Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    ...
    Nie mam niestety zrodla tej informacji, a nie pamietam skad ja mialem, googlujac mowi sie o 500 osobach nie 500k - zatem pewnie gdzies niechacy dodano k w liczbie

Jednopostowiec - ja wyprzedzilem schematy i zrobilem zakupy suchej karmy poltora tygodnia temu, nie przejmuj sie tez na mnie patrzyli jak na debila;>

BTW episkopat w PL juz jakis czas temu jednak komunikował zeby uwazac i na tej podstawie Mayhe(L) mysle ze spokojnie parafie mogly ostrzegac ludzi - https://episkopat.pl/en/przewodnicza...j-ostroznosci/

Niemniej jednak, ta forma ostatniej komunikacji z 10.03 jest absurdalna, ja to czytam tak, skoro powyzej 1k ludzi nie mozemy to robmy msze zeby bylo nas mniej, ale lacznie niech przyjdzie kazdy kto chce Moim zdaniem powinni jasno zarzadzic zeby msze odwolywac a skupiac sie na mszach online/radio/tv.
    Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Prof. W. Gut w Minęła20: Jeżeli ludzie się nie podporządkują, to będzie wariant czarny. Część przeżyje, część nie. Zabraknie osób wrażliwych i epidemia wygaśnie. Jakim kosztem?

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
        Ryżu nie ma i nie będzie
        https://a.pl/szukaj?controller=searc...submit_search=
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Ale że co, że do smutnej gęby wirusy się nie przyczepiają?
          To znaczy ,że jeśli znajdziesz się w wąskiej grupie wysokiego ryzyka zarażeniem (tak jak ja dziś),to "lekko" zmienia się optyka.
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Stout i tak z bezpośredniego doświadczenia, system działa, czy raczej "po łebkach"?

Komentarz

• Brak komentarza niech posłuży za komentarz.
              Więcej pisać nie będę.
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Kto był w Azji ten widział co, jak. Dyscyplina, nie mówię o reżimie Chin, nie mówię o jakichś dzikusach z Birmy. Miałem przyjemność zwiedzić Japonię i widziałem jak to wygląda. Dyscyplina, wszędzie. W pociągach i metrze cisza i spokój, wsiadanie do pociągów w kolejce, w ciszy, spokoju. Jazda schodami ruchomymi, spacerowanie chodnikiem. Wszędzie dyscyplina, spokój i opanowanie. Kwarantanna tam, a u nas to dwa inne światy. U nas chodzi policja i sprawdza czy ludzie siedzą w domach. Azjaci są przygotowani. Europa nie. Brawa dla rządu za podjęte działania.
                Zobaczcie ćwiczenia Chińczyków:
                https://m.youtube.com/watch?v=6o6ZzBULLAs

Edycja: łańcuszek zweryfikowany negatywnie.

Jakaś akcja z Chin, trochę szokująca:
                https://www.facebook.com/10000253789...208547114/?d=n
                Ps. Benek, Ty jesteś gość, na każdej płaszczyźnie. Chciałbym Ci kiedyś grabę uścisnąć
                Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Nie wiem co za ***** zezwolił na podróż kibicom Realu, na stadion z 54 tys. ludzi. W Madrycie jest najwięcej przypadków zarażeń z całej Hiszpanii.
                  Zresztą z tego co słychać to w Hiszpanii jest podobne podejście jakie było we Włoszech, zaraz będzie tam podobnie...

:boss_corleone - z tą temperaturą to bzdura, w Katarze coraz więcej zachorowań...
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                    Nie wiem co za ***** zezwolił na podróż kibicom Realu, na stadion z 54 tys. ludzi. W Madrycie jest najwięcej przypadków zarażeń z całej Hiszpanii.
                    Zresztą z tego co słychać to w Hiszpanii jest podobne podejście jakie było we Włoszech, zaraz będzie tam podobnie...

:boss_corleone - z tą temperaturą to bzdura, w Katarze coraz więcej zachorowań...
                    W Katarze jest teraz maks 26, 27 stopni jak patrzę w dzień. Poczekajmy aż temperatura podskoczy, i jak się te ścierwo zachowa.
                    Takze słońce napierdalaj

Komentarz

• Rzekomo wirus powinien wymierać przy 45 stopniach - w tym to się podobno nie zdaje. Z kolei jakiś czeski profesorek wrzucił plotkę, że umiera przy 25 stopniach i jego post szybko zniknął, aczkolwiek też podobno gówno prawda. Stąd coraz więcej i wprost pisania, że to "broń biologiczna".
                      Tak samo jak każdy pisał, że dość szybko budują szpitale w Chinach, ta, piękne krematoria.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Jakaś akcja z Chin, trochę szokująca:
                        https://www.facebook.com/10000253789...208547114/?d=n
                        Ps. Benek, Ty jesteś gość, na każdej płaszczyźnie. Chciałbym Ci kiedyś grabę uścisnąć
                        .
                        Ten film wygląda jak z czasów tych zamieszek studenckich.

Ps. Jeśli nie kpisz i bywasz na Ł3 to może jeszcze będzie okazja Pozdrawiam.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Są plusy: Lud załadowany pod korek będzie żarł i sral wspomagając przy tym przyszły wyż demograficzny. Kwarantanna musi dać owoce miłości.
                          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                            Są plusy: Lud załadowany pod korek będzie żarł i sral wspomagając przy tym przyszły wyż demograficzny.
                            W sumie spoko, mapet, że wyjaśniłeś ciekawskim "cud" swoich narodzinZawsze wiedziałem, że to żadna polityka, tylko zasadnicza niekompatybilność między urodzonymi a "wysranymi"

Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                            Kwarantanna musi dać owoce miłości.
                            * Nie dotyczy "związków" mapetów.

Komentarz

• W Danii dramatyczny wzrost zakażeń. Też zamknięto tam placówki oświatowe.
                              W Norwegii natomiast odwołano manewry NATO w których miało brać udział około 14 tyś żołnierzy z kilkunastu państw.
                              U nas za to odbędą się manewry dwa razy większe pod względem liczby żołnierzy.

Komentarz

• Czyli co? Ucząca się i studiująca młodzież grzecznie rozjedzie się po domach do nauki online czy też melanże po klubach i parkach?

Życie pisze takie scenariusze - Wrocław:

Fragment z wywiadu prof. Simona, ordynatora oddziału zakaźnego na Koszarowej we Wrocławiu, o studentach medycyny - przyszłych lekarzach.

Prof. dr hab. Krzysztof Simon jest kierownikiem Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego, ordynatorem 1. oddziału chorób zakaźnych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego przy ul. Koszarowej, gdzie badane i leczone są przypadki koronawirusa i COVID-19, oraz wojewódzkim konsultantem w dziedzinie chorób zakaźnych. W środę rano spotkał się z dziennikarzami.
                                Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: update
                                Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

Pracuję...
                                X