Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tomereek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Brawo kundlu, ale tak jak mówiłem zabawa z nagrodą będzie raz na tydzień Muszę dbać o swojego forumowego pchlarza. Najważniejsze to pamiętaj zasady, tak jak do tej pory - ja wydaję polecenie, a Ty grzecznie je wykonujesz i szczekasz Możesz do przyszłego wtorku poćwiczyć i dalej poszczekać jak chcesz w moim kierunku, pozwalam Ci, natomiast na pewno za tydzień nie omieszkam przejechać znowu prętem po Twojej klatce, tak byś miał okazję zdobyć upragniony biszkopcik.... a ty grzecznie dla mnie zaszczekasz, dokładnie tak jak do tej pory... i tak już będzie każdego tygodnia. Moja grzeczna forumowa psina
    Co tutaj się dzieje

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Brawo kundlu, ale tak jak mówiłem zabawa z nagrodą będzie raz na tydzień Muszę dbać o swojego forumowego pchlarza. Najważniejsze to pamiętaj zasady, tak jak do tej pory - ja wydaję polecenie, a Ty grzecznie je wykonujesz i szczekasz Możesz do przyszłego wtorku poćwiczyć i dalej poszczekać jak chcesz w moim kierunku, pozwalam Ci, natomiast na pewno za tydzień nie omieszkam przejechać znowu prętem po Twojej klatce, tak byś miał okazję zdobyć upragniony biszkopcik.... a ty grzecznie dla mnie zaszczekasz, dokładnie tak jak do tej pory... i tak już będzie każdego tygodnia. Moja grzeczna forumowa psina
    W*****e ktoś stąd tego debila? Poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Zostaw komentarz:

• Citlivu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
    Panowie... złóżcie sobie wątek BDSM, albo w ogóle zmieńcie forum

Profesor w telewizji mówi, że gorsze są powikłania po zwykłej grypie niż po covidzie: https://www.facebook.com/sandra.gut....60635667360251
    Póki kundel będzie posłusznie szczekał w moim kierunku, póty będę się z nim bawił Mogą go jeszcze uratować administratorzy i mnie zbanować za spamowanie. Niech się o to modli gdyż sam nie odpuści, to taki chory typ

Zostaw komentarz:

• Tyler_Durden
    odpowiedział(a)

Panowie... złóżcie sobie wątek BDSM, albo w ogóle zmieńcie forum

Profesor w telewizji mówi, że gorsze są powikłania po zwykłej grypie niż po covidzie: https://www.facebook.com/sandra.gut....60635667360251

Zostaw komentarz:

• Mrugs
    odpowiedział(a)
    Odniosłem się jedynie to tego co napisałeś mówiąc że nie ma opcji podróży między stanami. W praktyce wygląda to teraz identycznie jak wakacyjne wyjazdy zagraniczne Polaków, chociaż nie wiem czy ktoś tą KLP w ogóle sprawdza bo niby przymus jest ale nie widziałem żadnej praktycznej weryfikacji. Nie powiedziałem też że jest ok, mówię tylko że poruszać po samej Australii możesz bez większych przeszkód, patrz loty wewnątrz UE.

Zostaw komentarz:

• Citlivu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Szczek, szczek

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    A czyli jest ok bo czasami mogą. Natomiast po wypowiedzi tej babki stali się chorym krajem.

Zostaw komentarz:

• Mrugs
    odpowiedział(a)
    Obywatele Australii mogą podróżować między stanami, jednak nie jest to wskazane i muszą wypełniać coś na wzór naszej KLP. Aczkolwiek nie jest ona wymagana we wszystkich regionach w zależności skąd dokąd się udajesz. Owszem niektóre regiony czasowo są zamykane jednak nie są to całe stany. Stwierdzenie, że od roku nie ma opcji by wyjechać do innego stanu świadczyć może li tylko i wyłącznie o braku wiedzy osoby która tak twierdzi.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Oczekuje natychmiastowej reakcji chomika vel „biszkopcika” na to deptanie ludzkiej godności.
    ps. Aussie od dobrego roku nie mają opcji żeby wyjechać do innego stanu plus setka innych obostrzeń wiec stwierdzenie, że w związku z zaleceniami jakiejś babeczki stali się „chorym krajem” świadczyć może li tylko i wyłącznie o braku wiedzy osoby która tak twierdzi

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Australia staje się oficjalnie chorym krajem. To już nawet nie jest Orwell...
    https://twitter.com/GillianMcKeith/s...05796566523907
    Oby do 2032 im przeszło bo dostali wtedy Olimpiadę

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Australia staje się oficjalnie chorym krajem. To już nawet nie jest Orwell...
    https://twitter.com/GillianMcKeith/s...05796566523907

Zostaw komentarz:

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

Na mojej rodzinnej wsi nikt nie nosi maski (ale od początku to tak wyglądało), a w pobliskiej miejscowości od kiedy przyjechałem nie noszę maski nigdzie, a osoby noszące są rzadkie jak meteory.
    u mnie, miasteczko, 15-20 tys. podobnie, jedynie w biedronkach stosunek jest bliżej 50-50, wśród pracowników nawet więcej bezmaseczkowych

Zostaw komentarz:

• sephrioth1916
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Ja właśnie wróciłem z Jastrzębiej Góry. Miło, choćby na tydzień, wrócić do normalności.
    Na mojej rodzinnej wsi nikt nie nosi maski (ale od początku to tak wyglądało), a w pobliskiej miejscowości od kiedy przyjechałem nie noszę maski nigdzie, a osoby noszące są rzadkie jak meteory.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Nie wiem ,czy traktować to jako ironię ,ale tak czy inaczej -dziekuje.

pisałem o wywiadzie

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Dawno nie było tu czegoś równie ciekawego do przeczytania. A szkoda.
    Nie wiem ,czy traktować to jako ironię ,ale tak czy inaczej -dziekuje.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X