Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koronawirus w Polsce – rozmowa z wirusologiem, prof. dr. hab. Włodzimierzem Gutem:

Dłuższa rozmowa zaaranżowana przez Hestię. Poruszono wiele różnych aspektów.

Ostatnio edytowany przez sarinosoman; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
      Alkoholem odkazam to co potencjalnie dotknalem wchodzac do domu i elementy z kurtki te ktore mozna, bo jak tego nie zrobie a cos na tym jest to wlasciwie po ch myc rece

BTW czytalem jakis artykul na wp ze teraz to juz na ostro mandaty polecą a nie rozmowy... Szczerze powiem, ze to mnie zaczyna wkurwiac, jesli zaraz sie zacznie ganianie za kazdym obywatelem i rozpytywanie gdzie idziesz gdzie jedziesz to co to qrde ma byc? Ja rozumiem grupy ludzi, grille parki, plaze itp - jak najbardziej. Ale w 1/2 osoby spacer w miejscach wzglednie pustych (bo chyba nikt sie pchac nie bedzie tam gdzie pelno ludzi) to juz tego nie rozumiem... Skonczy sie na tym ze bede pomykal po ogrodkach dzialkowych bo to teren w jakims sensie prywatny...
      Wkurwiać to mało powiedziane, biznesy padają, nastroje coraz gorsze, wielu osobom kończy się kasa i nawet nie ma jak odreagować, nawet w samotności.
      Jadę wczoraj na zieloną Białołękę po towar, dojechałem na miejsce i przepraszają mnie, ale dopiero za godzinę bo dostawa dotarła z opóźnieniem. Mówię ok, poczekam. Nie chciałem koczować w aucie, więc z racji tego iż wożę wędki - skoczyłem sobie na Kanał Żerański. Zarzuciłem zestaw i siedzę, nagle podjechała straż pożarna i przez megafon: prosimy o pozostanie w domach. Pytam czy robię coś złego siedząc w lesie, kilka km od ludzi. Nie odpowiedzieli tylko znowu regułka przez megafon. Mówię dobra, widzę że rozmowy nie ma, zbieram się. Pojechałem 3km dalej, po drodze mijam ludzi na rowerach, matki z dzieciakami co wyszły na spacer, nagle bach SM jedzie. Nic nikomu nie mówią.
      Reasumując można dostać świra. Wędkarz w lesie w samotności - zostań w domu. Ludzie na spacerze, biegacze, rowerzyści - ok, niech będzie.

Myśliwy może legalnie polować, wędkarz nie może iść na ryby.
      Ostatnio edytowany przez Marcino; [ARG:4 UNDEFINED].
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
        TW czytalem jakis artykul na wp ze teraz to juz na ostro mandaty polecą a nie rozmowy... Szczerze powiem, ze to mnie zaczyna wkurwiac, jesli zaraz sie zacznie ganianie za kazdym obywatelem i rozpytywanie gdzie idziesz gdzie jedziesz to co to qrde ma byc? Ja rozumiem grupy ludzi, grille parki, plaze itp - jak najbardziej. Ale w 1/2 osoby spacer w miejscach wzglednie pustych (bo chyba nikt sie pchac nie bedzie tam gdzie pelno ludzi) to juz tego nie rozumiem... Skonczy sie na tym ze bede pomykal po ogrodkach dzialkowych bo to teren w jakims sensie prywatny...
        +1

Ja już pisałem parę dni temu,Bareja pełną gębą a do tego jeszcze to...
        Rząd zmienił zdanie w sprawie mszy. Od Wielkiej Niedzieli kilkadziesiąt osób w kościele

Komentarz

• Czytając te wasz żale to raz gdyby to ścierwo trafiało tylko debili to w sumie nie byłoby mi żal.
          Dwa faktycznie są coraz większe podstawy do wprowadzenia stanu wyjątkowego i realnego zamknięcia ludzi w domach tak do końca miesiąca.
          Jak coś to możecie dziękować kolegom z artretyzmem, którzy muszą rozprostować kości, albo miłośnikom chomików, którzy koniecznie muszą wyprowadzić swojego pupila żeby mógł się wybiegać.
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• @EyeQueue
            Wielkie dzięki za świetną robotę (w szczególności za przedstawienie prognoz i skutków koronawirusa w Polsce).
            Mam nadzieję, że będziesz to kontynuował.

Komentarz

• Jakieś rzeczowe przypuszczenia skąd już dziś ponad 200 przypadków, z reguły poranny raport oscylował w okolicach 50.

Martwi coraz więcej zachorowań w szpitalach wśród personelu, scenariusz włoski jest coraz bardziej możliwy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                Jakieś rzeczowe przypuszczenia skąd już dziś ponad 200 przypadków, z reguły poranny raport oscylował w okolicach 50.

Martwi coraz więcej zachorowań w szpitalach wśród personelu, scenariusz włoski jest coraz bardziej możliwy.
                Szumowski pokazuje rzetelnie dane bo jest człowiekiem Gowina.

