Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koronawirus w Hiszpanii: o 932 wzrosła w ciągu doby liczba zmarłych na Covid-19; w sumie 10 935 zgonów

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta

Znaczy ze my debile? Czy my nie debile? Gdybym nie musial to bym nie spacerowal, proste. Zaswiadczenia lekarskiego nie mam zamiaru tutaj wklejac

BTW moim zdaniem (ja wiem ze to nie temat o polityce, jedno zdanie) PIS chce tych wyborów bo tylko jakas czesc ich zwolennikow na nie pojdzie. Ja jestem fanem mądrych ludzi a takich, jak nawet byli, to popelnili samobojstwa. Reszta to banda jebanych pedalow co nawet w takich czasach daje sobie premie 30 mln pln, wyplaca pensje razy XX wieksze niz przecietny obywatel zarabia i jeszcz robi dobry PR do gownianej sytuacji, klamiac jak to nie jest lepiej. Wystarczy jedna znajoma w jakimkolwiek szpitalu i wiesz jak jest i co tam sie dzieje. Koniec polityki.
      Ktoś się czytał jakie są przesłanki do wprowadzenia stanu wyjątkowego, no to tu ma odpowiedź -> "Gdybym nie musial to bym nie spacerowal, proste."
      jeżeli część społeczeństwa nie jest w stanie zrozumieć, że w wyjątkowych sytuacjach dobro ogółu jest ważniejsze niż dobro jednostki, to w sumie ja za bardzo nie wiem o czym mam tutaj jeszcze pisać. Ale ok chodźcie sobie na spacery, na ryby, na polowania, na łódce sobie popływajcie.Tylko potem się nie dziwcie, że
      - są wprowadzane kolejne ograniczenia
      - będzie to trwało w **** czasu
      = wszyscy dostaniemy po kieszeni

"Wystarczy jedna znajoma w jakimkolwiek szpitalu i wiesz jak jest i co tam sie dzieje." z chęcią poczytam.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Ktoś się czytał jakie są przesłanki do wprowadzenia stanu wyjątkowego, no to tu ma odpowiedź -> "Gdybym nie musial to bym nie spacerowal, proste."
        jeżeli część społeczeństwa nie jest w stanie zrozumieć, że w wyjątkowych sytuacjach dobro ogółu jest ważniejsze niż dobro jednostki, to w sumie ja za bardzo nie wiem o czym mam tutaj jeszcze pisać. Ale ok chodźcie sobie na spacery, na ryby, na polowania, na łódce sobie popływajcie.Tylko potem się nie dziwcie, że
        - są wprowadzane kolejne ograniczenia
        - będzie to trwało w **** czasu
        = wszyscy dostaniemy po kieszeni

"Wystarczy jedna znajoma w jakimkolwiek szpitalu i wiesz jak jest i co tam sie dzieje." z chęcią poczytam.
        Za dobro ogolu odpowiada nasz Rzad i Ministerstwa, ktore daly dupy na wielu liniach i zupelnie sie nie przygowaly na sytuacje. Ktore od lat maja wyjebane na ogół tylko nie na siebie. Ktore w dobie tego wlasnie kryzysu dysponuja nie swoimi pieniedzmi na wlasne ***** premie, ktore od dawna powinny pracowac za srednia krajowa dla DOBRA OGÓŁU - bo tam powinni byc ludzie, ktorzy chca dobrze dla kazdego obywatela i nie robia tego dla pieniedzy.
        A ja jako ogół widzę swoją rodzinę i nie będe umieral za bledy tych kurew rzadowych od xx lat. Nie chodze na te spacery tylko dlatego ze mam wyjebane na wirusa i rzad, bo nie ma wyjebane (na wirusa), nie chodze nigdzie gdzie mam kontakt z ludzmi. Na spacerze nie mam. I miec nie bede bo ich unikam. Jak juz chce sie cos robic porzadnie to niech sie ***** to robi z glowa, a nie jeden z drugim tlumokiem wymyslil zakaz biegania czy roweru i 2m odleglosci Nie sadze, zeby chociaz z 10 osob sie w taki sposob zarazilo.
        To dobro ogółu nie da mi respiratora jak bede mial szanse bo mam chorobe wspolistniejaca, to jakie to dobro?

