Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ja dziś rano zapolowałem na kilka kilogramów mięsa
    Jako przykładna głowa domu zdobyłem 4 kg kurczaka i Velvet 12 rolkowy. Było warto.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
      Mayhe(L)

Przykład tej Koreanki pokazuje jak łatwo wirus może się rozprzestrzenić. Faktycznie nie wiedziałem o specyfice tej sekty. Wydaje mi jednak się, że jest to sprawą drugorzędną, bo tacy "geniusze" są wśród nas nie tylko w sekcie, ale również i w kościołach, na stadionach, kinach itd.

Dodam jeszcze, że zawsze mnie bawił debilizm wrzucania opinii człowieka, którego się nie lubi jako argument "patrz a ON tak powiedział, a jeśli ON to wiadomo, że bzdury" zwłaszcza, że sam wrzuciłem cytat z proPiSowskiej ŻL, więc idąc tą logiką nie powinni się mylić
      Luz i bez urazy . Mnie też Logika zadziwił.

Ja tylko nie lubie jak różnej maści nadworne diabły co to z Kościołem jako takim nie mają nic do czynienia poza zwalczaniem i wyśmiewaniam, biorą się za komentowanie spraw wiary, religii i KK. Kościół Katolicki ma sporo za uszami i jak mawia mój znajomy ksiądz "Kościół jest pełen grzeszników i nie tylko wśród wiernych". A teraz wbrew pozorom jest dobry czas żeby każdy, który uważa się za katolika zweryfikował swoją wiarę, co mu daje, po co wierzy, a może jednak nie wierzy tylko każą mu chodzić co niedzielę, bo mama, babcia itd. Nikt od nikogo nie wymaga jakiś poświęceń na miarę Kolbego i wchodzenia między zarażonych jak Jezus bo jakiś umiar i rozsądek jest wskazany, katolicy to nie są głupi ludzie, ale z drugiej strony nie należy popadać i powielać jakieś antyszaleństwo że staruchy łażą do kościoła i jak szczury roznoszą wirusy na normalnych ludzi. Tak jak naprzykład tutaj:

Sorry za dygresje.
      Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• To ja jakis nieudacznik jestem...kurczaków nie zdobyłem, ale wróciłem z 2 6-pakami browaru.

Komentarz

• - 10 makaronów
          - 3 ryże
          - 10 serków wiejskich
          - 10 jogurtów
          - 4 konserwy z szynką
          - 2 mleka
          - 3 kasze
          - słoik ogórków kiszonych
          - 4 serki twarogowe
          - 2 papiery toaletowe x8

Komentarz

• Zuchy!
            Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Jest tyle hałasu o Msze a fakty są takie dużo bardzie niebezpieczne jest to szaleństwo w marketach o czym i bohaterscy formumowicze wspominają z chlubą

Najlepszym lekarstwem na koronawirusa jest słuchanie się wytycznych oraz SPOKÓJ.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Ja dziś rano zapolowałem na kilka kilogramów mięsa
                Ja jestem w stanie z jednego 4h wypadu na ryby przywieźć 4-8kg świeżego leszcza i płoci Do wczoraj wypuszczałem, ale sytuacja może się zmienić
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
                  Jest tyle hałasu o Msze a fakty są takie dużo bardzie niebezpieczne jest to szaleństwo w marketach o czym i bohaterscy formumowicze wspominają z chlubą

Najlepszym lekarstwem na koronawirusa jest słuchanie się wytycznych oraz SPOKÓJ.
                  Na jedzenie z dowozem czeka się 7 dni.

Komentarz

Raczej zdrowy rozsądek, a nie czekanie, aż ktoś zaprowadzi za rączkę albo wskaże paluszkiem.

https://www.isbzdrowie.pl/2020/03/mi...miologicznego/
                    Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      Na jedzenie z dowozem czeka się 7 dni.
                      Ale sensu kupowania na hurrra nie rozumiem jest to groźne. Można naprawdę załatwić to dużo spokojniej i rozsądniej.

Największym zagrożeniem związanym koronawirusem jest panika.

Dlatego pisanie o zakazie dla Mszy a jednocześnie walnie gromadne do marketów jest dla mnie mało logiczne

Komentarz

• Dominik Formela
                        @DominikFormela
                        ·
                        53 s
                        Raw Air przerwany. To koniec Pucharu Świata w skokach narciarskich 2019/2020!

..

Komentarz

Dlatego pisanie o zakazie dla Mszy a jednocześnie walnie gromadne do marketów jest dla mnie mało logiczne
                          Prawdopodobnie ci co tak piszą już zrobili zakupy wcześniej, wtedy to jest w miarę logiczne

p.s. Stan wyjątkowy na Węgrzech i Słowacji - no dzieje się
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                            Prawdopodobnie ci co tak piszą już zrobili zakupy wcześniej, wtedy to jest w miarę logiczne

p.s. Stan wyjątkowy na Węgrzech i Słowacji - no dzieje się
                            No właśnie niekoniecznie, Pan Kolega Alek właśnie jest takim przykładem, że niekoniecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                              Co za różnica czy sekta, katolicy, muzułmanie, jehowi? W niedzielę, w Niepokalanowie, będzie tysiące ludzi, głównie starszych, którzy przyjdą tam z okolicznych miast i wsi. I tutaj też wystarczy jedna osoba , która zarazi setki kolejnych.
                              Wiem, że to jest chore co napiszę ale serio by mnie nie zdziwiło gdyby któreś babsko znane z przerywania Mszy, tęczowych Matek Boskich, Św. Sakrament=macica, świadomie zarażona poszłaby tam kichać i prychać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                                - 10 makaronów
                                - 3 ryże
                                - 10 serków wiejskich
                                - 10 jogurtów
                                - 4 konserwy z szynką
                                - 2 mleka
                                - 3 kasze
                                - słoik ogórków kiszonych
                                - 4 serki twarogowe
                                - 2 papiery toaletowe x8
                                Serki wiejskie szybko kwaśnieją, więc nie bardzo na dłuższą metę

Komentarz

Pracuję...
                                X