"W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                  Czytając te wasz żale to raz gdyby to ścierwo trafiało tylko debili to w sumie nie byłoby mi żal.
                  Dwa faktycznie są coraz większe podstawy do wprowadzenia stanu wyjątkowego i realnego zamknięcia ludzi w domach tak do końca miesiąca.
                  Jak coś to możecie dziękować kolegom z artretyzmem, którzy muszą rozprostować kości, albo miłośnikom chomików, którzy koniecznie muszą wyprowadzić swojego pupila żeby mógł się wybiegać.
                  Minister zdrowia jasno powiedział, że najlepiej byłoby zluzować zaostrzenia po świętach, gdyż Polska siedzi na brzytwie. Jak chcemy dalej siedzieć w domach w nieskończoność to ok, ale za chwilę zamkniemy szpitale bo nie będzie na nie kasy. Oczywiście jest jeden warunek, ok. 18-20 kwietnia ilość zachorowań musi stanąć w miejscu, nie może rosnąć.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Czytając te wasz żale to raz gdyby to ścierwo trafiało tylko debili to w sumie nie byłoby mi żal.
                    Weź proszę jakoś opisz różnicę szerzej. Dlaczego obecna legislacja nie wystarcza, skoro rząd cały czas twierdzi, że nie potrzeba nam żadnego ze stanów nadzwyczajnych?
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Skończ pierd.olić!

Jeszcze niedawno byłeś zwolennikiem pójscia na wybory...

Komentarz

• Jeszcze kilka dni temu niektórzy waliliby pałą za wyjście z domu, a teraz rozmowa z panem władzą się nie podoba ? Brakuje wolności ? To dopiero początek drodzy koledzy.
                        Polecam https://www.youtube.com/watch?v=IQeQHWZx4mU

Komentarz

Znaczy ze my debile? Czy my nie debile? Gdybym nie musial to bym nie spacerowal, proste. Zaswiadczenia lekarskiego nie mam zamiaru tutaj wklejac

BTW moim zdaniem (ja wiem ze to nie temat o polityce, jedno zdanie) PIS chce tych wyborów bo tylko jakas czesc ich zwolennikow na nie pojdzie. Ja jestem fanem mądrych ludzi a takich, jak nawet byli, to popelnili samobojstwa. Reszta to banda jebanych pedalow co nawet w takich czasach daje sobie premie 30 mln pln, wyplaca pensje razy XX wieksze niz przecietny obywatel zarabia i jeszcz robi dobry PR do gownianej sytuacji, klamiac jak to nie jest lepiej. Wystarczy jedna znajoma w jakimkolwiek szpitalu i wiesz jak jest i co tam sie dzieje. Koniec polityki.
                          Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez miaski Zobacz posta
                            Mandaty oraz grzywny nie mają podstawy prawnej, także w sądzie odwołanie wygrane. Państwo prawników, ale dołóżmy do pieca i wydajmy buble prawne. Ale co do czego to ”konstytucja„ tak jak marszałek Witek o niewprowadzeniu stanu nadzwyczajnego. Ale wybory ważniejsze. Szkoda, bo dużo stracą na dążeniu do nich.
                            Wiesz, prostej sprawy nie moglem zalatwic w ciagu ostatniego tygodnia w:
                            1. ZUS
                            2. Starostwo - od poltora tygodnia przyjmuja moje pismo wyslane epuapem, nie potrafia otworzyc zalacznika, potem go nie ma. W koncu po poltora tyg zdecydowali zebym wyslal normalnie mailem a nie przez epuap (na szczescie).
                            3. Urzad Miasta
                            4. Urzad Skarbowy

Nie liczylbym na sady (ktore dzis rozpatruja chyba tylko sprawy karne) ani na zadne urzedy pracy i inne panstwowe gowna. Tam jest prawie tak jak w szptalach. A gdzies czytalem (nie wiem czy to prawda) ze podobno od tych mandatów nie mozna sie odwolac (oby nie). Dlatego ja nie zamierzam go przyjac w razie czego

edit komornicy tez mieli nie pracowac wiec moze na konto Ci nie wejda chociaz jak nie zaplacisz
                            Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                              Marnie to wygląda szczególnie, że personelu medycznego było mało cały czas. Moja żona, piguła z bloku operacyjnego, robiła w trzech szpitalach. W jednym na etat i w dwóch innych na zlecenie, a tych było sporo i nie do przerobienia. Kilka dni wstecz podpisała lojalkę, że z macierzystego dupy nie ruszy. Dla domu i szpitala, tego pierwszego, opcja bezpieczniejsza, ale w innym po prostu może jej zabraknąć.
                              Ostatnio edytowany przez Yanks; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• No niestety dzisiaj niedobrze się zaczęło. 10 rano a u już 203 przypadki. Jeżeli 17 % to służba zdrowia to może to niestety bardzo się roznieść. kto jak kto ale lekarze mają kontakt z ludźmi

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Komentarz

Pracuję...
                                X