Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Swoją drogą, pewnie nadejdzie taki moment, że zaczną luzować z obowiązkiem masek. Kiedyś my wrócimy na stadion z obowiązkiem masek na ryjach i ciekawe, jak to będzie wyglądać pod kątem decybeli
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Strasznie mnie ciekawią te decybele......
      Majówka moim zdaniem może być o wiele gorsza niż zbliżające się święta pod względem zachorowań, obym się mylił.

Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez tylko_Legia_ Zobacz posta
        Strasznie mnie ciekawią te decybele......
        Majówka moim zdaniem może być o wiele gorsza niż zbliżające się święta pod względem zachorowań, obym się mylił.
        Szczęście w nieszczęściu, że strasznie źle wypada w tym roku - 1.05. w piątek, 3.05. w niedzielę. W zasadzie podobny weekend, jak ten świąteczny.
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zagrożenie wzrostem zachorowań z powodu wyjazdów świątecznych to jedno, ale ilość ludzi w sklepach z samego rana jest jakimś obłędem. Na miejscowym bazarku jedna babka zakaszlała to prawie ją na widłach wynieśli. A już najlepsze są dzbany przebierające warzywa w kolejce do straganu.

Komentarz

• Przeniosę tutaj.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            Lokalnie. Dla odmiany przecież jaśnie oświecony prezydent Warszawy ogłosił, że u nas tak nie będzie.
            Dopatrzyłem. Trochę mnie zaskoczyli, bo jak widzę SM, to zaraz co innego po głowie chodzi. Jako, że znają z imienia i nazwiska, to potrafią mi wlepić kwita "z kamery". Ostatnio niby człowiek grzeczny jest, ale kto wie co tam filmowali.

Pakiet dla mieszkańców

Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Oby się potwierdziło:
              https://twitter.com/red_Sobolewski/s...79581105311744

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Tera to dopiero bedo oszukiwać, wiadomo, że te testy są po to zrobione, żeby pokazywały, że wszyscy so zdrowi!
                Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta

Tera to dopiero bedo oszukiwać, wiadomo, że te testy są po to zrobione, żeby pokazywały, że wszyscy so zdrowi!
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Może test 100% skuteczny to taki, który w 100% przypadków wykazuje brak zakażenia.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• We Francji nadal "doliczają" zgody z domów opieki do ogólnego bilansu, w związku ze zmianą sposobu liczenia 2. kwietnia, czy tam po prostu obecnie już codziennie tyle osób umiera na covida?
                      Mioduski won
                      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Liczą wszystko jak leci, jak cały świat teraz.

W temacie zakrywania ust i nosa, czyli tzw. maseczek. Dlaczego obowiązek ich noszenia będzie dopiero od 16.04, a nie od zaraz ? Jeśli ma to pomóc w ograniczeniu rozprzestrzeniania wirusa to dlaczego nie wprowadzono tego nakazu od razu, czyli w połowie marca ?
                        Ja wiem, że jest już mocna potrzeba wygaszania wirusa i powrotu do ("nowej") rzeczywistości, więc te maseczki mają podziałać jak uspokajacz społeczeństwa (coś jak smoczek dla dziecka), że teraz jesteśmy bezpieczniejsi, możemy powoli wracać do pracy, do parków, do lasów (!). Za 2-3 tygodnie nas pochwalą, jacy to jesteśmy zdyscyplinowani jako naród, pokażą wykresy jak się krzywa wypłaszcza, ogłoszą koniec epidemii, wielkie brawa i ordery. Natomiast dlaczego cały czas mam wrażenie, że te działania rządzących są mało spójne i logiczne i ktoś nas robi w bambuko (nie tyle w skali krajowej, co globalnej) ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                          Liczą wszystko jak leci, jak cały świat teraz.

W temacie zakrywania ust i nosa, czyli tzw. maseczek. Dlaczego obowiązek ich noszenia będzie dopiero od 16.04, a nie od zaraz ? Jeśli ma to pomóc w ograniczeniu rozprzestrzeniania wirusa to dlaczego nie wprowadzono tego nakazu od razu, czyli w połowie marca ?
                          Ja wiem, że jest już mocna potrzeba wygaszania wirusa i powrotu do ("nowej") rzeczywistości, więc te maseczki mają podziałać jak uspokajacz społeczeństwa (coś jak smoczek dla dziecka), że teraz jesteśmy bezpieczniejsi, możemy powoli wracać do pracy, do parków, do lasów (!). Za 2-3 tygodnie nas pochwalą, jacy to jesteśmy zdyscyplinowani jako naród, pokażą wykresy jak się krzywa wypłaszcza, ogłoszą koniec epidemii, wielkie brawa i ordery. Natomiast dlaczego cały czas mam wrażenie, że te działania rządzących są mało spójne i logiczne i ktoś nas robi w bambuko (nie tyle w skali krajowej, co globalnej) ?
                          Może chodzi o danie czasu społeczeństwu na zaopatrzenie się z te maseczki, wczas nie każdy je posiada, tak podejrzewam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                            Liczą wszystko jak leci, jak cały świat teraz.

Od 19.04. Ponieważ na następny dzień ponoć ma się zacząć luzowanie obostrzeń więc więcej ludzi będzie w przestrzeni publicznej, do tego czasu generalnie powinno się nie wychodzić, i jest czas, żeby się wyposażyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Od 19.04. Ponieważ na następny dzień ponoć ma się zacząć luzowanie obostrzeń więc więcej ludzi będzie w przestrzeni publicznej, do tego czasu generalnie powinno się nie wychodzić, i jest czas, żeby się wyposażyć.
                              Ale jak wytłumaczyc fakt obowiązkowości noszenie maseczek od 16.04 skoro jak sam Minister Zdrowia na początku marca mówił "
                              Maseczki nie pomagają, nie zabezpieczają przed wirusem. Nie zabezpieczają przed zachorowaniem, nie wiem czemu ludzie je noszą".

04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Ale jak wytłumaczyc fakt obowiązkowości noszenie maseczek od 16.04 skoro jak sam Minister Zdrowia na początku marca mówił "
                                Maseczki nie pomagają, nie zabezpieczają przed wirusem. Nie zabezpieczają przed zachorowaniem, nie wiem czemu ludzie je noszą".
                                A to akurat tłumaczył - chodzi o to, żeby osoby przechodzące zakażenie bezobjawowo nie zarażały kolejnych, temu ma służyć maseczka i faktycznie temu służy.

Komentarz

Pracuję...
                                X