Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
    Państwo po raz kolejny zadziałało. Dzięki temu bezduszny kapitalista nie zarobił na epidemii:

Źródło: gwiazda śmierci, https://tvn24.pl/polska/dzwonilam-ki...traktu-4514700

Prawda czy farmazon? Jeżeli prawda to wszystkich urzędników za to odpowiedzialnych powinni wypier... dyscyplinarnie.
    Nie ma co wgl się tym zajmować. Ten wywiad jest na zasadzie listów pisanych przez Panią Grażynkę do redakcji GW.

sarinosoman
    - dzięki za link z wczoraj
    Ostatnio edytowany przez C.SF; [ARG:4 UNDEFINED].
    Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
      Aha. Ok. Byłem przekonany, że już wcześniej każdy wracający z za granicy jest objęty z automatu kwarantanną, a wczorajsze info o zaostrzeniu procedur przekraczania granic widocznie błędnie zinterpretowałem.
      Ja to odebrałem tak, że albo wracasz do piątku, albo ogarniasz sobie wszystko za granicą przynajmniej do świąt. Przykładowo jeśli ktoś jeździł do Niemiec pracować od poniedziałku do piątku, a na weekendy wracał do Polski to teraz musi sobie na te weekendy ogarnąć nocleg tam jeśli nie wróci do jutra.
      Jeśli wprowadziłem swoim zawiłym tokiem rozumowania bałagan, a info jest zbędne to proszę o usunięcie postów
      Do tej pory mieszkający w Polsce A dojeżdżający do pracy codziennie za granicę np górnicy do Czech, mogli przekraczać granicę bez kwarantanny. Teraz zostaje to zniesione i brak kwarantanny dotyczy jedynie kierowców w przewozach międzynarodowych. Chcą pracować za granicą, muszą tam zostać.

P.S. Jutro Ukraina całkowicie zamyka granicę (poza przewozem towarów) nawet dla swoich obywateli.
      You'll take my life but I'll take yours too
      You'll fire your musket but I'll run you through
      So when you're waiting for the next attack
      You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

Prawda czy farmazon? Jeżeli prawda to wszystkich urzędników za to odpowiedzialnych powinni wypier... dyscyplinarnie.
        Firma koleżanek przekazała ok. 1000 maseczek do jednego z warszawskich szpitali. Bezproblemowo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
          A to ciekawe. Wiadomo kiedy? Słyszałem o 28.03.
          Trochę przekręciłem.
          Miał być w sobotę (28.03), a wczoraj przełożyli na 11(bodajże) kwietnia.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Firma koleżanek przekazała ok. 1000 maseczek do jednego z warszawskich szpitali. Bezproblemowo.
            Kluczowym słowem jest „przekazała”
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

Państwo po raz kolejny zadziałało. Dzięki temu bezduszny kapitalista nie zarobił na epidemii:

Źródło: gwiazda śmierci, https://tvn24.pl/polska/dzwonilam-ki...traktu-4514700

Najpierw obwieszczasz, że "państwo (nie) zadziałało, a później pytasz czy to prawda

Jak już koniecznie musisz wklejać te swoje madrości albo przepisywać pedalen, to idz do tematu politycznego, nie zasmiecaj tutaj.

Komentarz

• wychodzę z trenerem gdzieś na ubocze na trening, robimy jakiś trening w stylu sportów walki - tarcze, technika. W 2 osoby, bez zbiorowiska. Mogę czy taki trening będzie mnie kosztował mandat? Pytam, bo już można się pogubić w tych obostrzeniach.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                  Najpierw obwieszczasz, że "państwo (nie) zadziałało, a później pytasz czy to prawda

Jak już koniecznie musisz wklejać te swoje madrości albo przepisywać pedalen, to idz do tematu politycznego, nie zasmiecaj tutaj.
                  Skomentuję to postem sprzed 2 dni:
                  Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                  No i wszystko pozamykane. Podobnie jak w Niemczech.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                    Kluczowym słowem jest „przekazała”
                    W szczegóły nie będę wchodził, ani szpital, ani firma. Ogólnie są używane, ale nie na OIOM.

