Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• U mnie kolejny przypadek działalności państwowej slużby niezdrowia. Ciotka lat 81 w sobotę się przewróciła i obtarła rękę. W niedzielę wieczorem dopiero udało się jej dostać ma ostry, bo reszta rodziny kwarantanna. Poniedziałek zakrzepica i transfuzje. Wczoraj wieczorem zmarła. Także jest jak na Kubie.

Komentarz

• Obstawiałem że pierwszy wpadnie Andrzej Duda, a jednak się zawiodłem. Emilewicz wysłała synów na narty mimo iż nie mieli licencji PZN, które pojawiły się dwa dni później. I oczywiście przepisów nie złamano

Edit: widzę że Citlivu mnie uprzedził.
      Ostatnio edytowany przez Mrugs; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
        https://tvn24.pl/premium/jadwiga-emi...je-pzn-4934452

Upsik, Zwykły Kowalski kombinuje by żyć normalnie - o matko, wymordujecie pół Polski co za nieodpowiedzialność, aj waj. Polityk kombinuje - ale o co chodzi?

Wszystkie zwierzętarówne, ale niektóre są równiejsze od innych"
        Rozumiem Twoje zacięcie, ale prośba o nie linkowanie do TVN.
        "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
          Emilewicz wysłała synów na narty mimo iż nie mieli licencji PZN, które pojawiły się dwa dni później. I oczywiście przepisów nie złamano
          Miejmy nadzieję, że mieli chociaż maseczki

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
          Better Dead Than Red

Komentarz

• Oni mogą a my nie. Czego nie rozumiecie?
            (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
              Oni mogą a my nie. Czego nie rozumiecie?
              Przecież według tego artykułu to skorzystała ona z tej samej procedury jak dziesiątki innych osób z tej "pseudoszkółki"
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Czyli nic się nie stało, ok. Można działać dalej.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Przecież według tego artykułu to skorzystała ona z tej samej procedury jak dziesiątki innych osób z tej "pseudoszkółki"
                  No tak, poleciała w ***** jak inni, więc wszystko gra
                  Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                    Czyli nic się nie stało, ok. Można działać dalej.
                    ?
                    Czy ja gdzieś napisałem, że się "nic nie stało" ?
                    Stwierdziłem tylko, że dany przypadek nie ma nic wspólnego z "są równi i równiejsi", bo luka z której skorzystała Emilewicz jest dostępna dla wszystkich.

I teraz tak
                    - mam bardzo krytyczny stosunek do prawodawstwa które można omijać na lewo i na prawo - nawet nie ze względu na jakieś problemu które może to generować. Tylko takie podejście powoduje jeszcze większe obsrywanie prawa jako takiego
                    - zachowanie Emilewicz było po prostu głupie - bo sama dała amunicje do ataku, tylko, że imho nie zrobiła nic niezgodnego z prawem

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• No nie do końca, bo nie każdy jest w stanie w dwa dni dostać licencję zawodniczą PZN, żeby mieć dupokrytkę, a można sprawdzić że wszyscy trzej dostali je hurtem, numery są kolejne. Tu są równi i równiejsi.
                      Poza tym sama pani minister nie ma licencji a mimo to zapisała się na listę korzystających ze stoku, chociaż jak sama twierdzi uprawiała skitouring co zakazane nie jest, ale jak była prawda tego się nie dowiemy.
                      Jeśli chodzi o załamanie prawa to owszem do niego doszło, bo dzieciaki przez dwa dni jeździły bez licencji. A drugą kwestią jest nocleg, twierdzi że była u rodziny, owszem jest to możliwe tym bardziej że pochodzi chyba z południa Polski, ale tak mówi każdy zwykły Kowalski który omija dziurawe prawo a naprawdę płaci za pokój do ręki.

Nie weryfikowałem tego, ale nr licencji podany przez nią w oświadczeniu do mediów (najstarszego syna) to jakiś 20letni typ a licencja jest nieaktywna 3 lata - tak podał autor, jeśli tak to baba po prostu kłamie.

Komentarz

• dziś 9 tyś przypadków na ponad 70 tyś testów.

Komentarz

• Kilkaset osób zaszczepionych w Hiszpanii przeciwko COVID-19 zostało zainfekowanych koronawirusem – wynika z szacunków madryckiej agencji Europa Press, powołującej się na statystyki regionalnych służb sanitarnych. Tymczasem rośnie grono ekspertów wzywających rząd do ogłoszenia lockdownu.

Europa Press podała, że najwięcej nowych ognisk zakażenia koronawirusem pojawiło się od weekendu w domach spokojnej starości.

Według agencji od początku stycznia w ośrodkach opieki nad seniorami zachorowało na COVID-19 ponad 100 osób, które zostały zaszczepione preparatem Pfizer/BioNTech. W gronie tym są zarówno podopieczni tych placówek, jak również członkowie personelu.
                          https://www.radiomaryja.pl/informacj...eciw-covid-19/
                          Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

- mam bardzo krytyczny stosunek do prawodawstwa które można omijać na lewo i na prawo - nawet nie ze względu na jakieś problemu które może to generować. Tylko takie podejście powoduje jeszcze większe obsrywanie prawa jako takiego
                            Oderwany od rzeczywistości legalizm tudzież warzechizm.
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

?
                              Czy ja gdzieś napisałem, że się "nic nie stało" ?
                              Stwierdziłem tylko, że dany przypadek nie ma nic wspólnego z "są równi i równiejsi", bo luka z której skorzystała Emilewicz jest dostępna dla wszystkich.

I teraz tak
                              - zachowanie Emilewicz było po prostu głupie - bo sama dała amunicje do ataku, tylko, że imho nie zrobiła nic niezgodnego z prawem
                              Ja mam na to inne spojrzenie, pomijane nieco w toczącej się dyskusji.

Skoro osoba z bliskiego kregu rządowego, mająca o wiele większą wiedzę o skali pandemii niż przeciętny obywateli w przeddzień oczekiwanej III fali zakażeń leci z dziećmi na narty to pokazuje, że ten wirus... No właśnie, wcale nie taki straszny, jak go rząd i media malują.

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta

Ja mam na to inne spojrzenie, pomijane nieco w toczącej się dyskusji.

Skoro osoba z bliskiego kregu rządowego, mająca o wiele większą wiedzę o skali pandemii niż przeciętny obywateli w przeddzień oczekiwanej III fali zakażeń leci z dziećmi na narty to pokazuje, że ten wirus... No właśnie, wcale nie taki straszny, jak go rząd i media malują.
                                Skoro policja przyjeżdza spisywać rodziców z dziećmi na sankach, to chyba jednak ten wirus jest straszny
                                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                                Better Dead Than Red

Komentarz

Pracuję...
                                X