Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bo tu chodzi o wyeliminowanie zbierania się ludzi po parkach, lasach , polanach czy grillowanko ze znajomymi, a nie ganianie wędkarza gdzieś w krzakach czy kogoś biegającego samotnie chodniczkiem.

Komentarz

• W AUCHAN Łomianki podręczne żele antybakteryjne są dostępne po 15 zł......

Ps. Nie zabradzo rozumiem tej waszej rozkminki . Jest napisane wyraznie "załatwiania spraw niezbędnych do życia codziennego".
      Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
        Włochy - 4492 nowe "nowe" przypadki, czyli po czterech dniach spadków strzała w górę. 662 zgony.
        Ale zgonów wczoraj było chyba 653, czyli w granicach normy, że tak powiem.

Edit:

"We Włoszech od kilku dni liczba nowych infekcji przyrasta w ciągu doby o 5-6 tys. W środę 25 marca było tam 5210 zakażeń i 683 zgony."

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
          Edit:

"We Włoszech od kilku dni liczba nowych infekcji przyrasta w ciągu doby o 5-6 tys. W środę 25 marca było tam 5210 zakażeń i 683 zgony."
          Było wcześniej rozkminiane, że te "nowe" 5210 zakażeń to wcale nie były nowe przypadki zakażeń, tylko suma zachorowań, zgonów i wyzdrowień - sam zostałem przy tej okazji oświecony.
          Pierwszy wykres u góry po prawej - "suma" na czerwono, "nowe zachorowania potwierdzone testem" na żółto:

https://lab24.ilsole24ore.com/coronavirus/
          "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
          "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
          Up the Anchor!

Komentarz

• Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
            Pada decyzja: Wracamy!
            Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Czy komuś udało się kupić płyn na Orlenie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                OFF TOPIC: Piszę tu, bo wszyscy siedzą w jednym wątku
                Zarezerwujcie wieczór na coś innego, bo dziś po godz. 21:00 wyłączę możliwość pisania na forum. Pewnie da się czytać przez jakąś chwilę, a potem na kilka godzin zniknie. Od rana powinno działać ponownie.
                Czyli idąc z duchem czasu, będzie nocna kwarantanna na forumkę

Komentarz

• Zamieszczone przez blazey-bialoleka Zobacz posta
                  Czy komuś udało się kupić płyn na Orlenie?
                  Wciąż nie i wciąż rozchodzi się jak browar w Żródełku przed meczem
                  Dzisiaj zrobiłem objazd trzech Orlenków i ustaliłem, że od czasu pojawienia się go na rynku, były już trzy dostawy.
                  Tak więc poluję dalej, może w końcu rynek się nasyci i pozyskam to cudo.

Komentarz

• A ja poszedłem do apteki i bez problemu kupiłem płyny Polpharmy do dezynfekcji zarówno rąk jak i powierzchni. Panie dostały baniak 5L każdego i rozlewały chętnym w ich butelki. Cena - 40 zł/litr. Drożej niż Orlen, ale nadal duuuużo poniżej wariactwa z marketów i sklepów BHP.
                    You'll take my life but I'll take yours too
                    You'll fire your musket but I'll run you through
                    So when you're waiting for the next attack
                    You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez Parasol44 Zobacz posta
                      Niniejszym czuję się zobowiązany oświadczyć, że to Użytkownik Parasol44 mnie oświecił i wskazał stosowny link, inaczej nadal byłbym ofiarą błędnych tłumaczeń z włoskiego na angielski.

Tymczasem w Indiach:
                      We wtorek rząd centralny zdecydował się znacząco zmienić politykę. Premier Narendra Modi ogłosił, że przez najbliższe trzy tygodnie obowiązywać będzie całkowita blokada wszystkich miast, dzielnic i wiosek. Wszyscy obywatele (1,3 mld) mają pozostać w domach. Działać będą tylko usługi niezbędne do życia ludzi oraz funkcjonowania państwa.

- Jeśli nie wytrzymamy 21 dni, cofniemy się o 21 lat - powiedział premier.
                      Chyba najbardziej błyskotliwy "bonmotoslogan", jaki do tej pory przy okazji koronawirusa słyszałem.
                      "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                      "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                      Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                        A ja poszedłem do apteki i bez problemu kupiłem płyny Polpharmy do dezynfekcji zarówno rąk jak i powierzchni. Panie dostały baniak 5L każdego i rozlewały chętnym w ich butelki. Cena - 40 zł/litr. Drożej niż Orlen, ale nadal duuuużo poniżej wariactwa z marketów i sklepów BHP.
                        No kuźwa w chooj drogo, to tyle, co przykładowo 200 zeta za 5 l. orlenowskiego.

Komentarz

• USA wyprzedziły Chiny pod kątem ilości zarażonych
                          Mioduski won
                          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• http://mieszkaniec.pl/model-prognost...3VSWevnW5eRUFc

Komentarz

• Chyba jedyny plus aktualnej sytuacji to cena benzyny. Wczoraj w Łomiankach w Auchan po 3.55 !!!!
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ta niska cena i tak nie zamortyzuje kryzysu.
                                Po drugie, aktualnie zdecydowanie mniej beneficjentów tej sytuacji.

Komentarz

Pracuję...
                                X