Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta

To niby do mnie? Jakby co, mogę się wypowiedzieć.
    No ale po co, skoro cały spirytus zabrali do odkażania... Spożywczy zresztą już też...

@LOLEK
    Dziś pod Lidlem (po tygodniu w końcu trzeba było uzupełnić lodówkę) widziałem te siaty obładowane. A na Żonę wpychał się jakiś dziadek, co wziął garść landrynek, ale musiał dopchać się po flaszkę. Większość pojedynczo, ale po kiego wała czterech niebieskich kołnierzyków lazło zamiast jednego, to nie wiem. A rozbawił mnie gość w pomarańczowych rękawiczkach (no dobra, to nie zarzut), który dojechał z wózkiem do samochodu, przegrzebał wszystkie kieszenie, obmacał kluczyki, a na koniec wsiadł i załapał się za kółko, wciąż w rękawiczkach...
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Lolek co do 10.05
      niestety ale część emerytek chodzi do sklepu, albo do przychodni dla sportu. Zrobić plebiscyt która wędlinę kupić, mimo że znają je na pamięć utrudniając innym sprawnie i szybko zrobić zakupy.
      Dlatego jedyną opcją jest stan wyjątkowy.
      W Hiszpanii wlepiają grube mandaty i za tego typu zakupy co pisałeś dostałaby parę stow mandatu i na drugi raz by kupiła raz, a porządnie.
      Do tego blokada możliwości przejazdu między miastami, wydanie przepustek dla konkretnych form działalności.
      Tak żeby wybić z głowy wielkanocne wypady do babci.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Relatywnie to Holandia i Belgia przyspieszają okrutnie. Iran takoż. Natomiast cały czas zaskakuj Bułgaria.
        Holandia i tak się dobrze trzyma, szacowałem, że będzie u nich szło nie wiele lepiej niż w UK. Tak, wiem, sporo mniejsze państwo.
        Cieszą ponownie Włochy, kolejny dzień poniżej 5k. Za to smuci Hiszpania, typuję, że w okolicach 7-8.04 wyprzedzą Włochów.
        Spójrzcie także na Indie, w jeden dzień skok z 1397 na 1834. Ludzie typowali, że najgorzej będzie w USA, a moim zdaniem, nikt nie ma takiego "potencjału" jak Hindusi.
        Mioduski won
        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
          No tylko tam mogą iść, więc idą nawet z nudów, aby spotkać się z sąsiadem i pogadać, czy wziąć dziecko na spacer.
          Obrót z dziś też będzie na zielono z tego co przyfilowałem gdzie się dało.

Na dniach to ludzie się dowiedzą, że mogą już przydreptać już o 6 albo 23 i dopiero się zacznie
          Polecam zakupy w polskich sklepach.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
            Ciekawa aplikacja, lepiej nawet na kompie niż na telefonie chodzi. Twórcy troche dla Nas nie halo, ale dobre narzędzie do porównań:
            https://app.powerbi.com/view?r=eyJrI...v8nmWdyMJI2FwQ
            Tutaj podobny raport w tym samym narzędziu, ale firma dużo bardziej prawi(L)na

https://cloudsonmars.com/koronawirus/
            ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
            Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
            O dziecko polskie, za Twojego dziada,
            Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
            O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
            I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
            Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
            Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Rozporządzenie Rady Ministrów pkt. 3a mówi, że do 11 kwietnia w kościele może być 5 osób, a od 12.04, czyli od Niedzieli Wielkanocnej włącznie, w kościele może być już 50 osób. Mam nadzieję, że to prima aprilis. Ja rozumiem, że Wielkanoc jest najważniejszym ze świąt katolickich, ale przecież to jest możliwe kolejne rozprzestrzenienie ewentualnie przygaszonej epidemii...
              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• A jaka jest przeciętna pojemność i kubatura kościoła w porównaniu z osiedlowym marketem i jakie to daje możliwości na zachowanie odległości 2 metry+ oraz oddychania powietrzem mniej podtrutym?
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  A jaka jest przeciętna pojemność i kubatura kościoła w porównaniu z osiedlowym marketem i jakie to daje możliwości na zachowanie odległości 2 metry+ oraz oddychania powietrzem mniej podtrutym?
                  Nie mówiąc o busach.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Sporo zgonów dzisiaj...
                    Tymczasem w USA potwierdzono śmierć 6-tygodniowego dziecka, zarażonego wirusem.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta

No ale po co, skoro cały spirytus zabrali do odkażania... Spożywczy zresztą już też...
                      Sam destyluję, więc mnie to mało interere, zasadniczo.

Generalnie leń jestem, ale odnośnie niemych wypowiedzi/wpisów Ci powiem. Czasem, jedną emotką można powiedzieć więcej, niż kilkustronicowym wpisem. Dwa lata mnie nie było na forum (kmwtw) i jak przeglądam np temat z polityką, to za sqrwysyna, pomimo licznych i obfitych postów wzmacnianych źródłami, nikt nikogo od tamtej pory nie przekonał. Jeden z drugim tłuką przeciwnymi argumentami, a finalnie pozostają przy swoim.

Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Nie mówiąc o busach.
                        Była cała masa gardłowania, kiedy przycięli rozkłady, wnioskowano, żeby przywrócić te z dni powszednich, aby było jak najmniej osób w autobusach. Dlatego to samo zrobiono z mszami do 5 osób. Miało to na celu, żeby ta zaraza nie skakała po ludziach...Jakie jest teraz wytłumaczenie, że luzujemy zakazy? Czy oprócz tego, że jest to Wielkanoc jest jakieś merytoryczne wytłumaczenie?
                        Foxxie kościół (budynek) kościołowi nierówny...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
                          Jeden z drugim tłuką przeciwnymi argumentami, a finalnie pozostają przy swoim.
                          "Bo twardym trzeba być".

"
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                            Rozporządzenie Rady Ministrów pkt. 3a mówi, że do 11 kwietnia w kościele może być 5 osób, a od 12.04, czyli od Niedzieli Wielkanocnej włącznie, w kościele może być już 50 osób. Mam nadzieję, że to prima aprilis. Ja rozumiem, że Wielkanoc jest najważniejszym ze świąt katolickich, ale przecież to jest możliwe kolejne rozprzestrzenienie ewentualnie przygaszonej epidemii...
                            Lubisz to ? Lewak musi się przyjebać do katolika, a jak, nie ? Dobrze, że Cię koledzy sprowadzili trochę do poziomu. A co powiesz o kilku tysiącach firm które zatrudniają po kilkaset osób na jednej zmianie ? (I nie mam tu na myśli fabryk które produkują środki pierwszej potrzeby na ten moment) Dawaj argumenty czerwona myndo

Komentarz

Polecam zakupy w polskich sklepach.
                              Dzisiaj w Mokpolu bajka, masa towaru, zero ludzi (dla samej firmy to zło, ale dla konsumenta w czasie epidemii super sprawa )

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                                Do tego blokada możliwości przejazdu między miastami

https://tech.wp.pl/koronawirus-premi...4907548719233a
                                Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                                Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                                ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Pracuję...
                                X