z koroną...
          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Lockdown nie działa ? Pierwszy, drugi, trzeci ? To macie kolejny.
            Co za banda skończonych kretynów. Ministerstwo śmierci.
            Diabeł szuka najgłębszego i najgorętszego kotła na Niedzielskiego, Morawieckiego i radę "ekspertów". Pewne info.

Komentarz

• Oczywiście tym razem zadziała,na pewno!
              #MioduskiOut

Komentarz

• Jeżeli mnie pamięć nie myli to podobnie wyglądało porównanie Kaliforni i Florydy.
                Także ten.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Podobnie do czego? Porównywać ze sobą je można,czemu nie. Ale porównanie ich do Polski nie ma sensu. Zwłaszcza pod względem wytrzymałości gospodarek na "lockdown". My nie mamy u siebie siedzib światowych gigantów technologicznych

Edit. Wykres mi się nie wyświetlił...
                  Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                  #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
                    Najlepsze są miejsca gdzie nie ma wirusa - wszystkie super/hipermarkety, galerie tuż przed świętami a i w kampaniach wyborczych też on znika
                    Tak, ***** super/hipermarkety są otwarte, bo tam wirusa nie ma.
                    Rozumiem, że byłbyś zadowolony, gdyby zamknięto, w pizdu wszystko, a wojsko wydawało racje żywnościowe z opancerzonych ciężarówek.
                    Galerie - to chyba dobrze, że dano możliwość ludziom/ firmom pracować i zarabiać w najbardziej gorącym okresie roku? Czy też, ***** źle i hehehe heheszki "bo tam wirusa nie ma"

My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Tez mnie to ciekawiło i przed chwilą się dowiedziałem jak u mnie to wygląda. Połowa klas w pierwszym tygodniu stacjonarnie a w drugim zdalnie i a druga połowa odwrotnie. Wszystkie zajęcia dodatkowe jak były tak zostają. Trochę dziwne bo i tak szkoła pusta bo 5 klas nie ma. No ale teraz poziom pustości będzie większy. Nawet nie wiem czy się wkurwiać (bo ograniczają szkołę) czy się cieszyć (bo jednak coś zostawili)

Komentarz

• U mnie też się dziś wyjaśniło i też ma być tak samo. I też nie wiem co to ma dać - poza wrażeniem, że coś jest robione.
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

I też nie wiem co to ma dać - poza wrażeniem, że coś jest robione.
                          W zasadzie to samo można powiedzieć o większości wprowadzanych restrykcji.

Komentarz

• Słuchajcie a jak się ma zachorowalność i ewentualne przechodzenie choroby wśród zaszczepionego personelu medycznego? Są jakieś dane, statystyki?
                            (L)

Komentarz

U mnie córka od poniedziałku zdalne do piątku, od poniedziałku 22.03 w szkole. Czyli tydzień przed laptopem a tydzień w szkole. Dali cały weekend rodzicom, żeby pozałatwiali wolne . Mam nadzieję, że te ********** prędzej czy później za to znęcanie się nad polakami odpowiedzą.
                              ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
                              Jest o wiele gorsza od przegranej,
                              ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
                              a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

• Zamieszczone przez Talar Zobacz posta

U mnie córka od poniedziałku zdalne do piątku, od poniedziałku 22.03 w szkole. Czyli tydzień przed laptopem a tydzień w szkole. Dali cały weekend rodzicom, żeby pozałatwiali wolne . Mam nadzieję, że te ********** prędzej czy później za to znęcanie się nad polakami odpowiedzą.
                                O kolejny ekspert tym razem od edukacji się ujawnił
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X