Obostrzenia sa OK o ile sa sensowne. A ostatnie w wiekszosci nie sa. Poprzednie pomysly tez nie byly doskonale.
        Bedzie trwalo to w **** czasu i u nas i we Wloszech, Hiszpanii tez, jesli nie pomoze matka natura albo jakas szczepionka to bedziemy sie jeszcze kilka miesiecy jak nie lat zarazac wiec bedzie to trwalo w ****. A nawet jak matka natura pomoze to jest moim zdaniem spora szansa ze i tak bedziemy sie zarazac..
        Wszyscy dostajemy po kieszeni to dlaczego Rzad nie dostaje?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Witam. To mój pierwszy post wiec ocena jego wartości przez tutejszych użytkowników z klucza nie może być wysoka ale ja nie o tym. Jestem z ekipy z innej części Polski ale Wasze forum czytam od czasów zapowiedzi europejskich wojaży tworzonych przez znanego skądinąd w światku Konia Rafała. Generalnie tematy polityczne zawsze tu trzymają poziom i można wyciagnac sporo fajnych informacji wiec troche ludzi tu zagłada.

tyle tytułem wstępu. Co do meritum. Chłopaku TNTP - zarejestrowałem się specjalnie dla ciebie. Przez lata byłem świadkiem jak cię tu większość kopała „internetowo”, toteż troche rozumiem ze wraz z nadejściem wirusa do Polski poczułeś swój moment. Różne osoby wklejają tu różne linki, mniej lub bardziej przydatne, jedni się boja inni maja wyjebane ale dzielą się jakimiś przemysleniami i opiniami. A wtedy pojawiasz sie ty, który ewidentnie odkryłeś swoją zyciowa misje (smutne musisz mieć to zycie) i atakujesz i naskakujesz na każdego kto ośmieli się wykazać jakakolwiek wątpliwość albo zadać pytanie. Żebyś jeszcze punktował merytorycznie a ty jakieś emotikony jak ciota i kpisz. A kim ty jestes żeby tak kpić z ludzi panie ekspert wirusolog z forum internetowego? Ogolnie to „Wasza forumke” czyta sporo osob i powiem ci szczerze ze wyrastasz na bezkonkurencyjna gwiazdę nawet mimo obecności licznego grona kodziarskiego co trzeba uznać za spore osiągniecie.

Napinasz się, wymądrzasz i robisz z siebie jebaną alfę i omegę. Śmieszysz i bawisz jeszcze bardziej niż ci co opisują jak sciagac rękawiczki żeby nie dotknąć nadgarstka bo zrobiles z tego swój życiowy cel. Myslisz ze nauczasz? Hitem był tekst sprzed miesiaca chyba do Bloniaqa ze „zaraz się obrazisz i nie będziesz pisał”. O skarbnico tajemnej wiedzy! Jak w ogole możesz w potrzebie opuszczać swoich wyznawców?

Podsumowując skoncz pajacowac i się tak wozic w internecie typie bo wiele wpisów jest fajnych i merytorycznych a co chwile wpada taki klaun i cisnie typa co poszedł na spacer. Tobie powinni okna i drzwi zajebac dechami żebyś nie wychodził i internet odciąć to by był spokoj.

Wszystkim zdrowia

Komentarz

• Ch** nas bolą twoje przemyślenia.
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kolorowy_sweter Zobacz posta
              Chłopaku TNTP - zarejestrowałem się specjalnie dla ciebie.
              Rozumiemy, żeś pedał i chcesz komuś podebrać chłopaka, ale nie mierz wszystkich swoją miarą...
              A może TNTP nie ma chłopaka?

Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
              Za dobro ogolu odpowiada nasz Rzad i Ministerstwa
              Jeśli po tym tekście nie polecą joby od wszystkich korwinistów na forum, to będzie dowód, że ich tu nie ma, a jest tylko zakamuflowana opcja platformerska.
              Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
              Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
              ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez Kolorowy_sweter Zobacz posta
                Witam. To mój pierwszy post wiec ocena jego wartości przez tutejszych użytkowników z klucza nie może być wysoka ale ja nie o tym. Jestem z ekipy z innej części Polski ale Wasze forum czytam od czasów zapowiedzi europejskich wojaży tworzonych przez znanego skądinąd w światku Konia Rafała. Generalnie tematy polityczne zawsze tu trzymają poziom i można wyciagnac sporo fajnych informacji wiec troche ludzi tu zagłada.

