Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Powoli dochodzimy do 1 mln zakażonych, 50 tys zgonów i 200 tys wyleczonych na świecie. Do jutra na pewno.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      "Bo twardym trzeba być".
      Że tak powiem, też tak uważam.
      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Mówimy o Szwecji.
          Jaco, ja tylko ujawniłem metodologię stosowaną przez innych "partyzantów" z i tak niemałymi liczbami.
          Co się zaś tyczy Szwecji - odkąd "Mała Wielka" Greta zdradziła, że ona i jej ojciec, mimo występowania u nich oczywistych objawów, zostali zlani przez szwedzką służbę zdrowia i nie zrobiono im testów, świat Hanny Lis nigdy nie będzie już taki sam. No, powiedzmy, do porannej kawy następnego dnia.
          "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
          "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
          Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta

Jaco, ja tylko ujawniłem metodologię stosowaną przez innych "partyzantów" z i tak niemałymi liczbami.
            Co się zaś tyczy Szwecji - odkąd "Mała Wielka" Greta zdradziła, że ona i jej ojciec, mimo występowania u nich oczywistych objawów, zostali zlani przez szwedzką służbę zdrowia i nie zrobiono im testów, świat Hanny Lis nigdy nie będzie już taki sam. No, powiedzmy, do porannej kawy następnego dnia.
            Ale ja to wiem. Staram się swoje posty kierować do szerokiego spektrum. Nie odbieraj broń Boże siebie jako kołka bardzo proszę.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Niezmiennie rozpierdala mnie głupota osób, które od samego początku obostrzeń, takich czy inakich pieprzą od rzeczy "a w markecie/pracy/komunikacji miejskiej/busach etc. o wiele łatwiej się zarazić niż w <tu wstaw kościół/park/salon fryzjerski/cokolwiek innego>". Rozumiecie pojęcie minimalizowania ryzyka? Rozumiecie, że lepiej być narażonym/narazić na zarażenie w 3 miejscach, niż w 4? Jeszcze to wyzywanie od lewactwa, ręce opadają.
              ​​​
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                A rozbawił mnie gość w pomarańczowych rękawiczkach (no dobra, to nie zarzut), który dojechał z wózkiem do samochodu, przegrzebał wszystkie kieszenie, obmacał kluczyki, a na koniec wsiadł i załapał się za kółko, wciąż w rękawiczkach...
                Ja też w tak w sumie dwa razy robiłem - wiedziałem, że samochód którym jadę będzie stał ponad tydzień w garażu, a jechałem do drugiego sklepu i nie chciało mi się ich zdejmować - zdjąłem je dopiero pod domem.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Zachęć zatem Lolka, żeby się przerzucił z Lidla na Mokpol.
                  Śledzisz mnie, że wiesz gdzie kupuję?
                  Mam na co dzień sporo wspólnego z handlem i kontakt z pracownikami i szczeblem kierowniczym, więc wiem jak wygląda sytuacja w Lidlach, Kauflandach, Biedronkach, Oszołomach, Kerfurach.
                  Te przedsiębiorstwa królują na naszym rynku niestety, więc tylko przekazuję jak to wygląda w rzeczywistości, niejako od środka.

Ostatnie duże zakupy jakie robiłem to był 5 marzec.
                  Dla "przetestowania" sklepu pod względem asortymentu, layoutu, obsługi, dostępności towaru, kolejek etc. wybrałem Aldiego na Al. Krakowskiej
                  Ostatnio edytowany przez LOL3K; [ARG:4 UNDEFINED].
                  q[-_-]p

Komentarz

• Zaś wracając może do tematu głównego - to fantastycznie wyglądają wyniki dla Wysp - czy to Islandii, czy to tych Owczych. Pięknie się prezentuje ten zachodnio europejski model liberalnej demokracji nie ma co
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

Jesteś pewien, że nie fałszują statystyk?
                      Faszystowskie państwo, niczego nie można być pewnym:

Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                      I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• 1,7% śmiertelności opierając się (zapewne na zakłamanych info ) to jak wypada na tle reszty świata?

e:
                        Mam, średnia dla globu 4,9...we Włoszech prawie 12
                        Można spokojnie iść pod Biedronkę i ustawiać się w kolejkę z połową osiedla...
                        Ostatnio edytowany przez berserk; [ARG:4 UNDEFINED].
                        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Ponad 49 000 zawieszonych działalności gospodarczych w marcu ...
                          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                            1,7% śmiertelności opierając się (zapewne na zakłamanych info ) to jak wypada na tle reszty świata?

e:
                            Mam, średnia dla globu 4,9...we Włoszech prawie 12
                            Można spokojnie iść pod Biedronkę i ustawiać się w kolejkę z połową osiedla...
                            A to gdzie mają robić zakupy, na Orlenie? Najtaniej, najbliżej, więc tam idą. Nie każdy z tych osiedli sra hajsem i wozi dupę autem.

Komentarz

• Z gazietki, więc nie wiem, czy to prawda:
                              Prezydent Filipin, które jak wiele innych krajów na świecie także zmagają się z epidemią koronawirusa, w najnowszym orędziu polecił wojsku i policji, by strzelała do osób łamiących kwarantannę.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Duterte to całkiem niezły świr, więc to możliwe. W dodatku ma chińskie korzenie. W końcu wypłacał nagrody za strzelanie do dilerów.
                                Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                                Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                                ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Pracuję...
                                X