Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta

w końcu.

Troską o seniorów byłoby wprowadzenie zakazu wstępu w pozostałych godzinach można np. dać drugi slot po południu poza wyznaczonymi godzinami siedzieć w domu.
    Nie wiem jak Ty, ale mi się wydaję że w 6 miesięcy średnio rozgarnięty szympans nauczy się zakładać strój ochronny, wpisywać w rubrykę dane badanego i wsadzić patyk do gardła nie mówiąc już o słuchaczach szkół medycznych czy wojskowych. Ale rozumiem że mierzysz ogół swoją miarą i Ty byś tego nie ogarnął, jeśli jest takich więcej to faktycznie dobrze że tego nie zrobili.
    Jak Ci nie pasuje moja aktywność to miałeś 6 lat żeby napisać do mnie prv, ale poznać funkcję dodaj do ignorowanych, to tak a propos szympansów
    Ale ogólnie to pomysł żeby szympansy wpisywały w rubrykę dane badanego jak najbardziej wpasowuje się w tragikomikę tego wątku.
    Zabójcze maseczki, Bill Gejts czipujący Gelo, Antonio z pierdyliardem piniążków, Mrugs z szympansem w stroju ochronnym.
    Jak to się ma do realiów czy to Polski, czy to innych państw ogarniętych pandemią to ja za bardzo nie wiem, ale w sumie można się pośmiać z problemów niepełnosprytnych w stylu nie mam jak kupić alko pomiędzy 8-10 (czy tam 10-12 )
    Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
      Jacy "wy"?
      Społeczność forumowa

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
        Najlepszym podsumowaniem tej dyskusji jest **** do dupy za troskę o osoby starsze i nie przeszkolenie personelu w 6 miesięcy.
        Bawcie sie sami w tym intelektualnym rynsztoku ja sie z tego cyrku wypisuje.
        I pisze to "intelektualista", który twierdził, że nie nosi maseczki, więc naraża tylko siebie
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Lepiej niż gdzie ?
          Bo faktycznie w tym intelektualnym szambie które jest rownież twoim udziałem to nie mam zamiaru sie taplać
          Swój intelektualny poziom kilka razy tu pokazałeś, a mędrkowaniem w tematach maseczkowo-szpitalnych na Nobla raczej nie zasłużyłeś

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

I pisze to "intelektualista", który twierdził, że nie nosi maseczki, więc naraża tylko siebie
            gdzie ja takie coś stwierdziłem ?
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

Swój intelektualny poziom kilka razy tu pokazałeś, a mędrkowaniem w tematach maseczkowo-szpitalnych na Nobla raczej nie zasłużyłeś
              ty lepiej uważaj jak do siebie wrócisz bo mają Warszawę dzielić na strefy
              ma to związek z jesiennym przesileniem, które nadeszło ze Szwecji
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Poszedłem dzisiaj na siłownię, klata i biceps, na wejściu dostałem za darmo wodę! Jakoś zimno było, więc rozgrzewkę rozpocząłem od podbiegów pod schody, ale lipa, bo były tylko dwa czy trzy, w ogóle to kupili chyba nowy sprzęt, ale taki sobie, bo ta ławeczka jakaś szeroka i wysoka, w ogóle to ktoś zostawił na niej swój ręcznik (nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby brać na siłownię biały ręcznik) miałem im to powiedzieć, ale dzisiaj wszyscy jakoś dziwnie się na mnie patrzyli, w sumie nie ma co się dziwić, obostrzenia, restrykcje, covid srovid, ludzie nie wiedzą co ich czeka... zauważyłem też, że zamontowano taki fajny dzwonek, uderza co jakiś czas, można sobie fajnie odmierzać przerwy między seriami...muzyka dzisiaj tragiczna, jakaś taka zamulająca jak do jogi, ale na szczęście miałem w torbie słuchawki...na wyjściu znowu rozdawali wodę, ale ja już nie brałem żeby nie wyjść na jakąś "starą babę z Radomia" (nie mam nic do Radomia!), z takich dosyć zaskakujących rzeczy to wszyscy skończyli trening równo ze mną, chyba chodzi o to, że na raz wpuszcza się określoną liczbę ludzi, a potem kolejna grupa...
                A no i chyba już robię się stary, nie nadążam nad tą siłownianą modą...trener w sutannie, dziewczyny z recepcji w czarnych długich sukniach
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                  Społeczność forumowa
                  No tak, mogłem przewidzieć Feminazistki reprezentują wszystkie kobiety, niebinarna "społeczność LGBT" wszystkich przedstawicieli mniejszości seksualnych, a Ty "społeczność forumową" (czyli, np. aktywnych kibiców Legii w zbiorze z politycznymi agitatorami i miłośnikami copy-paste bez podawania źródeł, by nie wyszło że to wyborcza albo sok z buraka)

