Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

(...) każdy czarny gangus jest potencjalnym posiadaczem UZI. A, że czasami ich ponosi i ginie jakiś patus, który nie stawiał oporu - cóż, (...)
    Masz termometr ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Byłeś gdzie poza Polską i Czechosłowacją? Czy cały swój światopogląd opierasz na DVD screenerach z Torrentów?
      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Byłeś gdzie poza Polską i Czechosłowacją? Czy cały swój światopogląd opierasz na DVD screenerach z Torrentów?
        Byłem... weź leki i zmierz temperaturkę, bo takie brednie wypisujesz, ze zdrowo myślący człowiek takich rzeczy by nie napisał.

Komentarz

• ​​​​​​Podpowiedz, jakie leki trzeba brać, żeby wypisywać o niewinnych, prześladowanych przez LE US Afroamerykanach? Szalenie romantyczna wizja ludzi, którym na drodze do sukcesu i uczciwego życia stoją mundurowi, podcinający im skrzydła. W odróżnieniu od Ciebie znam Stany, nie tylko z Bill Cosby Show

Amerykańscy policjanci coraz częściej giną na służbie. Od początku tego roku w czasie pełnienia swoich obowiązków zginęło w Stanach Zjednoczonych 64 oficerów.

23 policjnatów zginęło w tym roku od broni palnej. Po raz ostatni do tragicznej sytuacji doszło w piątek. 47-letni funkcjonariusz z Teksasu zginął po kilku strzałach oddanych od tyłu.

Z ustaleń śledczych wynika, że powodem morderstwa był noszony przez mężczyznę mundur. Zabójstwo odbiło się echem w całych Stanach Zjednoczonych. Wśród komentarzy w portalach społecznościowych pojawia się opinia, że Amerykanie w inny sposób reagują na śmierć Afroamerykanów z rąk policjantów, niż gdy ofiarą staje się funkcjonariusz.

Od lat rośnie bilans funkcjonariuszy, którzy giną na służbie. Z raportu FBI wynika, że w latach 1980-2014 co roku średnio ginęło na służbie 64 policjantów. W ostatnich latach średnia morderstw stale rośnie. Od 2010 roku liczba zabitych nie spadła poniżej 100 osób. W ubiegłym roku na służbie zginęło 127 funkcjonariuszy.
          https://www.rp.pl/Przestepczosc/3083...licjantow.html

Co ciekawe, żaden z nich nie kradł.

Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Podpowiedz, jakie leki trzeba brać, żeby wypisywać o niewinnych, prześladowanych przez LE US Afroamerykanach? Szalenie romantyczna wizja ludzi, którym na drodze do sukcesu i uczciwego życia stoją mundurowi, podcinający im skrzydła. W odróżnieniu od Ciebie znam Stany, nie tylko z Bill Cosby Show
            Poczytaj ze zrozumieniem moje wcześniejsze posty obieżyświecie.

Komentarz

• Ale to nie są protesty afroamerykanów, a zwykłe grabieże murzyńskich band. Dorabianie ideologii do ich roszczeniowej natury.

Komentarz

• W woj. kuj-pom w ostatnim tyg. wykonano ponad 11 000 testow. 1 (slownie: jeden) byl pozytywny.

Testy, testy, testy!!!

Komentarz

• Ktoś pisał o testach? Raczej była mowa o testach dobieranych na odpowiedniej próbie. Jak barany tak testują to mamy 1 czerwca i ani widu, ani słychu końca pandemii w Polsce, a prawie 200 nowych przypadków poza Śląskiem w dniu dzisiejszym.

