Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Ci skończeni idioci z Niemiec
    https://gazetawroclawska.pl/niemcy-w...ar/c1-14892235
    Miejmy nadzieję, że pokażemy im swoją wyższość intelektualną.
    Skoro Niemcy maja taki monopol na wiedzę to łykamy arabusów?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Oddzielam działania gospodarcze od tych związanych z potrzebą udowadniania światu, że "to już nie te Niemcy co kiedyś".

Komentarz

• Jakby kto słyszał o jakimś zakładzie fryzjerskim w podziemiach to dajcie znać bo jak tak dalej pójdzie to będe musiał zrobić przymusowa kwarantanne
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Poranny bilans wykazał, że "przeskoczyliśmy" Czechów. Za to Ruscy idą jak taran.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Wystarczy, że zakryjesz twarz, wtedy usta zakryją się "same"

Nie ma za co
            Zawsze mam w głowie to, że na tym forum jesteś Ty i Jaco, tym razem zapomniałem i nie przeczytałem posta X razy przed wysłaniem
            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
              W temacie dostępności maseczek:
              Jeden z największych dystrybutorów sprzętu medycznego/medykamentów do aptek, wprowadza na rynek 8 milionów maseczek z rekomendowaną ceną 2.50. Ciekawe czy faktycznie się pojawią, czy będzie podobnie jak z płynem.
              źródło>> https://neuca.pl/aktualnosc/1209/8-m...do-dystrybucji

Z kolei bawełniane maseczki na aledrogo to jakaś loteria. Jak nie słaba jakość, to małe rozmiary. Czytać komentarze i może się trafi
              Wczoraj już były. Max 10szt na osobę. Rozeszły się w kilka godzin

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Jakby kto słyszał o jakimś zakładzie fryzjerskim w podziemiach to dajcie znać bo jak tak dalej pójdzie to będe musiał zrobić przymusowa kwarantanne
                Zajrzyj do bazy klientów w robocie
                Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Benek po starej znajomości mogę ogarnąć Tobie fryzurę, w rękawiczkach, w kominiarce, na 1 mm
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• Jakieś pół h temu miałem włączony Polsat News. Tam pani ekspert demonstrowała przez skype bezpieczne ściąganie maseczki wcześniej mówiąc o niedotykaniu twarzy, szczególnie ust, oczu nosa). Kobieta z kręconymi kudłami(sorki kobitki, tak wyglądała ta fryzura) i okularami na nosie, na twarzy maseczka, rękawiczki, zaczyna demonstrację. Z przejęciem opowiada, że trzeba chwycić za te paski za uszami nie dotykając maski. Wszystko fajnie tylko, że sekundę wcześniej odgarnia dłońmi te włosy z policzka, uszu i poprawia sobie okulary jadąc palcem po nosie od jego czubka w górę(klasycznie), ściąga maskę za te paski i wkłada do worka i oczywiście ją niechcąco dotyka. Wyglądało to średnio poważnie i bardziej w stylu jak nie powinno się tego robić.
                    I tak jest w różnych aspektach, że ludzie słyszą, czytają jedno a później widzą drugie.

Komentarz

• Była mowa o wielorazówkach z allegro, że różnie z rozmiarami i jakością. Kupił ktoś ostatnio i trafił na jakiś dobrze wykonany towar? Najlepiej oczywiście z kieszonka na filtr.
                      Mioduski won
                      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Obowiązek zasłaniania ust i nosa:
                        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Jakby kto słyszał o jakimś zakładzie fryzjerskim w podziemiach to dajcie znać bo jak tak dalej pójdzie to będe musiał zrobić przymusowa kwarantanne
                          A co sam się nie opierdzielisz?

Nic trudnego
                          Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

A co sam się nie opierdzielisz?

Nic trudnego
                            Wczoraj ostrzygłem się sam na 3 różne długości, boki wysoko na zero, potem przejście 2mm, góra 10, żona dokończyła z tyłu. Lepiej jak od fryzjera
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta

Wczoraj ostrzygłem się sam na 3 różne długości, boki wysoko na zero, potem przejście 2mm, góra 10, żona dokończyła z tyłu. Lepiej jak od fryzjera
                              Ja identyko, tylko góra ciutkę dłuższa i wszystko sam, tak od kilku lat bo wcześniej na łyso lat z 20 . Nawet liczyć mi się nie chce ile piniędzy się zaoszczędziło na takim fryganiu 2 razy w tygodniu.

