Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Orientuje się ktoś czy w tym roku wracamy do stref różnego koloru, skoro tak spadła liczba zakażonych ?Czy są w ogóle takie plany ?
    https://warszawawpigulce.pl/polska-j...efy-czerwonej/

Swoją drogą może odmrożą nam wigilię
    Kto by pomyślał rok temu, że czekają nas czasy kiedy będą otwierane lasy albo ograniczenia przy stole wigilijnym

Komentarz

• A to teraz w jakiej jesteśmy Strefie, że mamy wrócić do czerwonej ??
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        A to teraz w jakiej jesteśmy Strefie, że mamy wrócić do czerwonej ??
        W strefie dupnej
        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

https://warszawawpigulce.pl/polska-j...efy-czerwonej/

Swoją drogą może odmrożą nam wigilię
          Kto by pomyślał rok temu, że czekają nas czasy kiedy będą otwierane lasy albo ograniczenia przy stole wigilijnym
          I że się zaoszczędzi na kolędzie .

Komentarz

• chyba w czarnej

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

I że się zaoszczędzi na kolędzie .
              Nikt nie zmusza do wręczania korzyści majątkowej dla księdza.
              U mnie rok temu tak się spieszył ,że nawet nie wziął koperty,leżącej na środku stołu.
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Stwierdziłem jedynie fakt, nie miałem zamiaru otwierać dyskusji na ten temat, sprawa indywidualna, nic mi do tego

Komentarz

• Rynek (biznes) nie zna pustki, mają organizować spotkania "po kolędzie" w kościołach, każdorazowo dla wybranych mieszkańców wg corocznego rozdzielnika, tam będzie można zostawić swoją kopertę...

Komentarz

• Albo mogą przychodzić na indywidualne zaproszenia parafian.

Ale UWAGA - ani w jednym, ani w drugim przypadku nie ma obowiązku w tym uczestniczyć/zapraszać, jak również nie ma obowiazku wręczać koperty.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                      Czy ktoś orientuję się czy w tym 1mln. szczepionych miesięcznie jak planuje rząd od lutego, to jest mln który dostanie dwie dawki w ciągu miesiąca, czy to jest mln szczepień tj. fizycznie zaszczepionych to 500k ludzi ? Nie natrafiłem na jasne wytłumaczenie, a potrzebuje sobie oszacować czy ten cyrk z interwałowym mrożeniem i odmrażaniem życia będzie mógł trwać w najlepszym wypadku bardziej 40 miesięcy czy bardziej 80 miesięcy... (Biorąc oczywiście poprawkę na to, że minimum połowa będzie musiała dostać strzała zgodnie z obecnymi wytycznymi oraz, że o ile da się ten mln szczepić miesięcznie, to tylko na początku, kilka pierwszych miesięcy, pozniej tempo spadnie z wielu różnych powodów.
                      Chciałem się dopytać, co oznacza według Ciebie "korona cyrk", ale przeczytałem ostatnią stronę i faktycznie to określenie chyba najbardziej odpowiada poziomowi większości wpisów.
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                        Stwierdziłem jedynie fakt, nie miałem zamiaru otwierać dyskusji na ten temat, sprawa indywidualna, nic mi do tego
                        Spoko,tak tylko stwierdziłem.
                        Dla mnie może nie przychodzić ,po tym ,jak przy pogrzebie teściowej policzył +1000pln za brak przyjmowania kolędy (teściowa pracowała na akord) i przed komunią córki wygonił z kościoła zakonnice i dzieciaki z próby.
                        Ale jak już jest,to wpuszczam bez krępacji.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Im bliżej do oficjalnego wprowadzenia na rynek szczepionki przeciw koronawirusowi, tym więcej pojawia się informacji na temat benefitów, jakie otrzymają osoby, które zdecydują się zaszczepić.
                          Według nieoficjalnych informacji Wirtualnej Polski, rząd pracuje już nad konkretnymi pomysłami. Jednym z nich miałoby być zniesienie obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej dla zaszczepionych na COVID osób.
                          Warunkiem uprawniającym do skorzystania z takich regulacji byłoby posiadanie przy sobie specjalnego zaświadczenia, wydanego po przyjęciu szczepionki. Szczegóły rozwiązania wciąż są w przygotowaniu.
                          Z kolei rzecznik rządu Piotr Mueller zapowiedział, że jeszcze w grudniu rozpocznie się kampania informacyjna. - Szczepienia będą dobrowolne, darmowe, większość ma charakter dwudawkowy. Co ważne, cały proces będzie scentralizowany, zautomatyzowany, rejestracja będzie możliwa przez internet, ale też w klasyczny sposób - przez lekarza - zdradził Müller.

"Nieoficjalne informacje WP" pomijam, ale zaciekawił mnie pogrubiony fragment. Ktoś wie o co chodzi? Dlaczego większość? Od czego to zależy? Od wieku, stanu zdrowia czy rodzaju tej szczepionki?

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                          Better Dead Than Red

Komentarz

• Chyba od producenta szczepionek. My kupujemy chyba od 4 i większość z nich jest dwudawkowa.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ciekawe czy tak jak papierosy (opakowania) można wybierać: z rakiem płuc / z rakiem krtani / z bezpłodnością itp., to czy szczepionki będą również do wyboru: z autyzmem, z czipem etc.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mniej najbardziej ciekawi to "zachęcanie" do przyjmowania. Bo jak rząd ma do czegoś "zachęcać", to brzmi to groźnie dla obywatela. Wystarczy odpowiednia kampania reklamowa i skutkiem będzie stygmatyzacja tych wstrętnych zaplutych karłów bez szczepionki Na szczęście jest to około połowy populacji - myślę, że tylko dzięki temu demokratyczny rząd nie zdecyduje się na przymus.

P.S. Była tu kiedyś dyskusja o noclegach w czasie pandemii. Otóż to, że znalazłem bez problemu nocleg w Polsce ("jeśli wypełni pan oświadczenie o podróży służbowej, to tak") to mnie jeszcze nie zdziwiło. Ale jak hotel niemiecki odpisał mi tak:
                                Dear Mr. .......,

thank you for your E-Mail. If your are on transit you can stay at our hotel for one night. Your jorney does not count as a touristic visit.

Kind regards
                                .................

... to stwierdziłem, że ludzie w całej Europie muszą mieć totalnie dość koronacyrku, więc jego koniec jest bliski. Czego sobie życzmy.
                                Ostatnio edytowany przez BlackAdder; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X