Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Lotniska i dworce niech zamkną, wylęgarnię tego syfu.
    Dokładnie

A co do kościołów i wypowiedzi Arcybiskupa Gądeckiego to chyba nie ma tu na forum zbyt wielu praktykujących katolików?
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
      I Ty mi mówisz że mam coś czytać ze zrozumieniem?
      "Wszystko zamknięte" to my zaraz będziemy mieć, a wirusa w takiej skali (chyba) nie mamy. Co ma do tego poddanie ludzi dużej ilości testów? Jeszcze raz mówię - świadomość że jest się zarażonym to najlepsza prewencja. Nie bez przyczyny niektóre wirusy oszukują nas i są tak zaprogramowane, że nie dają objawów przez jakiś czas. Klasyczny przykład do HIV gdzie można nie mieć objawów choroby i 15 lat, a być przez ten czas nosicielem i zarażać.
      No tak tylko chyba od 2 tyg? (moze dluzej) HIV wykrywany jest przez testy - wiec tu tez kwestia "odpowiedzianlosci" i myslenia - masz sytuacje ze mogles zlapac hiv, odczekaj, nie doprowadzaj do sytuacji ze mozesz kogos zarazic i zrob badania - dla mnie to jest totalnie normalne i nie wyobrazam sobie innego zachowania ale takie glaby co biegaja z korona to i tego by nie ogarnely.

edit przepraszam pewnosc po 12 tygodniach nie 2.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Kibice Atalanty przekazali 60 tysięcy euro na szpital w Bergamo. Są to pieniądze, które zostały im zwrócone za mecz wyjazdowy z Valencią odbywający się przy pustych trybunach z powodu koronawirusa. Łączna pula dla sympatyków La Dei wynosiła 1200 biletów po 50 euro każdy. W komunikacie wydanym przez tifosich z organizacji Atalantina napisano:

"Tego wieczoru mieliśmy przeżyć jeden z najpiękniejszych wieczorów w naszej historii. Natomiast ta sytuacja zeszła na drugi plan. W naszym mieście i naszej prowincji są bohaterowie, którzy pracują na wycieńczających zmianach przy niewystarczających środkach. Robią to dla zdrowia wszystkich nas."

źródło: Świat Kibiców

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
          Kibice Atalanty przekazali 60 tysięcy euro na szpital w Bergamo. Są to pieniądze, które zostały im zwrócone za mecz wyjazdowy z Valencią odbywający się przy pustych trybunach z powodu koronawirusa. Łączna pula dla sympatyków La Dei wynosiła 1200 biletów po 50 euro każdy. W komunikacie wydanym przez tifosich z organizacji Atalantina napisano:

"Tego wieczoru mieliśmy przeżyć jeden z najpiękniejszych wieczorów w naszej historii. Natomiast ta sytuacja zeszła na drugi plan. W naszym mieście i naszej prowincji są bohaterowie, którzy pracują na wycieńczających zmianach przy niewystarczających środkach. Robią to dla zdrowia wszystkich nas."

źródło: Świat Kibiców
          Niesamowite podejście. Brawo dla nich.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
            Niesamowite podejście. Brawo dla nich.
            Biorąc pod uwagę to co się działo pod stadionem mogli równie dobrze pojechać..

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
              No tak, kasa w kiermanie musi się zgadzać. A potem zostanie tylko modlitwa o to, aby przeżyć.
              Ale pierd.olisz... Nikt cie nie zmusza do chodzenia.

Ja nie zamierzam przestawać i cieszę się ,że w tych trudnych czasach jakie na pewno przed nami będę miał możliwość pójść na drogę krzyżowa czy na zwykłą mszę.

Skoro chodzę do sklepów, jeżdżę komunikacja to tym bardziej nie widzę problemu aby iść do kościoła i modlić się o zdrowie.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Ja nie zamierzam przestawać i cieszę się ,że w tych trudnych czasach jakie na pewno przed nami będę miał możliwość pójść na drogę krzyżowa czy na zwykłą mszę.

Skoro chodzę do sklepów, jeżdżę komunikacja to tym bardziej nie widzę problemu aby iść do kościoła i modlić się o zdrowie.
                Ale do sklepu idziesz po to, bo musisz. Komunikacją dlatego, bo jedziesz do pracy, a z kościołem jest inaczej i można się pomodlić w domu.
                Chodzi o to, żeby ograniczać wyjścia tam gdzie nie trzeba.

Komentarz

• Ale kto ustala że do kościoła nie trzeba ?
                  Zresztą, nie dogadamy się.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jest przyjęte, żeby nie wychodzić tym bardziej w duże skupiska ludzi, bo nie masz pewności czy ktoś obok nie jest nosicielem.
                    Mi osobiście rozum podpowiada, jeść czy pić muszę więc do sklepu muszę się udać. Co do kościoła jest inaczej.

Komentarz

Ale kto ustala że do kościoła nie trzeba ?
                      Koronawirus, kóry jest najgroźniejszy dla osób siedzących obok Ciebie w kościele.
                      (L)

Komentarz

A kto ustala ze trzeba?

Komentarz

A jak przywleczesz wirusa i sprzedasz go jakiejś babci siedzącej obok (a jednak średnia wieku uczestniczących w mszach jest dość spora) to co wtedy? Pomodlisz się za nią? Jest telewizja, radio, internet i naprawdę na 2 tygodnie można się wstrzymać. Jak się pomodlisz w domu to Bogu raczej to nie zrobi różnicy.
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            Jest przyjęte, żeby nie wychodzić tym bardziej w duże skupiska ludzi, bo nie masz pewności czy ktoś obok nie jest nosicielem.
                            Mi osobiście rozum podpowiada, jeść czy pić muszę więc do sklepu muszę się udać. Co do kościoła jest inaczej.
                            Jak idziesz z rana na 7 do kościoła, to skupiska na pewno nie ma i każdy jest w stanie zachować odpowiednią odległość.

Można dać info, że nie zalecamy, ale kościół pozostaje otwarty.

Komentarz

• Zamieszczone przez wolsz17 Zobacz posta
                              Jak idziesz z rana na 7 do kościoła, to skupiska na pewno nie ma i każdy jest w stanie zachować odpowiednią odległość.

Można dać info, że nie zalecamy, ale kościół pozostaje otwarty.
                              Gwarancji nie masz czy inni tak nie pomyślą.

Komentarz

U mnie tak samo.
                                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Pracuję...
                                X