Obowiązek zasłaniania ust i nosa już wkrótce, a zasady bezpieczeństwa na dłużej

09.04.2020

Od 16 kwietnia (czwartek) każda osoba na ulicy będzie miała obowiązek zasłaniania ust i nosa. Zmianie ulegną także terminy matur i egzaminu ósmoklasisty. Oprócz tego przedłużamy obowiązywanie wszystkich dotychczasowych zasad bezpieczeństwa. To oznacza, że ograniczenia w przemieszczaniu się, czy limity wiernych w kościołach obowiązują również podczas świąt wielkanocnych.

Egzaminy najwcześniej w czerwcu

Matury i egzamin kończący podstawówkę zostaną przełożone. Odbędą się najwcześniej w czerwcu. Jednak o konkretnych terminach będziemy informować co najmniej 3 tygodnie przed datą egzaminów.

Ponadto wszystkie szkoły pozostają zamknięte do niedzieli 26 kwietnia. Do tego czasu – tak jak dotychczas – placówki mają obowiązek prowadzić nauczanie zdalne.

Zasłanianie ust i nosa obowiązkowe od 16 kwietnia

Od czwartku, 16 kwietnia 2020 roku wprowadzamy obowiązek zasłaniania ust i nosa. Każda osoba w miejscu publicznym będzie musiała nosić maseczkę, szalik czy chustkę, która zakryje zarówno usta, jak i nos. Obowiązek dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz zakładach pracy.

Przedłużamy również obecnie obowiązujące zasady bezpieczeństwa.

Do niedzieli 19 kwietnia 2020 r. obowiązują nadal:
                              • ograniczenia w przemieszczaniu się;
                              • zakaz wychodzenia na ulicę nieletnich bez opieki dorosłego;
                              • ograniczenia w wydarzeniach o charakterze religijnych – w kościołach może przebywać maksymalnie 5 osób. Zasada obowiązuje również w święta Wielkiej Nocy!
                              • ograniczenia w funkcjonowaniu galerii handlowych i wielkopowierzchniowych sklepów budowlanych;
                              • zasady w poruszaniu się przy pomocy komunikacji publicznej i samochodami większymi niż 9-osobowe;
                              • zawieszenie działalności zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu itd.;
                              • zakaz korzystania z parków, lasów, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich;
                              • zamknięcie restauracji;
                              • ograniczenia dotyczące liczby osób w sklepach, na targach i na poczcie;
                              • ograniczenia w działalności instytucji kultury (w kinach, teatrach itp.).

Do niedzieli 26 kwietnia obowiązuje nadal:
                              • zamknięcie szkół i uczelni;
                              • przedszkoli i żłobków;
                              • zamknięcie pasażerskiego ruchu lotniczego;
                              • zamknięcie międzynarodowego ruchu kolejowego.

Do niedzieli 3 maja obowiązuje nadal:
                              • zamknięcie granic (prawo do przekraczania polskiej granicy mają nadal m.in. obywatele RP, cudzoziemcy, którzy są małżonkami albo dziećmi obywateli RP, osoby posiadające prawo stałego lub czasowego pobytu na terenie RP lub pozwolenie na pracę - pełny wykaz wyłączeń znajduje się tutaj);
                              • obowiązkowa kwarantanna dla osób przekraczających granicę z Polską.

Do odwołania obowiązują:
                              • ograniczenia w zakresie organizacji imprez masowych i zgromadzeń.
                              Podsumowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa

Wszystkie zasady oraz obowiązujące obostrzenia znajdują się w zakładce "Aktualne zasady i ograniczenia" w dziale „Ważne informacje”.

Link do zakładki: gov.pl/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

https://www.gov.pl/web/koronawirus/zasady-na-dluzej

Komentarz

• -wymieniłem kran w łazience,
                                -wymieniłem kran w kuchni,
                                -uprałem dywan,
                                -umyłem okna,
                                -uporządkowałem szafki i pozbyłem się ubrań w których już nie chodzę,
                                -przykleiłem 3 listwy przypodłogowe,
                                -wywaliłem sporo starej, niużywanej elektroniki,

Co przyniesie nowy dzień?:
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X