Komentarz

• Pytanie do madrych glow - jak myslicie otworza kluby/dyskoteki od lipca, sierpnia bez ograniczen osob ? Podobno od 15.06 granice maja byc otwarte, co akurat dla mnie zaraz bedzie mialo ogromne znaczenie, wrecz bytowe. A tak wogole wydaje mi sie, moze blednie, ze ja juz moglem miec ta koronke, w lutym wracajac z Belgii juz w aucie mialem objawy typowej grypy (suchy kaszel, lekki bol glowy) a po powrocie pare dni brak smaku, zapachu i ogolnie slabsza fizyczna kondycja. Pozniej wrocilem z Holandii trzy dni przed obowiazkowa kwarantanna dla wracajacych do kraju, tam przebywalem w polnocnej Brabancji i u nich bylo juz sporo zakazonych, ale tym razem sam nie mialem jakichkolwiek objawow. Choc z drugiej strony w trakcie podrozy zarazilbym ojca (70+), a on raczej bezobjawowo by tego chyba nie przeszedl... Choc przypominam sobie, ze w domu juz, pare dni zdychal, nie majac sily na nic i meczyl go ostry kaszel. Ale czy to mozliwe zeby w takim wieku tylko takie objawy byly ?
                    Ostatnio edytowany przez bAt128; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                      Ktoś pisał o testach? Raczej była mowa o testach dobieranych na odpowiedniej próbie. Jak barany tak testują to mamy 1 czerwca i ani widu, ani słychu końca pandemii w Polsce, a prawie 200 nowych przypadków poza Śląskiem w dniu dzisiejszym.
                      Daj spokój.
                      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez bAt128 Zobacz posta
                        Pytanie do madrych glow - jak myslicie otworza kluby/dyskoteki od lipca, sierpnia bez ograniczen osob ? Podobno od 15.06 granice maja byc otwarte, co akurat dla mnie zaraz bedzie mialo ogromne znaczenie, wrecz bytowe. A tak wogole wydaje mi sie, moze blednie, ze ja juz moglem miec ta koronke, w lutym wracajac z Belgii juz w aucie mialem objawy typowej grypy (suchy kaszel, lekki bol glowy) a po powrocie pare dni brak smaku, zapachu i ogolnie slabsza fizyczna kondycja. Pozniej wrocilem z Holandii trzy dni przed obowiazkowa kwarantanna dla wracajacych do kraju, tam przebywalem w polnocnej Brabancji i u nich bylo juz sporo zakazonych, ale tym razem sam nie mialem jakichkolwiek objawow. Choc z drugiej strony w trakcie podrozy zarazilbym ojca (70+), a on raczej bezobjawowo by tego chyba nie przeszedl... Choc przypominam sobie, ze w domu juz, pare dni zdychal, nie majac sily na nic i meczyl go ostry kaszel. Ale czy to mozliwe zeby w takim wieku tylko takie objawy byly ?
                        Pewnie ze mozliwe, zrobic dobry test na przeciwciała bo wróżenie z fusów tu nie pomoże.

Komentarz

• Zamieszczone przez bAt128 Zobacz posta
                          nie majac sily na nic i meczyl go ostry kaszel. Ale czy to mozliwe zeby w takim wieku tylko takie objawy byly ?
                          Możliwe. Mało osób, nawet tych 70+ ma jakiekolwiek objawy. Oczywiście, że mogłeś mieć to wcześniej. Wirus nie przyszedł do nas z chwilą, kiedy powiedzieli o tym w tv. Gdyby nie rządy i media, nikt by nie zauważył, że coś się dzieje i jest jakaś "pandemia". Życie toczyłoby się jak do tej pory (mam na myśli czasy przed marcem) bez tych wszystkich cyrków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                            Wirus nie przyszedł do nas z chwilą, kiedy powiedzieli o tym w tv. Gdyby nie rządy i media, nikt by nie zauważył, że coś się dzieje i jest jakaś "pandemia". Życie toczyłoby się jak do tej pory (mam na myśli czasy przed marcem) bez tych wszystkich cyrków.
                            W moim mieście na pewno

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                            Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                              Ktoś pisał o testach? Raczej była mowa o testach dobieranych na odpowiedniej próbie. Jak barany tak testują to mamy 1 czerwca i ani widu, ani słychu końca pandemii w Polsce, a prawie 200 nowych przypadków poza Śląskiem w dniu dzisiejszym.
                              No tak, teraz "na testach na odpowiedniej probie"

Nie mam teraz czasu, ale jak bedzie czas i checi, to odkopie te posty.

Przeciez od poczatku byla strategia, ze testujemy tych z objawami + tych, ktorzy mieli kontakt z zakazonym.

I ten % pozytywnych wynosil 4-5.

Wraz ze zwiekszeniem mozliwosci przerobowych laboratoriow wzrosla liczba testow, a % pozytywnych spadl.

Oczywiscie jak najbardziej sluszne jest testowanie jak leci w ogniskach zakazen, czyli np. koplaniach czy dps-ach i nikt tego nie negowal. Zreszta spelniaja jeden z warunkow - mieli kontak z zakazonym.

Ile razy pisalismy na forum, skad maja tych ludzi brac? Z ulicy?

I masz teraz testowanie przypadkowych ludzi - na 11 300 testow - 1 pozytywny

Ale tak, zle targetuja, wcale nie odwracasz kota ogonem

Komentarz

• Od początku pisałem, że testy dobre, tylko ludzie k... świnie, bo nie chcą chorować

Gdyby testowali...
                                ...
                                Gdyby testowali tych co trzeba...
                                (czyli chorych, tylko jak ich kurde znaleźć odpowiednią liczbę jak nie poprzez testy )
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X