Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak więc noście maseczki, nie krytykujcie polityków i nie miejcie wątpliwości, że chodzi o nasze zdrowie i ochronę przed zapaścią służby zdrowia
    W końcu nad strategią walki z koronawirusem pracuje 10 pięter prawników i 33 piętra naukowców
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
      Tak więc noście maseczki, nie krytykujcie polityków i nie miejcie wątpliwości, że chodzi o nasze zdrowie i ochronę przed zapaścią służby zdrowia
      W końcu nad strategią walki z koronawirusem pracuje 10 pięter prawników i 33 piętra naukowców
      Z drugiej strony barykady za guru robisz Ty, Iwan Komarenko i 2 garnitur AZ Alkmaar
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nie pisz bzdur. Coraz więcej lekarzy wskazuje na bezcelowowść lockdownu jako walki z wirusem. Coraz więcej publikacji na ten temat również można znaleźć.
        Ale lepiej w tym tkwić, bo jak wyjść do ludzi i powiedzieć : zrobiliśmy coś, co nie działa. Zdemolowaliśmy wasze życie, biznesy, psychikę, relacje. Bez powodu.
        Dlatego lockdown (mniejszy, większy) będzie zawsze, zawsze będą straszyć nowymi wirusami albo odmianami tego najfajniejszego. Nikt nie przyzna się do błędu. A może to nie błąd i po prostu taki jest plan. https://www.weforum.org/great-reset/

Komentarz

• Po drugiej daweczce wśród lekarzy to niezłe fikołki się zdarzają i dotyczy to sporej ilości przypadków, a nie jakiegoś promila. Odczyny i temperatura na porządku dziennym. Info z pierwszej ręki. Mam foteczki.

Także na zdrowie

Komentarz

• Słyszałem to samo od zaszczepionej osoby w jednym ze szpitali, podobno L4 więcej na oddziale niż w szczycie Covida.

Komentarz

• Ciekawe jak wygląda porównanie liczby zgonów spowodowanych szczepionką na covid do liczby zgonów spowodowanych wirusem.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Kilka słów loockdownie i szczepionkach :

https://nczas.com/2021/01/22/dr-basi...la-zle-nawyki/

https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                  Ciekawe jak wygląda porównanie liczby zgonów spowodowanych szczepionką na covid do liczby zgonów spowodowanych wirusem.
                  Jak na razie zmarła jedna osoba która miała NOP (póki co nie ma wyników sekcji na co konkretnie zmarła) - na 800000 zaszczepionych
                  35000 zmarłych na Covid - na 1500000 zachorowań. (żeby nie było to dane z Polski)

Ale ja wiem to światowy spisek (z ostatniej strony wynikałoby, że żydowski).
                  Także nie mogę się doczekać zalewu ścieku o tym jak to
                  - pada personel szpitali ()
                  - do ofiar Covidu wliczane są osoby z wypadków promów kosmicznych
                  - o masowych grobach ofiar szczepionek - mam focie

