Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Słucham gościa u stokrotki i zastanawiam się czy możliwe jest wyplucie wypocenie lub wysranie własnego mózgu.

Lekarz kur.. mać
    Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• A ja słucham konferencji na PN i okazuje się że jeden z zarazonycn tzw nosiciel wrócił właśnie z Włoch gdzie chciał być na meczu Juve-Inter.

No *****....
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A jak wrócił to się nie przebadał(to samo co Grodzki) i zaraził dziadka, dziadek ledwo żyje i oddycha przez respirator.

*nie dziadka tylko ojca
        Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
          Słucham gościa u stokrotki i zastanawiam się czy możliwe jest wyplucie wypocenie lub wysranie własnego mózgu.

Lekarz kur.. mać

też to oglądałem, okropnie obślizły gość

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
            Żona pracuje w oświacie. Dziś dostała takie info od szefostwa swojego. Może to nie nastąpić jeszcze dziś, ale zdecydowanie jest bardzo poważnie rozważane.

Moja firma robi dosyć dużo produkcji w Chinach (25% Polska, 75% Chiny) i jestem w stałym kontakcie z różnymi mniej lub bardziej zaufanymi Chińczykami. Co do samego tematu produkcji (który odczuje niebawem sporo firm jak i konsumentów finalnych) to niestety sporo fabryk stoi. Korzystamy z 4 - 2 nie działają zupełnie, jedna na 30% mocy, jedna na 50%, ale nie świadczy połowy usług. Problem jest niestety większy, bo duże fabryki chińskie opierają się na sieci mniejszych podwykonawców, którzy jeszcze w dużej mierze nie wrócili do roboty. Tak więc upraszczając - mogą już szyć majtki, ale nie mają do nich gumy

Pomijając aspekt ekonomiczny to rzeczywiście zaczynają sobie radzić z ilością nowych zachorowań. Niemniej oni mają narzucone normy, które u nas w Europie będzie cięzko narzucić i wyegzekwować. Chodzi o owiany złą sławą system kontroli, który w tym momencie okazał się przydatny w tym lepszym ujćeciu. Oni, żeby wejść do pracy muszą mieć zbadaną temperaturę i odpowiednia osoba potwierdza im to w tym ich systemie. Jak masz temperaturę to nawet do metra nie wejdziesz, bo w telefonie (głównie obsługują to przez smartfony) zapali Ci się czerwone światełko. Nie ma cwaniakowania, generalnie z wieloma sprawami krótka piłka bardzo.

Znajomy Chińczyk powiedział mi jednak, że oni niebawem zaczną otwierać szkoły i zakłady pracy. Obawiają się tego, że będzie za chwilę druga fala, bo wielu niewyleczonych wróci do pracy i wszystko zacznie się od nowa. Oby się mylił.
            Ja tez w związku z moją praca- spedycja morska powiem Wam że trzeba się przygotować jeśli nie na drugą fale uderzenia wirusa to na pewno na ostre uderzenie ekonomiczne . Które przejawia sie tym że Chiny bardzo powoli budzą się z corona snu pod kątem pracy. Ja w swojej robocie mam wkalkulowana dwu tygodniowa przerwę z uwagi na ich nowy rok. Teraz zaczął się 8 dretwy tydzień. Myślę że minimum dwa przed nami by zaczęło się naprawdę jakoś kręcić. Powoli wracają do pracy robotnicy kierowcy czy zwykli ludzie. Herman właśnie porusza ważna kwestie że co z tego że są biura albo jakąś fabryka która robi produkt ,Alel ezy bo ich podwykonawców brak. Póki
            To nie ruszy ---na sto pro to delikatnie mówiąc leżymy. Nawet jeśli ktoś kategorycznie uważa że nie korzysta z chińskiej myśli I produktów to niech pomysli ile naszych firm i ludzi pracuje w agencjach celnych, spwdycjach , ma swoje firmy transportowe ... To są zastępy ludzi którzy za chwilę będą bez roboty bo w ślad za prawdziwym uderzeniem wirusa dziś ,czai się ekonomiczny ślad który może wywołać potężne pier.... tak mnie wzięło na refleksje wieczorowa pora ....
            Ostatnio edytowany przez piotrek_easy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Krach na giełdach i spadek cen ropy do poziomu roku 1991 chyba już pokazuje że to nie tylko kryzys medyczny na całym świecie ale także gospodarczy

