Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Idioci są wszędzie! Właśnie wysłuchałem w TV reporterki fafluniącej i ewidentnie za zapchanym nosem z Ministerstwa Zdrowia przed planowaną konferencją dotyczącej korony! W której TV nie piszę bo to nie jedyny przypadek dzisiaj, ale krew mnie właśnie zalewa teraz, przelewa się wściekłość!

Ktoś pomyśli, eee krzywa przegroda nosowa albo lekkie przeziębienie ... to lepiej niech tego nie pisze przynajmniej
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Za RMF/FM. Obstawiam,ze Grodzki jednak ma wirusa.

“ Podczas czwartkowej konferencji prasowej Karczewski poinformował, że termin rozpoczęcia posiedzenia Senatu został przesunięty z godz. 11 na 15. A być może będzie w ogóle odwołane posiedzenie Senatu - zaznaczył.

Jak dodał, marszałek Tomasz Grodzki nie poinformował "nas o przyczynach" tych decyzji.

Mnie powiedział jako lekarzowi o przyczynach, ale na razie nie mogę się z państwem podzielić tą informacją. Po pierwsze jest niepewna. Po drugie jest to informacja przekazana lekarzowi przez lekarza i prosił o zachowanie tajemnicy, więc zachowuję tę tajemnicę - zaznaczył Karczewski.”
      "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
        Czyli od 1300 nie będzie Stanu Wojennego ?
        A tak poważnie to imho to co napisałeś jest prawdopodobne.
        A co kolega napisał ?
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Patrząc na ten bieg z Chorzowa to ludzie są debilami... naprawdę ręce opadają...

Mnie dziwi, że jeszcze nikt nie zamknął lotnisk. Przecież to są mega wylęgarnie tego dziadostwa.
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ukraina planuje zamknąć granicę z Polską. Miło by było gdyby i nasze zostały zamknięte.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
              Patrząc na ten bieg z Chorzowa to ludzie są debilami... naprawdę ręce opadają...

Mnie dziwi, że jeszcze nikt nie zamknął lotnisk. Przecież to są mega wylęgarnie tego dziadostwa.
              Taa, u nas na LL też ostatnio padło żeby robić trybunę Torwar, no żesz k...
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                Statystyki dla takich liczb nie mają znaczenia
                No ale tu akurat się potwierdziły.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                  Jak już coś podajesz to podawaj z sensem. To nie był żaden Kościół tylko jakaś sekta, coś na zasadzie latającego spagretti w której w nawoływano do UKRYWANIA chorób ciała. Banda świrów i tyle.
                  W cytacie jest informacja, że to sekta.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                    Jak już coś podajesz to podawaj z sensem. To nie był żaden Kościół tylko jakaś sekta, coś na zasadzie latającego spagretti w której w nawoływano do UKRYWANIA chorób ciała. Banda świrów i tyle.

https://polskatimes.pl/koronawirus-k...ar/c1-14828928

https://foreignpolicy.com/2020/02/27...vatives-china/
                    Co za różnica czy sekta, katolicy, muzułmanie, jehowi? W niedzielę, w Niepokalanowie, będzie tysiące ludzi, głównie starszych, którzy przyjdą tam z okolicznych miast i wsi. I tutaj też wystarczy jedna osoba , która zarazi setki kolejnych.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                      W cytacie jest informacja, że to sekta.
                      Czyli apel do KK jest na podstawie jakiegoś tweeta Logiki na dodatek z błędami logicznymi dotyczący sekty która specialnie zarażała się nawzajem, w ty to powielasz jako argument. Weź. To już lepiej daj to:

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• tabela live

Komentarz

• Mayhe(L)

Przykład tej Koreanki pokazuje jak łatwo wirus może się rozprzestrzenić. Faktycznie nie wiedziałem o specyfice tej sekty. Wydaje mi jednak się, że jest to sprawą drugorzędną, bo tacy "geniusze" są wśród nas nie tylko w sekcie, ale również i w kościołach, na stadionach, kinach itd.

Dodam jeszcze, że zawsze mnie bawił debilizm wrzucania opinii człowieka, którego się nie lubi jako argument "patrz a ON tak powiedział, a jeśli ON to wiadomo, że bzdury" zwłaszcza, że sam wrzuciłem cytat z proPiSowskiej ŻL, więc idąc tą logiką nie powinni się mylić
                          Ostatnio edytowany przez Peace; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                            Patrząc na ten bieg z Chorzowa to ludzie są debilami... naprawdę ręce opadają...

Słowacja właśnie zamknęła
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                              Idioci są wszędzie! Właśnie wysłuchałem w TV reporterki fafluniącej i ewidentnie za zapchanym nosem z Ministerstwa Zdrowia przed planowaną konferencją dotyczącej korony! W której TV nie piszę bo to nie jedyny przypadek dzisiaj, ale krew mnie właśnie zalewa teraz, przelewa się wściekłość!

Ktoś pomyśli, eee krzywa przegroda nosowa albo lekkie przeziębienie ... to lepiej niech tego nie pisze przynajmniej
                              Weź się chłopie ogarnij i przestań podniecać wszystkim dookoła.
                              Ten się zaraził od żony, tamten uciekł, ta miała katar, tamta poszła do kościoła. Co to jest, BigBrother?

Niech każdy zachowa się jak mężczyzna, zadba o najbliższych, ogarnie na tyle ile może swoje otoczenie i tyle.
                              Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta

Niech każdy zachowa się jak mężczyzna, zadba o najbliższych, ogarnie na tyle ile może swoje otoczenie i tyle.
                                Ja dziś rano zapolowałem na kilka kilogramów mięsa
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X