Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Czy w jakimkolwiek kraju wprowadzono badania pod kątem posiadania przeciwciał co z góry informowałoby o tym, że ktoś ma święty spokój?Czy może takie dane uzyskuje się tylko w przypadku ozdrowieńców czy też tak jak bodajże w Belgii na podstawie badań krwi krwiodawców?
    Doprecyzuj pytanie. Czy chodzi o państwowe masowe badania wykrywające u ludzi przeciwciała ( coś na wzór tego co wklejał Foxx o testach w USA - w temacie informacyjnym ) czy o samą możliwość wykonania takiego badania indywidualnie?

Jeśli to drugie to możesz zrobić takie badanie w laboratorium ALAB. Koszt 120 zł. Sam mam w planie wykonać je w tym tygodniu bo na początku lutego przeszedłem coś co wtedy lekarzowi wydawało się być grypą ale test na grypę wyszedł wówczas negatywnie ( a ostatnią grypę przechodziłem 24 lata temu ).

Komentarz

• Tylko jeszcze pytanie, czy "test na przeciwciała" daje odpowiedź na najistotniejsze - czy dalej nie zarażamy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
        Tylko jeszcze pytanie, czy "test na przeciwciała" daje odpowiedź na najistotniejsze - czy dalej nie zarażamy.
        Przecież są informacje o ludziach, którzy ze stanu: ozdrowienieć wrócili do: zakażony.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta

Doprecyzuj pytanie. Czy chodzi o państwowe masowe badania wykrywające u ludzi przeciwciała ( coś na wzór tego co wklejał Foxx o testach w USA - w temacie informacyjnym ) czy o samą możliwość wykonania takiego badania indywidualnie?

Jeśli to drugie to możesz zrobić takie badanie w laboratorium ALAB. Koszt 120 zł. Sam mam w planie wykonać je w tym tygodniu bo na początku lutego przeszedłem coś co wtedy lekarzowi wydawało się być grypą ale test na grypę wyszedł wówczas negatywnie ( a ostatnią grypę przechodziłem 24 lata temu ).
          Chodziło mi o masowe badania, ale powiem szczerze, że teraz mnie zainteresowałeś tymi indywidualnymi badaniami, bo do dzisiaj zastanawia mnie moja trzydniowa gorączka, kaszel który nie dawała spać i coś na wzór delirum które przeszedłem na początku marca...wiem, że teraz mocno działa nasza wyobraźnia i podświadomość, ale pewne rzeczy zaczynają składać mi się w całość, objawy, kontakt z innymi ludźmi, kontakt z obcokrajowcami, kontakt z ludźmi wracającymi z zagranicy, kontakt z ludźmi wracającymi z krajów które już wtedy były na liście tych których lepiej unikać
          Wtedy to olałem, bo było o tym jeszcze u nas cicho, a też nie jestem typem człowieka który z kaszlem leci do lekarza, przesiadywanie w domu na wyimaginowanym L4 też nie dla mnie
          #MuremZaBonusem

Komentarz

• W końcu ktoś mądrze gada:
            https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus...1587547412097a

PS. Mam podobnie. Wracałem do Polski na początku marca, później przez równo tydzień mocno bolała mnie głowa, kiedy ostatni raz miałem ból głowy dobre 10 lat temu.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Zapomniał dodać, że te jego wyliczenia są na bazie IDzD, czyli instytutu danych z dvpy.
              Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
              Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• A ja bym dodał:

1. Opis przeprowadzonego badania/prognozy dot. przypadków bezobjawowych w populacji wrzuciłem wczoraj w drugim temacie.

2. Ciekawy sposób przedstawienia Sośnierza przez wp.pl. "Zapomniało się" chłopakom i dziewczynom, że to poseł Porozumienia. Od siebie dodałbym, że w związku z pomysłami Gowina zmieniła się "prawda czasu" i "prawda ekranu". A niedawno było i tak

https://polskatimes.pl/andrzej-sosni...ar/c1-14896389
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Ja widzę, że napisali

uważa Andrzej Sośnierz, bliski współpracownik Jarosława Gowina, poseł Porozumienia i klubu PiS, z zawodu lekarz.
                  Natomiast co do tego, czy to dane z takiego, albo innego instytutu danych to jednak ten wywiad stawia kilka ważnych tez:

