Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Dobry z Ciebie herbatnik Mam nadzieję, że nadal mnie nie zawiedziesz i dasz głos kundelku Rzucę Ci przysmak
    run hamster, run

Zostaw komentarz:

• Citlivu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

czyli tym razem plus dodatni forumowa wener-chorko
    Dobry z Ciebie herbatnik Mam nadzieję, że nadal mnie nie zawiedziesz i dasz głos kundelku Rzucę Ci przysmak

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Przecież to zachowanie jest debilne do kwadratu na tak wielu poziomach.... że w gruncie rzeczy jest pozytywne patrząc egoistycznie )
    czyli tym razem plus dodatni forumowa wener-chorko

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta

Proszę, proszę. Widzę że objawił się nam na forum adwokat narodu wybranego. Wszystko układa się w jedną całość. Bezkrytyczna miłość i uwielbienie ludzi świętujących święto hanuka w sejmie, wstrzymujących ekshumacje w Jedwabnem itd., teraz to... Szalom TNTP, mam na dzieję że się dokładnie zaszczepiłeś i wygrasz hulajnogę w loterii państwowej...

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)

O lol, pizdku ale musiałem Ci zalezc za skórę Dla Ciebie słoneczko, co jakiś czas, mogę co najwyżej przejechać prętem po klatce abyś trochę poszczekał, tak jak teraz, aby zobaczyć jak tym razem będziesz się puszył mistrzu forumowej riposty Dajesz, niech Ci ulży
    Mogę odnieść się do tych wyliczanek w wolnym czasie jak ktoś inny o to poprosi, Ciebie w dyskusji olewam, gdyż jesteś " forumowy przygłup". Całuski
    haahahahahahahahahah szuria w natarciu stosując twą retorykę to się do ciebie nie odnosząc, to niech ci koledzy przekażą że kawał pizdy i ***** z ciebie (forumowy oksymoronku) , oraz to, że jesteś chyba ostatnią osobą na tym forum która do kogokolwiek mogłaby się zwracać per przygłupie
    Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta

Proszę, proszę. Widzę że objawił się nam na forum adwokat narodu wybranego. Wszystko układa się w jedną całość. Bezkrytyczna miłość i uwielbienie ludzi świętujących święto hanuka w sejmie, wstrzymujących ekshumacje w Jedwabnem itd., teraz to... Szalom TNTP, mam na dzieję że się dokładnie zaszczepiłeś i wygrasz hulajnogę w loterii państwowej...
    Oho, to ty krzyczałeś ostatnio o Plandemii i żydach?

Który oszołom to ty?
    https://twitter.com/selfisekai/statu...70609383215108

Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Tyler_Durden
    odpowiedział(a)

mówisz i masz

https://streamable.com/9856o5

hahaahahahahhaha i cykliści

Zostaw komentarz:

• Citlivu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Mnie to paradoksalnie cieszy. Przecież to pokazuje, że bardzo łatwo ludzi wprowadzić w "odpowiedni" stan, dzięki któremu można ich wykorzystać dla własnej korzyści.... pomijając już samą pandemię. Przecież nawet bojąc się być może słusznie, doprowadzając do przepychanki, dokonali takiej potencjalnej propagacji wirusa, że nie jeden z tego wagonu może przypłacić to życiem Przecież to zachowanie jest debilne do kwadratu na tak wielu poziomach.... że w gruncie rzeczy jest pozytywne patrząc egoistycznie Sky is the limit w sumie

Zostaw komentarz:

• Citlivu
    odpowiedział(a)

Przecież ten cały Mainwood to zwykły frajer - czekam na interpretacje tych danych przez forumowego chomika.
    O lol, pizdku ale musiałem Ci zalezc za skórę Dla Ciebie słoneczko, co jakiś czas, mogę co najwyżej przejechać prętem po klatce abyś trochę poszczekał, tak jak teraz, aby zobaczyć jak tym razem będziesz się puszył mistrzu forumowej riposty Dajesz, niech Ci ulży
    Mogę odnieść się do tych wyliczanek w wolnym czasie jak ktoś inny o to poprosi, Ciebie w dyskusji olewam, gdyż jesteś " forumowy przygłup". Całuski

Zostaw komentarz:

• Gelo85
    odpowiedział(a)
    Co się z nami ludźmi dzieje...
    Podobna sytuacja spotkała mnie w sobotę w decathlonie w Piasecznie. Z tym, że inaczej się skończyła

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    mówisz i masz

https://streamable.com/9856o5

hahaahahahahhaha i cykliści

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    https://twitter.com/EdwinVcity/statu...5Es1_&ref_url=

Którzy tam to szury i foliarze?

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez matx Zobacz posta
    Trochę matematyki (po angielsku) na temat efektywności szczepień w Wielkiej Brytanii.

https://twitter.com/PaulMainwood/sta...497883148?s=19
    Przecież ten cały Mainwood to zwykły frajer - czekam na interpretacje tych danych przez forumowego chomika.

Zostaw komentarz:

• matx
    odpowiedział(a)
    Trochę matematyki (po angielsku) na temat efektywności szczepień w Wielkiej Brytanii.

https://twitter.com/PaulMainwood/sta...497883148?s=19

Zostaw komentarz:

• matx
    odpowiedział(a)
    Małolaci dostali dwa miesiące, żeby się zaszczepić. Do tej pory "uptake" wśród młodych (18-24) jest w UK na poziomie 56%. Ogólnie dla rezydentów powyżej 18 roku życia ok 87%.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X