Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Ile razy pisalismy na forum, skad maja tych ludzi brac? Z ulicy?

I masz teraz testowanie przypadkowych ludzi - na 11 300 testow - 1 pozytywny
    Zdaje się, że testy robią też każdemu kogo przyjmują do szpitala na operację/leczenie/dłuższe zabiegi itp.

Komentarz

• Nie musisz nic odkopywać. Sam mogę odkopać to jak pisałem odnośnie tego, że zmarnowano tyle testów na badanie kilku korpo i dużych SSP, gdzie wychodził słownie "jeden" zakażony, zamiast intensyfikować badania w miejscach, gdzie nastąpiły, bądź mogły wystąpić ogniska zakażenia.

Odpowiednio były to chronologicznie:
      - służba zdrowia
      - hospicja
      - DPS-y
      - opiekunki w żłobkach i przedszkolach
      - kopalnie
      - przedsiębiorstwa wyższego ryzyka

Wiem, że źle się czujesz cały czas powtarzając jaka mantrę przez ostatnie 2 miesiące, że więcej testów nie jest potrzebne, po czym samo MZ się zreflektowało i podwoiło liczbę testów z poziomu 10-12 tys. na 20-25 tys. dziennie.

Tak jak już wspominałem nie wiem czy ta liczba jest wystarczalna, ale stan na 2 czerwca 2020 r. jest taki, że w odróżnieniu od większości państw Europy pandemia nie wygasa. Ba nawet powiedziałbym, że globalnie dalej jesteśmy w trendzie wzrostowym, choć oczywiście przyznaję, że lokalnie w kilku województwach można byłoby już ogłosić zakończenie pandemii. Tyle o ile to są województwa, gdzie od samego początku notowano mniejszą liczbę zakażeń (mniejsza liczba ludności, mniejsze migracje wewnętrzne i spora liczba ludności z tych województw pracujących poza Polską).

Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta

Zdaje się, że testy robią też każdemu kogo przyjmują do szpitala na operację/leczenie/dłuższe zabiegi itp.
      Nie. Uwierz, że nie każdemu

Komentarz

• Jak brakuje ludzi do testów, to ja proponuję testować zakażonych, bo może już są czyści.

Komentarz

• To akurat jest niegłupie, bo pozwoli zweryfikować faktycznie, czy część chorujących to był koronawirus.

Komentarz

• Ja bym zrzucał te testy z samolotów. I portal internetowy, gdzie się wpisuje numer testu i wynik. Do tego każda telewizja musi pokazywać real time licznik w rogu ekranu. Zakon wyznawców testów byłby zadowolony.

Komentarz

• Natomiast zakon nietestowania spokojnie mógłby stanąć i wystawić ręce w górę po te lecące testy, bo zamiast mniej to Ministerstwo Zdrowia testuje więcej na przekór wyznawcom tezy, że test się nie należy.

Komentarz

• Ministerstwo będzie wysyłało zestawy do samotestowania pocztą.
                I tu się zaczynają schody...
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Koniecznie te ręce by trzeba było podnieść, bo jakby śmiertelnie trafiało w głowę kilkanaście osób dziennie, to by więcej osób ginęło od trafienia testem w głowę niż ginie na skutek tej dupy epidemiologicznej w której się znajdujemy.

Komentarz

No tak, teraz "na testach na odpowiedniej probie"

Nie mam teraz czasu, ale jak bedzie czas i checi, to odkopie te posty.

Przeciez od poczatku byla strategia, ze testujemy tych z objawami + tych, ktorzy mieli kontakt z zakazonym.

I ten % pozytywnych wynosil 4-5.

Wraz ze zwiekszeniem mozliwosci przerobowych laboratoriow wzrosla liczba testow, a % pozytywnych spadl.

Oczywiscie jak najbardziej sluszne jest testowanie jak leci w ogniskach zakazen, czyli np. koplaniach czy dps-ach i nikt tego nie negowal. Zreszta spelniaja jeden z warunkow - mieli kontak z zakazonym.

Ile razy pisalismy na forum, skad maja tych ludzi brac? Z ulicy?

I masz teraz testowanie przypadkowych ludzi - na 11 300 testow - 1 pozytywny

Ale tak, zle targetuja, wcale nie odwracasz kota ogonem
                    Wystarczyło, że przypadkowo weszli do kopalń i ich rodzin. O tym już nie wspominasz. Ciekawe dlaczego.
                    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Czy wiadomo ile było przypadków wirusa w fabrykach Fiata i Opla?
                      You'll take my life but I'll take yours too
                      You'll fire your musket but I'll run you through
                      So when you're waiting for the next attack
                      You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Słyszałem, że Szumi i Mati na konferencji odwołali już epidemię i wypinają piersi do orderów. Kraj uratowany bohaterowie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                          Ja bym zrzucał te testy z samolotów. I portal internetowy, gdzie się wpisuje numer testu i wynik. Do tego każda telewizja musi pokazywać real time licznik w rogu ekranu. Zakon wyznawców testów byłby zadowolony.
                          Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                          Natomiast zakon nietestowania spokojnie mógłby stanąć i wystawić ręce w górę po te lecące testy, bo zamiast mniej to Ministerstwo Zdrowia testuje więcej na przekór wyznawcom tezy, że test się nie należy.
                          To może lepiej już w ogóle nie testować?

Nie ma testów - nie ma wirusa.

Nie ma epidemii
                          Nie ma psychozy
                          Nie ma niekończących się dyskusji o testach

Same plusy

Komentarz

No tak, teraz "na testach na odpowiedniej probie"

Nie mam teraz czasu, ale jak bedzie czas i checi, to odkopie te posty.

...
                            Daj mu już spokój, gość tak się pogubił w tej swojej walce, tak się pokręcił, że już sam nie wie kogo, gdzie i czy wgl testować jakby nie było - i tak zawsze źle
                            Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Nie ma to jak ożywczy i merytoryczny głos w dyskusji

Komentarz

• Czy Szwedzi zmienili model testowania, czy dalej tylko hospitalizacje? Worldometer pokazuje dzisiaj ponad 2200 nowych przypadków.....
                                You'll take my life but I'll take yours too
                                You'll fire your musket but I'll run you through
                                So when you're waiting for the next attack
                                You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

Pracuję...
                                X