Ambitnie

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
                    A tutaj przepełniony szpital w Tomaszowie, który ma stać się jednoimienny. Szpilki nie wciśniesz. A procedury są bezduszne, rodź se kvrwa na ulicy.
                    https://twitter.com/rafalhubert/stat...58312710619137
                    Pomijając to, że cały czas czekam na potwierdzenie z Twojej strony infa o tym, że szpitale w poprzednich latach raportowały do "ministerstwa" liczbę zajętych respiratorów*- to zastanawia mnie skąd masz informację o tym, że szpital w Tomaszowie jest "przepełniony" bo akurat danych z województwa łódzkiego nie mam ale z tego co zebrałem z kilku innych województw to zapełnienie szpitali jest na poziomie 40-80%.

ps. artykuł przez Ciebie ciekawy i jak najbardziej wskazujący może nie patologie, ale na problemy związane z finansowaniem służby zdrowia - tylko nie wiem jak ma się on do liczby wykorzystywanych respiratorów.
                    Tak w ramach ciekawostki to jeszcze lepszym cyrkiem jest to że ta sama procedura jest różnie rozliczana przez NFZ w zależności od tego na jakim odbywa się oddziale.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Pisowskiego obłędu ciąg dalszy.
                      Dyktują przedsiębiorcom kogo mają wpuszczać do sklepu i o której godzinie. Choć sami emeryci mają to w dupie i ruszają na zakupy po 16 kiedy większość ludzi wraca z pracy.
                      Zamykają branże fitness żeby ludziom odechciało się ćwiczyć tylko siedzieli w domu i oglądali doktora Sutkowskiego.
                      A to wszystko dla naszego dobra. **** z tym że ludzie tracą swój zarobek, nie mogą realizować swoich pasji. Rząd zapomina, że taka polityka to produkowanie bomby o opóźnionym zapłonie, tresura obywateli by siedzieli w domach to wzrost nowotworów w przyszłości. Ale o tym się nie mówi bo to nie wygodne dla władzy i jej klakierów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
                        Czytam ten temat ze spokojem, choroba żony nauczyła mnie do wielu rzeczy podchodzić z chłodną głową i tak też jest w tym wypadku, choć bezpośrednio uderza to w moją branżę (gastronomia). Na przełomie marca i kwietnia pozytywnie oceniałem działania PiSu, ale niestety po paru miesiącach tu już nie ma czego bronić. Konkretnie spieprzone pół roku, zarówno wizerunkowo (wybory, brak przykładu ze strony rządu odnośnie maseczek i reżimu sanitarnego, ustawa futerkowa, próba podniesienia pensji w sejmie, którą notabene popieram, ale nie w tym czasie itd. itd.) jak i organizacyjnie. W tym wszystkim najgorsze jest to, że i tak cieszyć może fakt, że ministrem zdrowia nie jest dziś Kopacz lub Arłukowicz. To pokazuje chyba z jaką nędzą mamy do czynienia. Noszę maseczkę, dbam o rodzinę, nigdy nie oddam głosu na PO/PSL/LEWICĘ, ale bronić tych partaczy zwyczajnie się nie da. I do tego syf płynący z TVP z idiotką Ogórek na czele, która ma tyle wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem co TVN. Współczuję rodzinom, w których teraz jest podejrzenie poważnej choroby, bo wiem jak ciężko się gdziekolwiek dostać. Moja żona po operacjach, chemiach miała problemy z umówieniem się na tomografię (choć na CITO) , więc jakakolwiek diagnostyka w tym momencie to fikcja. I tak wiem nikt tego nie był w stanie przewidzieć, sytuacja bez precedensu, ale zachowanie społeczeństwa to niestety odzwierciedlenie "elit" rządzących (niestety jak ceniłem Jarosława Kaczyńskiego, tak ostatnimi czasy zachowuje się jak buc wyjęty spod prawa) . Szkoda, że nigdy nie powstaną statystyki ile osób zmarło przez niezdiagnozowanie choroby/ nieprzyjęcie do szpitala. Czytając to forum wiele lat, niestety też jestem zdania, że gdyby rządziło teraz PO nikt by na nich suchej nitki nie zostawił. Tu po prostu nie ma czego bronić, Polska to niestety państwo z tektury, trzeba pokoleń, żeby coś tu się zmieniło.
                        Kurde, gdyby nie wątek z żoną i branżą gastronomiczną to miałbym podejrzenie, że mi czytasz w myślach.
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                          Pisowskiego obłędu ciąg dalszy.
                          Dyktują przedsiębiorcom kogo mają wpuszczać do sklepu i o której godzinie. Choć sami emeryci mają to w dupie i ruszają na zakupy po 16 kiedy większość ludzi wraca z pracy.
                          Zamykają branże fitness żeby ludziom odechciało się ćwiczyć tylko siedzieli w domu i oglądali doktora Sutkowskiego.
                          A to wszystko dla naszego dobra. **** z tym że ludzie tracą swój zarobek, nie mogą realizować swoich pasji. Rząd zapomina, że taka polityka to produkowanie bomby o opóźnionym zapłonie, tresura obywateli by siedzieli w domach to wzrost nowotworów w przyszłości. Ale o tym się nie mówi bo to nie wygodne dla władzy i jej klakierów.
                          To chyba najlepszy pastisz w historii tego forum.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• A tak a propos maseczek, które już nawet nie poniżają, ale gnoją...

