Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Kękę (dinozaury nie będą wiedzieć kto to jest, Jaco, księciuniu, wygooglujcie sobie), wpłacił 100k na konto szpitala w Radomiu...
    Mnie, do dinozaurów

A przy okazji ciekawe skąd u Kaki akurat takie zainteresowanie Radomiem; przyznam, że przestałem śledzić jego karierę jak odszedł z Milanu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      No to idziemy dziś na rekord. 296 rano....
      Zaczynamy pierwsze "świąteczne" przypadki. Teraz lecą Ci, co już w Wielki Piątek pojechali w gości lub przyjmowali gości. Przyszły tydzień będzie pewnie >+1000 na dzień (choć chętnie będę bił się w pierś jak tak nie będzie).
      Luzowanie ograniczeń w tym momencie (a nie 2-3 tyg po Wielkiej Nocy) od razu uważałem za pomysł... delikatnie mówiąc średnio trafiony.
      Ciekawe co Szumowski i rząd na to, tj. czy jednak przywrócą restrykcje czy gospodarka będzie ważniejsza.

E: księciuniu, to nie ten. Keke gra a Atletico. Może Simeone ma rodzinę z Radomia?
      Ostatnio edytowany przez krzysiek1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta

Zaczynamy pierwsze "świąteczne" przypadki. Teraz lecą Ci, co już w Wielki Piątek pojechali w gości lub przyjmowali gości
        Nie ma takiej możliwości.
        Czas wystąpienia objawów + czas wykonania badania + czas oczekiwania na wynik + czas prezentacji tego wyniku to lekką reką z dwa tygodnie.

Komentarz

• A to nie wpadły czasem przypadki z jakichś nowych DPS'ów plus szkoła pożarnictwa? Coś mi się obiło o uszy o zarażonych studentach i nowych przypadkach w DPS'ach?

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
            A to nie wpadły czasem przypadki z jakichś nowych DPS'ów plus szkoła pożarnictwa? Coś mi się obiło o uszy o zarażonych studentach i nowych przypadkach w DPS'ach?
            Głównie Górny Śląsk.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta

Zaczynamy pierwsze "świąteczne" przypadki. Teraz lecą Ci, co już w Wielki Piątek pojechali w gości lub przyjmowali gości.
              O, to to. W piątek zarażenie, wtorek-sobota pierwsze objawy (większość przypadków objawowych, ma ja po 4-8 dniach od zarażenia), środa badanie, wczoraj wynik, dzisiaj w statystykach. Doliczając to, że niektórzy czekają niemal tydzień na test, a także niektórzy widzą się tylko w niedzielę rano na śniadaniu, to co najmniej przez około 2 tygodnie, będzie to rosło. Przynajmniej ja tak to widzę.

Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Ja bym nieśmiało dorzucił, że w ciągu tygodnia, po załamaniu w Święta, wciąż rośnie liczba przeprowadzanych testów, a więc wykrywalność.
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• To jest za wcześnie żeby to był urobek ze świąt.

Komentarz

• U Chińczyków dzisiaj "nagle" 1290 zgonów, bo się przyznali, że w Wuhan to im jednak "trochę" więcej ludzi zmarło niż wcześniej podawali...
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Wiem że nie powinno mnie tu być , ale to nie teraz się liczy
                      Pisałem już na innej grupie ale nie udostępniają postów

Nadeszły czasy ciężkie do zrozumienia . Sami widzicie już pewnie powoli , że coś nie gra , wszyscy zmieniają zdanie , przeciągają nas w domach , ludzie tracą pracę , dzieci z rodzicami żyją z tygodnia na tydzień , dochodzi już powoli u niektórych do depresji a w ciężkich przypadkach do samobójstw. Realia dzisiejszego świata są ciężkie do zrozumienia , ale trzeba zauważyć jedno , działania są ukierunkowane w nas , w nasze rodziny , matki ojców dzieci siostry i braci .

PLANdemia , z tym mamy obecnie do czynienia , musimy się obudzić pokazać że jesteśmy JEDNOŚCIĄ a nie JEDNOSTKAMI , że potrafimy udowodnić nie tylko sobie ale innym , że Polacy nie są głupim i naiwnym narodem , pokażny że umiemy wyjść na ulicę .

Kto chce zrozumieć , kto nie chce wyśmieje a inny oleje sprawę , ale uwierzcie temat naprawdę jest poważny i wiele zależy od nas

Mogę nawet dać swoje dane
                      Moje powiedzieć skąd jestem

Tutaj naprawdę dzieją się złe rzeczy , pomóżcie ludziom wyjść na ulicę jak ruszy grupa rusza następni , to będzie tak długo trwało jak na to pozwolimy

Komentarz

• Zamieszczone przez Evil908 Zobacz posta
                        Wiem że nie powinno mnie tu być , ale to nie teraz się liczy
                        Pisałem już na innej grupie ale nie udostępniają postów

Nadeszły czasy ciężkie do zrozumienia . Sami widzicie już pewnie powoli , że coś nie gra , wszyscy zmieniają zdanie , przeciągają nas w domach , ludzie tracą pracę , dzieci z rodzicami żyją z tygodnia na tydzień , dochodzi już powoli u niektórych do depresji a w ciężkich przypadkach do samobójstw. Realia dzisiejszego świata są ciężkie do zrozumienia , ale trzeba zauważyć jedno , działania są ukierunkowane w nas , w nasze rodziny , matki ojców dzieci siostry i braci .

PLANdemia , z tym mamy obecnie do czynienia , musimy się obudzić pokazać że jesteśmy JEDNOŚCIĄ a nie JEDNOSTKAMI , że potrafimy udowodnić nie tylko sobie ale innym , że Polacy nie są głupim i naiwnym narodem , pokażny że umiemy wyjść na ulicę .

Kto chce zrozumieć , kto nie chce wyśmieje a inny oleje sprawę , ale uwierzcie temat naprawdę jest poważny i wiele zależy od nas

Mogę nawet dać swoje dane
                        Moje powiedzieć skąd jestem

Tutaj naprawdę dzieją się złe rzeczy , pomóżcie ludziom wyjść na ulicę jak ruszy grupa rusza następni , to będzie tak długo trwało jak na to pozwolimy

Ok. Dziś o 17 ruszamy!
                        (L)

Komentarz

• Naprawdę sytuacja jest poważna jak ktoś chce więcej szczegółów to nawet do niego zadzwonię albo zostawię numer , tłumaczenia jest na minimum 2h tak sytuacja jest skomplikowana

Komentarz

• Wpisujecie miasta!
                            Muszę podzwonić ale Sosnowiec w gotowości.
                            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• U mnie Ostrów Wielkopolski
                              ( Wielkopolskie )

Komentarz

• Zamieszczone przez Evil908 Zobacz posta
                                Naprawdę sytuacja jest poważna jak ktoś chce więcej szczegółów to nawet do niego zadzwonię albo zostawię numer , tłumaczenia jest na minimum 2h tak sytuacja jest skomplikowana
                                ale co to jakiś happening?

Komentarz

Pracuję...
                                X