Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oczywiście. I płaskoziemcą.

P.S. Gdybyś naprawdę zwrócił uwagę na moje posty to byś wiedział, że "foliarzami" są wyznawcy świętej szmatki i zbawczej szczepionki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Już wcześniejsze Twoje posty zwróciły moja uwagę, a ten tylko utwierdził mnie w przekonaniu ze jesteś zwykłym foliarzem.
      On po prostu ma coś z głową.
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Forum Legii ostatnim bastionem normalność i czipować się nie pozwolą
        Forum Legii Legialive było od zawsze ostatnim bastionem normalności, walki o wolność niezależnie a w szczególności od partii rządzącej.. Teraz w imię bronienia jedynej słusznej linii PiS i w dodatku przy aprobacie komuchów spora część "starej gwardii" oddaje swoje wartości... Szczęść Boże!

Komentarz

• Zamieszczone przez maestro(L) Zobacz posta

Forum Legii Legialive było od zawsze ostatnim bastionem normalności, walki o wolność niezależnie a w szczególności od partii rządzącej.. Teraz w imię bronienia jedynej słusznej linii PiS i w dodatku przy aprobacie komuchów spora część "starej gwardii" oddaje swoje wartości... Szczęść Boże!
          od zawsze czyli od 20 maja 2020 roku. Szalom!
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Czy jakieś wyjaśnienie sinusoidy liczby zgonów w okresie świąt? Raporty nie spływały, zachwiana spójność raportowania, bo z 30 robi się nagle prawie 600.

Komentarz

• Taka ciekawostka:

ZURICH (Reuters) -A Swiss person who was among the first in the country to be vaccinated with a COVID-19 shot later died, officials in the canton of Lucerne said on Wednesday, though they did not indicate whether the death was related to the inoculation.

“We are aware of the case,” a spokesperson said, adding the matter had been referred to Swiss drugs regulator Swissmedic.

The canton did not release details including the time that elapsed between when the person received the shot and when the death occurred.
              https://www.reuters.com/article/us-h...-idUSKBN29413Y
              Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
              I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Niewątpliwe i nieuniknione jest, że umrze każdy z zaszczepionych ludzi.

Komentarz

• To początek masowej eksterminacji.
                  ps. Czy Wy też czujecie jakby Wam się mózgi grzały ? Nie ma co podkręcają LTE i 5G, a na tajnych forach pisze się o 6G jako broni ostatecznej zagłady

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Grzanie mózgu to nic, może być jeszcze gorzej

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję  Nazwa: EqenwX4XIAARqZZ?format=png&name=900x900.png Wyświetleń: 0 Rozmiar: 34,9 KB ID: 2571989

E: kurde, nie mogę większego wrzucić
                    https://twitter.com/redaktorbs/statu...699264/photo/1

Załączone pliki
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                      To początek masowej eksterminacji.
                      ps. Czy Wy też czujecie jakby Wam się mózgi grzały ? Nie ma co podkręcają LTE i 5G, a na tajnych forach pisze się o 6G jako broni ostatecznej zagłady
                      U mnie spoko, ale po twoich ostatnich postach obawiam się trochę o Ciebie, czy nie za bardzo podkręcili

15 stycznia ruszają zapisy na szczepionkę, daj proszę cynk, czy Tobie się udało.

Komentarz

• Może ktoś wyjaśnić jak wygląda sprawa z tymi szczepionkami i zapisami? Żeby być zaszczepionym to trzeba się zapisać? No ale jak już się zapiszę to jestem jakoś segregowany do podgrupy? No bo ciągle słyszę kto pierwszy, kto następny itp itd. No ale przy tempie sztuk milion na miesiąc to ja chyba za rok będę miał to szczęście. Tak mi się przynajmniej wydaje ze względu na wiek czy pracę nie związaną z wszelkimi resortami. Czy ktoś coś więcej na ten temat wie?

Komentarz

• Po co się zapisywać? Niedługo będzie szczepionka w czopku, więc będziecie mogli sobie wtykać do woli

Komentarz

• https://m.facebook.com/story.php?sto...09351890671492
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ja wybrałem szczepionkę z czipem microsofta a Wy?
                              (L)

Komentarz

• Intel lepszy, ale co kto woli.

Śmiercionośny wirus wszak wymaga zaczipowania się.

Komentarz

Pracuję...
                                X