tyle tytułem wstępu. Co do meritum. Chłopaku TNTP - zarejestrowałem się specjalnie dla ciebie. Przez lata byłem świadkiem jak cię tu większość kopała „internetowo”, toteż troche rozumiem ze wraz z nadejściem wirusa do Polski poczułeś swój moment. Różne osoby wklejają tu różne linki, mniej lub bardziej przydatne, jedni się boja inni maja wyjebane ale dzielą się jakimiś przemysleniami i opiniami. A wtedy pojawiasz sie ty, który ewidentnie odkryłeś swoją zyciowa misje (smutne musisz mieć to zycie) i atakujesz i naskakujesz na każdego kto ośmieli się wykazać jakakolwiek wątpliwość albo zadać pytanie. Żebyś jeszcze punktował merytorycznie a ty jakieś emotikony jak ciota i kpisz. A kim ty jestes żeby tak kpić z ludzi panie ekspert wirusolog z forum internetowego? Ogolnie to „Wasza forumke” czyta sporo osob i powiem ci szczerze ze wyrastasz na bezkonkurencyjna gwiazdę nawet mimo obecności licznego grona kodziarskiego co trzeba uznać za spore osiągniecie.

Napinasz się, wymądrzasz i robisz z siebie jebaną alfę i omegę. Śmieszysz i bawisz jeszcze bardziej niż ci co opisują jak sciagac rękawiczki żeby nie dotknąć nadgarstka bo zrobiles z tego swój życiowy cel. Myslisz ze nauczasz? Hitem był tekst sprzed miesiaca chyba do Bloniaqa ze „zaraz się obrazisz i nie będziesz pisał”. O skarbnico tajemnej wiedzy! Jak w ogole możesz w potrzebie opuszczać swoich wyznawców?

Podsumowując skoncz pajacowac i się tak wozic w internecie typie bo wiele wpisów jest fajnych i merytorycznych a co chwile wpada taki klaun i cisnie typa co poszedł na spacer. Tobie powinni okna i drzwi zajebac dechami żebyś nie wychodził i internet odciąć to by był spokoj.

Wszystkim zdrowia
                tylko problem jest taki, że ja w przeciwieństwie nie jestem anonimowy kolorowa pelerynko i to tyle w temacie tego co kto i z kim może, więc nie mam zamiaru poświęcać choćby jednej sekundy swojego "smutnego życia" także liż dalej...klamki pajacynko.
                W siną dal, w siną - to dla ciebie cwelozo w gratisie.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• I w porzadku panowie, nikt Wam nie zabrania się trząść i histeryzować tylko jak już skonsumujecie resztki papieru, wspólnie z żonami posciagacie sobie nawzajem rękawiczki obmyśloną wczesniej specjalna metoda i kiedys już wyjdziecie z domu bez leku przed mandatem i śmiertelnym wirusem to prosba - nie wycierajcie sobie więcej geb bohaterami, Powstańcami i Wyklętymi bo obrażacie tym ich pamiec. Wy Niezłomni! Pozdrawiam

Komentarz

• Oki
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• TNTP - niedojże kolejny psychofan, to jest tu specjalnie dla Ciebie. Nie powiem, trochę zazdro

btw: a tak w kwestii technicznej, ile kont z jednego kompa może sobie tu założyć taki kodziarski deb jeden z drugim. Tyle ile ma adresów e-mail?

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta

Za dobro ogolu odpowiada nasz Rzad i Ministerstwa, ktore daly dupy na wielu liniach i zupelnie sie nie przygowaly na sytuacje. Ktore od lat maja wyjebane na ogół tylko nie na siebie. Ktore w dobie tego wlasnie kryzysu dysponuja nie swoimi pieniedzmi na wlasne ***** premie, ktore od dawna powinny pracowac za srednia krajowa dla DOBRA OGÓŁU - bo tam powinni byc ludzie, ktorzy chca dobrze dla kazdego obywatela i nie robia tego dla pieniedzy.
                        A ja jako ogół widzę swoją rodzinę i nie będe umieral za bledy tych kurew rzadowych od xx lat. Nie chodze na te spacery tylko dlatego ze mam wyjebane na wirusa i rzad, bo nie ma wyjebane (na wirusa), nie chodze nigdzie gdzie mam kontakt z ludzmi. Na spacerze nie mam. I miec nie bede bo ich unikam. Jak juz chce sie cos robic porzadnie to niech sie ***** to robi z glowa, a nie jeden z drugim tlumokiem wymyslil zakaz biegania czy roweru i 2m odleglosci Nie sadze, zeby chociaz z 10 osob sie w taki sposob zarazilo.
                        To dobro ogółu nie da mi respiratora jak bede mial szanse bo mam chorobe wspolistniejaca, to jakie to dobro?