1. Łącznie ok. 30 tys. zarażonych na ten moment (czyli 2/3 zarażonych nie zostało przebadanych testem).
                  2. Ilość wykonywanych testów śmieszna nawet przy obecnych możliwościach laboratoriów.
                  3. Szczepienia powinny być nieobowiązkowe.
                  Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• https://twitter.com/bartekgluszcz/st...308439040?s=20

Jeśli to prawda, że liczą i powierzchnie magazynu, żeby wpuszczać więcej osób to za 2 tygodnie będą ładne kwiatki....

840 os. w Auchanie na Ursynowie...
                    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                      https://twitter.com/bartekgluszcz/st...308439040?s=20

Jeśli to prawda, że liczą i powierzchnie magazynu, żeby wpuszczać więcej osób to za 2 tygodnie będą ładne kwiatki....

840 os. w Auchanie na Ursynowie...
                      Byłem pewien, że pierwotne założenie o dostosowaniu liczby osób do ilości kas, było właśnie tym podyktowane. Jak widać rządzący po raz kolejny nie zawiedli.
                      Mioduski won
                      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Ja widzę, że napisali

1. Łącznie ok. 30 tys. zarażonych na ten moment (czyli 2/3 zarażonych nie zostało przebadanych testem).
                        2. Ilość wykonywanych testów śmieszna nawet przy obecnych możliwościach laboratoriów.
                        3. Szczepienia powinny być nieobowiązkowe.
                        Nie są przebadani, ale wiadomo, że są zarażeni, bo tak sobie wyliczył. Mistrz..

Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                        Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta
                          Nie są przebadani, ale wiadomo, że są zarażeni, bo tak sobie wyliczył. Mistrz..
                          Nie wyliczył tylko bazuje na danych dostępnych w innych krajach i porównuje to do Polski. Ja bym się nie przywiązywał sztywno do tej liczby 30 tys. bo równie dobrze może być 15, 20, czy 45 tys. ale moim zdaniem pokazuje to jeden z największych obecnie problemów, czyli duża liczba niezdiagnozowanych przypadków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                            A ja bym dodał:
                            [...]
                            2. Ciekawy sposób przedstawienia Sośnierza przez wp.pl. "Zapomniało się" chłopakom i dziewczynom, że to poseł Porozumienia. Od siebie dodałbym, że w związku z pomysłami Gowina zmieniła się "prawda czasu" i "prawda ekranu". A niedawno było i tak

https://polskatimes.pl/andrzej-sosni...ar/c1-14896389
                            Sośnierz od dawna gra w swojej lidze. Ma (od zarania) np. krytyczne spojrzenie na "sieć szpitali" Radziwiłła, prowadzi własny biznes w Częstochowie (Jurajskie Centrum Zdrowia, formalnie na żonę), więc jest aktywnym uczestnikiem systemu ochrony zdrowia. Mimo politycznych powiązań z ugrupowaniem JG warto pamiętać, że np. przez całą poprzednią kadencję samorządową uchował się w skansenie w Parku Śląskim.

Nie można mu jednak odmówić doświadczenia i wiedzy o systemie ochrony zdrowia, aczkolwiek czy w zakresie chorób zakaźnych i wirusologi, to nie wiem.

Komentarz

Ja widzę, że napisali
                              Rzeczywiście, jednak dość nietypowo - nie w pierwszym przedstawieniu w tekście

Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
                              (...)
                              Wiem to wszystko, jednak, aktualnie mamy etap:

Gowin przedstawił "plan Sośnierza". Cztery sposoby na wyjście z zapaści
                              https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka...206064,14.html

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Komentarz

Pracuję...
                                X