Tych analiz baj tłiter o skuteczności "lockdownów" to nawet nie chce mi się komentować, bo póki co to większość osób z tego tematu ma problem z percepcją tego co w Polsce jest zamknięte, a co nie...co standardowo nie przeszkadza im w robieniu ekspertów od różnic pomiędzy Północną Karoliną, a Dakotą.
                  Mazeł Tov
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ależ "lockdowny" są bardzo skuteczne. Dopóki obowiązują . Problem w tym,że prędzej czy później nie ma wyjścia i trzeba je zakończyć. A wtedy zaczynamy całą "zabawę" od nowa. Co niby zmieni, że pociągniemy to do marca,czy nawet kwietnia? Do tamtej pory zaszczepionych będzie może z 5 milionów ludzi,a to i tak optymistyczne założenie.
                    Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                    #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                      Ależ "lockdowny" są bardzo skuteczne. Dopóki obowiązują . Problem w tym,że prędzej czy później nie ma wyjścia i trzeba je zakończyć. A wtedy zaczynamy całą "zabawę" od nowa. Co niby zmieni, że pociągniemy to do marca,czy nawet kwietnia? Do tamtej pory zaszczepionych będzie może z 5 milionów ludzi,a to i tak optymistyczne założenie.
                      Tylko, że raz ten "polski lockdown" to oprócz kilku - z punktu widzenia gospodarki marginalnych branż (za to siłą rzeczy istotnych dla właścicieli - oraz było nie było ze względu na "rozrywkowy"/"wypoczynkowy" ich charakter dosyć widocznych) to jeśli idzie o terminologie po prostu nie jest lockdownem.
                      Dwa to według "mapy drogowej" zaszczepienie służby medycznej/osób 60+/osób przewlekle chorych czyli pi razy drzwi pod 9milionów ludzi = koniec zagrożenia
                      w sensie że wtedy całą reszta może sobie chorować, a i tak służba zdrowia ich obrobi (im więcej zaszczepionych - tym bardziej zbliżamy się do granicy bezpieczeństwa). Bo gra nie jest o to, żeby zlikwidować (w jakieś dającej się przewidzieć przyszłości) COVID tylko właśnie o to, żeby nie miał kto tych szpitali "zapychać" - czyli mowa o seniorach/przewlekle chorych.

A i jeszcze przy okazji "rewelacji" o tym, że WHO niby odradza testowanie PCR to zasadniczo jakby ktoś miał elementarną? znajomość języka angielskiego to rozkminił by, że rzeczony gejmczendżer odnosi się do "Description of the problem: WHO requests users to follow the instructions for use (IFU) when interpreting results for specimens tested using PCR methodology." czyli...do ścisłego trzymania się "instrukcji obsługi", a nie dowolnego interpretowania wyników.
                      Nie jest to niczym dziwnym, bo sam pisałem o problemach z interpretacją wyników w MARCU (aczkolwiek wtedy skupiałem się na przeciwciałach), czy tam parę miesięcy temu (tu pisałem więcej o testach zarówno tych "2 genowych" jak i "3 genowych")

Natomiast tak jak pisałem praktycznie od samego początku - masowe testowanie przy tej skali pandemii jako takie nie ma większego sensu i coraz więcej państw odchodzi od tej polityki.
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Po drugiej daweczce wśród lekarzy to niezłe fikołki się zdarzają i dotyczy to sporej ilości przypadków, a nie jakiegoś promila. Odczyny i temperatura na porządku dziennym. Info z pierwszej ręki. Mam foteczki.

Także na zdrowie
                        Kurde, z tą temperaturą to podobnie jak mój syn po trzeciej dawce szczepionki na błonnicę, tężec i krztusiec; plus dodatkowo luźny stolec.
                        Tylko, że on wtedy ząbkował, więc to mogło być z tym powiazane
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• teściowa po drugiej dawce żyje

Komentarz

• Złego licho nie bierze
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• O takich skutkach ubocznych jak temperatura po szczepieniu to akurat wspominali ci producenci czy tam wszelkiej maści naukowcy, zanim do obrotu poszła pierwsza tura.
                              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                              Better Dead Than Red

Komentarz

• Niesamowite po szczepionce są powikłania, a u niektórych kolegów to w rodzinie nikt w życiu na nic szczepiony nie był? W telewizji ciągle trąbią jakie powikłania są oczywiste ale widzę nietórzy fikołki zobaczyli w internecie. To ja może podpowiem: bóle ręki, temperatura, nawet powikłania grypopodobne, można oberwać niezłym odczynem alergicznym. W ciągu pierwszych 15minut faktycznie możliwy jest fikołek i gleba na ryja, Tylko tak jak już księciuniu już wspominał to jest to możliwe przy każdej szczepionce.

Komentarz

Pracuję...
                                X