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
                      wychodzę z trenerem gdzieś na ubocze na trening, robimy jakiś trening w stylu sportów walki - tarcze, technika. W 2 osoby, bez zbiorowiska. Mogę czy taki trening będzie mnie kosztował mandat? Pytam, bo już można się pogubić w tych obostrzeniach.
                      Wydaje mi się, że ludzie powinni unikać takiego kontaktu nie patrząc na zagrożenie mandatem. Nie mnie oceniać ale wydaje mi się to trochę niepoważne. Walka z cieniem powinna na ten okres wystarczyć. Ale to tylko moje zdanie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                        Wydaje mi się, że ludzie powinni unikać takiego kontaktu nie patrząc na zagrożenie mandatem. Nie mnie oceniać ale wydaje mi się to trochę niepoważne. Walka z cieniem powinna na ten okres wystarczyć. Ale to tylko moje zdanie.
                        Dobra, nie wchodząc w rozkminki moralne. Można czy nie, prawnie?

Komentarz

• Przeklejam tutaj z wątku informacyjnego:

Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                          Kontynuacja prognozy opartej wyłącznie na dotychczasowych przypadkach, z założeniem trendu wykładniczego.

Metodyka przedstawiona była w poście #1404

Wszystkie kolejne prognozy zapisuję na 14 dni do przodu. Ramką zaznaczony jest zakres dat, z których dane zostały wzięte do kolejnych obliczeń. Od tego momentu prognoza liczona będzie z ostatnich 14 dni.

Legenda:
                          A - prognoza w oparciu o dane z dni 6-17 marca, z korektą pierwszej danej
                          B - prognoza w oparciu o dane z dni 11-19 marca, z korektą pierwszej danej
                          C - prognoza w oparciu o dane z dni 11-21 marca, z korektą pierwszej danej
                          D - prognoza w oparciu o dane z dni 11-23 marca, z korektą pierwszej danej
                          E - prognoza w oparciu o dane z dni 11-23 marca, z korektą pierwszej danej
                          R - dane rzeczywiste (na koniec dnia - weryfikowane w dniu następnym) - do 25 marca włącznie

Komentarz: Tym razem po przedwczorajszym skoku nowych przypadków na 152, wczoraj 150. Z takich wahań dobowych wynikają różnice pomiędzy kolejnymi prognozami. O zmieniającym się trendzie będzie można mówić, gdy kilka kolejnych prognoz będzie wskazywało na spadek lub wzrost tempa rozwoju COVID-19.
                          Oczywiście w rubryce E prognoza z 11-25 marca?

Dzięki, za poświęcony czas, jak na razie Ci się bardzo dobrze sprawdza

Wiem, że prognozujesz na podstawie logarytmu, co jest chyba najbardziej miarodajne. Procentowo wychodzi, że przez 2 tygodnie spadne z ok. 15% dziennego przyrostu do 10%. Myślę, i mam nadzieję, że nowe restrykcje zadziałają i będzie spadać to szybciej. Oby.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                            Na razie to nie ja wyszedłem. Nie zapomnij, jak się zacznie runda, popisać o tym tematach meczowych.
                            Nie mam pojęcia co twoje niby miałoby się sprawdzić.
                            Na razie nie oceniam, czy wyszedłeś na dzbana, czy nie?. Było to tak; uderz w stół a...... ZwykłyCzłowiek się odezwał.
                            Co do meczów chłopaku, to od pierwszego który pamiętam w 74, trochę czasu minęło. Jak dojdziesz do połowy, na których ja byłem, to przyjdź i pogadamy. A teraz zajmij się czymś pożytecznym i nie odpisuj, nie będę się wdawał w bezsensowne pyskówki.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                              Dzięki, za poświęcony czas, jak na razie Ci się bardzo dobrze sprawdza
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
                                Dobra, nie wchodząc w rozkminki moralne. Można czy nie, prawnie?

Przechodzący patrol na pewno was upomni(zapewne tylko słownie chociaż już do mandatu podstawy by były), że nie trzymacie dystansu

Komentarz

Pracuję...
                                X