Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie doczytałem skąd te pożary miały być, ale dalej mi to za bardzo nie pasuje (patrz chocby kilka pierwszych kom pod tym linkiem z fb).

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
      Nie doczytałem skąd te pożary miały być, ale dalej mi to za bardzo nie pasuje (patrz chocby kilka pierwszych kom pod tym linkiem z fb).

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
      Komentarzami na fb to radzę się nie sugerować w żadnym aspekcie życia.
      Jeżeli od początku kwarantanny poziom zanieczyszczeń zmalał, zimy nie ma aby ludzie nagle zaczęli kotłować w piecach, to nie wydaje mi się w tym nic dziwnego, że wpływ na to może mieć pożar 400-500 km od Warszawy tym bardziej , że kierunek wiatru świadczy o tym , że przywędrowało do nas ich powietrze.

Wracając do tematu.
      Dziś wygląda na to , że 200 osób ponownie pęknie, na ten moment 133.
      Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No to za ok 2-3 tygodnie lekarze będą u nas wybierać
        kto dostanie szansę przeżycia a kto nie:

29 marca w ramach operacji #LotDoDomu przewidziane są rejsy do Warszawy z: #Singapur

#Londyn

#Amsterdam

#Bergen

#Sztokholm

#Paryż

#Chicago

#Edynburg

#Lima

#Cancun

Więcej in formacji na:

https://lot.com/pl/pl/lot-do-domu…
        Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
        Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
        To jest Służewiec To są Nasze Termopile
        Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
        Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
        Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
        W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
        A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• No to za ok 2-3 tygodnie lekarze będą u nas wybierać
          kto dostanie szansę przeżycia a kto nie:

Biorąc pod uwagę, że w Polsce jest 26 respiratorów/100 000 mieszkańców, a we Włoszech 8 respiratorów/100 000 mieszkańców, to za 2-3 tyg. musielibyśmy mieć 3 razy gorszą sytuację niż obecnie mają Włosi. Bardzo prawdopodobne

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
            Wg moich prognoz wczoraj powinno być 198-207 przypadków, co zaburzył ten nieszczęsny DPS.
            Na dziś te same prognozy mówią 217-228.
            To i tak nieźle, bo pierwsza prognoza z trendu wskazywała na 288 wczoraj i 322 dziś, więc idziemy wolniej niż na początku.

Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
            ...
            Ale oprócz zaspamowania wielkimi flagami, to o co chodzi?
            Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
            Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
            ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Komentarzami na fb to radzę się nie sugerować w żadnym aspekcie życia.
              Jeżeli od początku kwarantanny poziom zanieczyszczeń zmalał, zimy nie ma aby ludzie nagle zaczęli kotłować w piecach, to nie wydaje mi się w tym nic dziwnego, że wpływ na to może mieć pożar 400-500 km od Warszawy tym bardziej , że kierunek wiatru świadczy o tym , że przywędrowało do nas ich powietrze.

Wracając do tematu.
              Skoro kiedyś przywiało do nas strzępy chmury radioaktywnej, to i przywianie pochodnych spalania (kłęmbów dymu) również nie powinno dziwić, aczkolwiek czy to akurat jest powodem, trudno powiedzieć.

Komentarz

Wracając do tematu.
                Idziemy na 20 000 do połowy kwietnia jak nie wiecej i nie szybciej...
                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                  e:
                  Wczoraj 10 rano, jakiś bazarek na Bałutach:

Jakim sposobem te wszystkie bazarowe spędy, nie zostały zakazane równolegle z zamknięciem galerii handlowych, to ja naprawdę nie mam pojęcia.
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• to chyba należy do lokalnych samorządów.
                    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Minister Gliński stwierdził w rozmowie z Polsatem, że trzeba będzie wprowadzić większe obostrzenia, sugerował te dotyczące placówek handlowych. Na pytanie czy działania będą w przyszłym tygodniu stwierdził że "szybciej".

Komentarz

• Też słyszałem plotki że ma być jutro kolejna konferencja.

Komentarz

• Glinski właśnie w tvp kręci strasznie i odwraca kota ogonem na pytanie o dalsze kroki w ogólnym funkcjonowaniu, więc pewnie coś rzeczywiście się będzie działo w tym temacie
                          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Kolejny przykład z półki "a ... kupili masowe testy":

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat...onawirusa.html

I jeszcze o sukcesach Unii w błyskawicznym i masowym ściąganiu obywateli Unii do domu:

https://ec.europa.eu/commission/pres...l/en/IP_20_535

Korpogadki, samozadowolenie urzędasów i 2312 przewiezionych osób.
                            Ostatnio edytowany przez sarinosoman; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                            Up the Anchor!

Komentarz

• Gubernator Cuomo:

W NY mają 3 000 respiratorów. Potrzebują dodatkowych 37 000. Potrzebują 140 000 szpitalnych łóżek. Mają 53 000. Przewidywany szczyt zachorowań odległy o 14-21 dni.
                              "This is not going to be a short deployment [...] This is going to be weeks, and weeks, and weeks [...]This is a rescue mission you are on, to save lives. [...] You are living a moment in history that will change and forge character."

Stany Zjednoczone:

"On Friday, Rhode Island Governor Gina Raimondo deployed National Guard troops to stop cars with a New York licence plate, to remind them of their state's advice that they quarantine.

Soldiers are going door-to-door in coastal vacation communities to ask if any residents have recently visited New York City. (...)

Mr Cuomo also said he would sue nearby Rhode Island if the authorities there continued targeting New Yorkers and threatening to punish them for failing to quarantine".

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-52080119

"National Guard and State Police are setup by the R.I./CT border with a checkpoint to stop all New York plates traveling into the state. Drivers are being handed a packet with information on how to quarantine and keep themselves and other safe from COVID19".

https://twitter.com/i/status/1243659531839836162

Ostatnio edytowany przez sarinosoman; [ARG:4 UNDEFINED].
                              "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                              "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                              Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
                                Kolejny przykład z półki "a ... kupili masowe testy":

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat...onawirusa.html
                                Podobnie było w Czechach, a jakiś meteor tu na forum jakiś czas temu się zachwycał, że Czesi kupili ileś tam testów, nie to co ta zacofana Polska.

Wiem, że było już tutaj niejednokrotnie pisane, że masowe strzelanie testów wszystkim do niczego nie prowadzi i testowanie tylko tych, którzy mają objawy albo mieli kontakt z zarażonym to najlepsze rozwiązanie (choć zdaję sobie sprawę, że wiele osób przechodzi to bezobjawowo).

Ale pewnie nie każdy wie - 4% testów w Polsce daje wynik pozytwny. Czyli 1/25. To tak, żeby uzmysłowić tym, którzy krzyczą "testy, testy, testy!!!".

Komentarz

Pracuję...
                                X