Obostrzenia sa OK o ile sa sensowne. A ostatnie w wiekszosci nie sa. Poprzednie pomysly tez nie byly doskonale.
                        Bedzie trwalo to w **** czasu i u nas i we Wloszech, Hiszpanii tez, jesli nie pomoze matka natura albo jakas szczepionka to bedziemy sie jeszcze kilka miesiecy jak nie lat zarazac wiec bedzie to trwalo w ****. A nawet jak matka natura pomoze to jest moim zdaniem spora szansa ze i tak bedziemy sie zarazac..
                        Wszyscy dostajemy po kieszeni to dlaczego Rzad nie dostaje?
                        Tak jak tutaj zwrócił uwagę EyeQueue to co napisałeś to jest pomieszanie z poplątaniem.

W pierwszym zdaniu "Za dobro ogolu odpowiada nasz Rzad i Ministerstwa", po to, żeby pisać, że zasadniczo to masz wyjebane w rząd i robisz to co chcesz. To nawet zakładając prawdziwość pierwszego zdania to jak rząd ma dbać o to dobro skoro są osoby takie jak Ty które mają na to "wyjebane" ?

Zaś żeby nie brnąć w politykę, bo mhhh niektóre osoby zaimpregnowane są na jakąkolwiek wymianą argumentów. To odniosę się tylko i wyłącznie rozróżnienia ogół - jednostka

INDYWIDUALNIE 90% nakazów/zakazów jest kompletnie z dupy. Tylko w związku z tym, że społeczeństwo jest w jakiejś mierze nieodpowiedzialne (to jest immanentna cecha każdej zbiorowości - będącej sumą tychże indywidualności) to właśnie dlatego istnieje takie coś jak władza zwierzchnia (czy to w formie monarchii, demokracji, totalitaryzmu - czy tam jakiejkolwiek innej), żeby właśnie w określonych celach (bezpieczeństwa/gospodarczych) narzucać swoją wolę ogółowi

W tym konkretnym przypadku sytuacja ma się tak
                        W idealnym - utopijnym przypadku wszyscy ludzie na świecie siedzą 2 tygodnie w domu = koronawirus znika ->osoby chore są tylko w izolowanych szpitalach (albo zostaną wyleczone, albo umrą)
                        Wiadomo, że jest to stan niemożliwy do spełnienia, ale jedyną aktywnością (jak ktoś się nie zgadza to proszę o jakieś argumenty - a nie teksty "Tobie powinni okna i drzwi zajebac dechami" ) rządu która może ograniczyć COVID jest właśnie ograniczanie codziennej ludzkiej aktywności.
                        Ograniczanie to następuje poprzez szereg - nakazów/zakazów które jednostkowo nie mają większego sensu, ale ich celem jest wytworzenie sytuacji w której obywatel koniec końców zamiast iść na spacer zostanie w domu.
                        Dlaczego ? Bo jeśli każda osoba miałby mieć Twoje podejście - dlaczego Ty masz być lepszy od reszty społeczeństwa, to zasadniczo każdy mógłby sobie wyjść teraz na spacer, pojechać do parku, na ryby, albo do Zakopanego. To raz.
                        Dwa tak bardziej życiowo - to jak państwo-organy władzy-psy mają weryfikować każdego Kowalskiego z osobna -> ten idzie na spacer, ten z chomikiem, ten do kumpla na wódkę.
                        Także dlatego jak na razie w wersji soft, państwo ogranicza tego rodzaju aktywności - nawołuje, apeluje, wprowadza różne regulacje.
                        Są one przez Ciebie obśmiewane - ok to ZAPROPONUJ jakąkolwiek regulacje ograniczającą aktywność społeczną...szczerze nie mogę się tego doczekać. No chyba, że uważasz, że zasadniczo to masz w to wszystko wyjebane i niech każdy robi jak chce.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                          Oki
                          Tylko czekać na pacjentów wyklętych którzy żeby pokazać, że mają jaja zarażą się Koroną
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Kurde, bo już ze dwa razy byłem wywoływany do tablicy: NIE MAM CHOMIKA!
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                              Jeśli po tym tekście nie polecą joby od wszystkich korwinistów na forum, to będzie dowód, że ich tu nie ma, a jest tylko zakamuflowana opcja platformerska.
                              Taki dowód mógł wymyślić tylko wybitny umysł ścisły
                              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                              -------------
                              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
                                btw: a tak w kwestii technicznej, ile kont z jednego kompa może sobie tu założyć taki kodziarski deb jeden z drugim. Tyle ile ma adresów e-mail?
                                Przecież Ty dobrze wiesz, Pawełku.

Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

Pracuję...
                                X