Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta

W maju powiedzą, że "jeszcze tylko do wakacji, wytrzymajcie!". I tak się to kręci. Nie wiem,jak trzeba być naiwnym, żeby jeszcze wierzyć w te ich terminy.
    Co więcej trzeba być funkcjonalnym analfabetom żeby używać słów nie znając ich znaczenia. I tak to się kręci.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Co więcej trzeba być funkcjonalnym analfabetom żeby używać słów nie znając ich znaczenia. I tak to się kręci.

Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Spokojnie funkcjonalni funkcjonariusze już dawno przyznali się do tego, że są dyslektykami

Oj już niedługo, jeszcze chwileczkę do pierwszego koronoświrusa w Polsce

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Spokojnie funkcjonalni funkcjonariusze już dawno przyznali się do tego, że są dyslektykami

Oj już niedługo, jeszcze chwileczkę do pierwszego koronoświrusa w Polsce
            Ani chybi będzie on związany z wiosennym przesileniem w bezszkrzynkowej strefie "no-go" (chyba, że ten zakaz przemieszczania się nie dotyczy funkcjonariuszy ZSL)
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• "Dwa tygodnie temu daliśmy marchewkę, ale teraz musimy mieć kij " - to są słowa oficjalnego rzecznika Ministerstwa zdrowia w Polskim rządzie. Oni już nawet nie ukrywają,że traktują ludzi jak bydło do tresowania. Trochę się mogą zdziwić,bo ludzie są jednak (w większości) trochę mądrzejsi od krów i niekoniecznie dadzą się tresować.Zwłaszcza drugi rok z rzędu.
              #MioduskiOut

Komentarz

• Masz przecież przykład wytresowanego jak małpka TNTP, więc daleko nie musisz szukać

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                  "Dwa tygodnie temu daliśmy marchewkę, ale teraz musimy mieć kij " - to są słowa oficjalnego rzecznika Ministerstwa zdrowia w Polskim rządzie. Oni już nawet nie ukrywają,że traktują ludzi jak bydło do tresowania. Trochę się mogą zdziwić,bo ludzie są jednak (w większości) trochę mądrzejsi od krów i niekoniecznie dadzą się tresować.Zwłaszcza drugi rok z rzędu.

A znasz takie powiedzenie o kiju i marchewce? Bo mi się go zdarza używać zarówno odnośnie relacji z moimi dziećmi, jak i klientami w pracy - a ani jednych ani drugich nie traktuję jak bydło.

Tak na wszelki wypadek podpowiem: złoty środek nie musi mieć w sobie pierwiastka Au, żelazne zasady Fe, a chodzenie z głową w chmurach nie wiąże się z naruszaniem samolotowych korytarzy powietrznych. I jak ktoś Ci powie, że masz muchy w nosie, to wystarczy, że przemyślisz swoje postępowanie - nie musisz biec po pomoc do Niesiołowskiego ani innego entomologa.
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Znam różne powiedzenia.Ale pewne porównania w ustach przedstawiciela rządu są,moim zdaniem,co najmniej niestosowne. Nie żyjemy w feudalizmie i jednak ludzi wypadało by traktować bardziej podmiotowo. Zwłaszcza,że wielu łamie te ich zasady dlatego,że już po prostu nie ma innego wyjścia.Może,zamiast metod "siłowych" warto byłoby się zastanowić,dlaczego ci ludzie postępują tak,a nie inaczej?
                    #MioduskiOut

Komentarz

• Ja nie bronię tych konretnych działań rządu, ale czepianie się używania związków frazeologicznych to przesada (a dokładniej: atak dla samego ataku).
                      A tak Bogiem a prawdą to w zasadzie każdy rząd działa na zasadzie kija i marchewki (a niektóre tylko kija).
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Masz przecież przykład wytresowanego jak małpka TNTP, więc daleko nie musisz szukać
                        O małym rozumku. Ale czego spodziewać się po funkcjonariuszach którzy już dawno przyznali się do tego, że są homoseksualistami
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oj przykro mi, że musiałeś zrobić cuming-out. Nie dość, że gej to jeszcze funkcjonariusz, ale tak jak już mówiłem to dosyć częste u was, więc nie przejmuj się.

Komentarz

Oj przykro mi, że musiałeś zrobić cuming-out. Nie dość, że gej to jeszcze funkcjonariusz, ale tak jak już mówiłem to dosyć częste u was, więc nie przejmuj się.
                            Miszcz cientej riposty - Chyba Ty
                            ps. gratuluje rozeznania...orientacji nie koniecznie
                            Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oj przecież już ustaliliśmy, że to nie moi a twoi koledzy.

Co prawda w sobotę bawiłem się na imprezie z dwoma dziennikarzami TVP, ale to jednak nie moja bajka.

Poza tym orientacja seksualną to nie powód do wstydu.
                              Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Oj przecież już ustaliliśmy, że to nie moi a twoi koledzy.

Co prawda w sobotę bawiłem się na imprezie z dwoma dziennikarzami TVP, ale to jednak nie moja bajka.

Poza tym orientacja seksualną to nie powód do wstydu.
                                Midzi, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.
                                Rozumiem, że bliskie jest ci hasło PRIDE.
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X