Komentarz

• Zamieszczone przez piotrek_easy Zobacz posta
                To nie ruszy ---na sto pro to delikatnie mówiąc leżymy. Nawet jeśli ktoś kategorycznie uważa że nie korzysta z chińskiej myśli I produktów to niech pomysli ile naszych firm i ludzi pracuje w agencjach celnych, spwdycjach , ma swoje firmy transportowe ... To są zastępy ludzi którzy za chwilę będą bez roboty bo w ślad za prawdziwym uderzeniem wirusa dziś ,czai się ekonomiczny ślad który może wywołać potężne pier.... tak mnie wzięło na refleksje wieczorowa pora ....
                Na dzień dzisiejszy to leżą Chiny (gdyby takie coś wydarzyło by się 10 lat temu, to obstawiałbym, żeby leżały i przez następne kilka lat by nie wstały).
                Wiadomo, że proces produkcyjny jest złożony i zakłócenie łańcucha dostaw może być dla wielu firm problemem, ale póki co to widziałbym większe korzyści dla polskiej gospodarki z tego stanu rzeczy (szczególnie te o naturze długofalowej - chociażby spowodowane potrzebą dywersyfikacji dostaw - co może być szansą dla polskich podwykonawców, czy tam zapewnienia bezpieczeństwa całego procesu)

Zaznaczam, że mowa jest o sytuacji z 10/03/2020, bo jeżeli spełnią się czarne scenariusze to i tak jesteśmy w kompletnej dupie, czy to jako Polska (społecznie, gospodarczo, politycznie), czy w szerszej perspektywie geopolitycznej.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• To prawda .Masz rację tylko giełda, rynek finansowy to brzmi często jak abstrakcja... coś daleko, coś co mnie nie dotyczy. Wirus u Chińczyka też był daleko I na bank miał sie do nas nie przedostać... A w chwili gdy coś jest obok I z czym masz do czynienia to brzmi I działa inaczej...

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                    Na dzień dzisiejszy to leżą Chiny (gdyby takie coś wydarzyło by się 10 lat temu, to obstawiałbym, żeby leżały i przez następne kilka lat by nie wstały).
                    Wiadomo, że proces produkcyjny jest złożony i zakłócenie łańcucha dostaw może być dla wielu firm problemem, ale póki co to widziałbym większe korzyści dla polskiej gospodarki z tego stanu rzeczy (szczególnie te o naturze długofalowej - chociażby spowodowane potrzebą dywersyfikacji dostaw - co może być szansą dla polskich podwykonawców, czy tam zapewnienia bezpieczeństwa całego procesu)

Zaznaczam, że mowa jest o sytuacji z 10/03/2020, bo jeżeli spełnią się czarne scenariusze to i tak jesteśmy w kompletnej dupie, czy to jako Polska (społecznie, gospodarczo, politycznie), czy w szerszej perspektywie geopolitycznej.
                    Pełna zgoda... kto świadomy już szuka , ale przez tyle.lat zdążyliśmy się przyzwyczaić do wszystkiego stamtąd, bo było wygodnie i tanio. Chciałeś tshirta za dolara -nie ma sprawy mówisz masz. Nie wszystko tak łatwo I szybko zamienić. Wyobraź sobie w Polsce zrobiona od A do z hulajnoge, rower, buta...

Komentarz

• Jeszcze tak na marginesie . Daleko mi do spiskowych teorii. Trochę już działam z chińskim transportem. Przezylismy świńska grype która też stamtąd przyszła. Tylko jedna różnica. Wirus corona uderzył I został wywołany w najgorszym możliwym momencie w trakcie całego roku . W przeddzień jedynych migracji zdecydowanej większości Chinczykow którzy na nowy rok przejeżdżają tysiące kilometrów na swoje rodzinne chaty. Przypadek ?

Komentarz

• Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
                        Słucham gościa u stokrotki i zastanawiam się czy możliwe jest wyplucie wypocenie lub wysranie własnego mózgu.

Lekarz kur.. mać
                        To to? Ma ktoś całość?

https://twitter.com/i/status/1237457020737007616

Wychodzi na to że Grodzki nie tylko że zignorował procedury, to jeszcze na zwykły SOR poszedł. Jprd
                        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                          To to? Ma ktoś całość?

https://twitter.com/i/status/1237457020737007616

Wychodzi na to że Grodzki nie tylko że zignorował procedury, to jeszcze na zwykły SOR poszedł. Jprd
                          I oni chcą rządzić
                          Prawdziwa prezydentka Kidawa
                          Premier Budka
                          Minister zdrowia Grodzki vel Umyte rączki
                          Przy ich działaniach Racibórz to byłoby Wuhan do sześcianu.

Komentarz

• I taki ***** uczył Polaków jak myć ręce a tak na prawdę wychodzi z kibla prosto do stołu na kurczaka omijając krany szerokim łukiem.
                            Jeszcze wielce poruszony, że ktoś śmie mu zwracać uwagę. Do tych różnych Nitrasów jakoś się przyzwyczaiłem ale ten typ(głównie te jego ego, arogancja i buta) jest nie do zniesienia. Specyficzny przypadek inteligenta.

Komentarz

• Raczej mentalność typowego konowała.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                                To to?
                                To jest tylko urywek jego mądrości
                                Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

Pracuję...
                                X