https://pbs.twimg.com/media/EkCn8RwX0AEMViR.jpg
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              A tak a propos maseczek, które już nawet nie poniżają, ale gnoją...

Wiesz jak ktoś ma bardzo niską samoocenę to może go zgnoić...nawet maseczka na twarzy. całe szczęście, że foliarze nie doszli jeszcze do tego, że przymus chodzenia w gaciach po ulicy też ogranicza ich prawa i swobody - dla forumowych legalistów to mam informację, że ten przymus jest bardzo niejasny i wprowadza duże pole do nadinterpretacji.
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                                No tak, mogłem przewidzieć Feminazistki reprezentują wszystkie kobiety, niebinarna "społeczność LGBT" wszystkich przedstawicieli mniejszości seksualnych, a Ty "społeczność forumową" (czyli, np. aktywnych kibiców Legii w zbiorze z politycznymi agitatorami i miłośnikami copy-paste bez podawania źródeł, by nie wyszło że to wyborcza albo sok z buraka)

Ambitnie
                                Dobrze wiesz, że jest tutaj na forum wiele osób, które mają nieco inne poglądy od Ciebie i nie są również takimi zatwardziałymi fanatykami Prawa i Sprawiedliwości i ich poczynań. No, chyba że żyjesz w jakiejś bańce i tego nie widzisz. Ale żeby nie być gołosłownym to ostatnio ktoś zwrócił uwagę na Twoje nagminne wrzucanie linków to tego portalu. Więc w takiej sytuacji chyba już można powiedzieć "Wy"? Jest tutaj tak wiele osób więc nie pamiętam dokładnego nicku, ale wierzę że wiesz o jakiej sytuacji mówię, wszak jesteś ambitny wprawiony w punktowaniu

Komentarz

Pracuję...
                                X