Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Patrzę na te Włochy, na ich miasta, ulice, domy i widząc ich stan nie dziwie się że tak sobie "poradzili" z koronawirusem. Państwo upadające.

Komentarz

• Eryk Mistewicz
      @ErykMistewicz

Pociągi TGV. Ludzie leżący na noszach z podłączeniami do respiratorów. Transporty ze wschodu Francji na zachód, tam gdzie jeszcze miejsca w szpitalach.
      #ResterChezVous
      #ZostańmyWDomu

..

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
        Jestem ciekawy skąd się wzięła ta magiczna granica 50 osób? W tej chwili obowiązuje 2, słownie dwie osoby w zgromadzeniach cywilnych i 5 w religijnych. W zasadzie to w pracy i wojsku ograniczeń nie ma, a raczej ograniczeniem jest zdrowy rozsądek którego nie widzę wśród organizatorów i chętnych na udział - z drugiej strony, tytuł wskazuje, że to ma być zlot patologii więc może jakieś służby się zainteresują i skierują patologię tam gdzie jej miejsce?
        W Wywiadzie z Andrzejem Kostyrą ich szef porównuje to właśnie to pracy, a nie otwartego zgromadzenia. Tu cały wywiad. Wrzucony 2 dni temu, nagrany pewnie nieco wcześniej. Jeśli ktoś ma update niech da znak. W tym czasie nie słyszałem o podobnej realizacji w Polsce (pomijając ostatnie UFC, ale ci chyba z Anglii przenieśli się z galą gdzieś do Meksyku- też bez publiki. Od strony technicznej dało się to oglądać) więc jestem bardzo ciekawy. Nie zmienia to faktu, że nie pochwalam. Pozostając w tematach "sportów" walki (sorry, ale ciężko mi tych nawróconych ćpunów i lachociągi nazywać sportowcami) to program The Only One federacji KSW w Polsacie toczy się dalej, choć z wiadomych względów nagroda w postaci ostatniej walki na oficjalnej gali się nie odbędzie. Ogólnie w TV dużo programów wymagających pracy większej liczby osób zostało zdjętych z ramówki.

https://www.youtube.com/watch?v=1ETJveTKCvI
        Ostatnio edytowany przez Bobicz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
          W tym czasie nie słyszałem o podobnej realizacji w Polsce (pomijając ostatnie UFC, ale ci chyba z Anglii przenieśli się z galą gdzieś do Meksyku- też bez publiki. Od strony technicznej dało się to oglądać) więc jestem bardzo ciekawy.
          FEN też ma być w studiu.

Komentarz

• Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny lekko się minął z tematem ...

"W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
              FEN też ma być w studiu.
              A to ciekawe. Wiadomo kiedy? Słyszałem o 28.03.

Oni mają współpracę z Polsatem, dużych sponsorów w tle jak LOTOS. Teoretycznie jest im łatwiej w tych cięzkich czasach, ale w praktyce największe organizacje mają też najwięcej zobowiązań. Ciężki temat. Ci chociaż są bardzo sportowi. Kawulski mówił ostatnio, że też o tym myślą, ale problemem są właśnie przygotowania, brak mozłiwości ściągnięcia zagranicznych zawodników oraz oczywiście forma realizacji, obecne warunki i kasa. Tego typu organizacje mają przychody z 3 głównych źródeł: biletów, sponsorów i PPV. Tu 2/3 w praktyce odpada.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny lekko się minął z tematem ...

Powiedz na kiego wała to tu wrzucasz? Wywiad z 30 stycznia, ponad miesiąc przed pierwszym przypadkiem. Co to wnosi do tematu? Może poszperaj jeszcze dalej, 2019, 2015, może z czasów hiszpanki jakieś telegramy znajdziesz...
                Chłopie, jak nie masz co robić, to wypastuj podłogę, okna umyj albo pooddychaj świeżym powietrzem. I daj odpocząć (nie ty jeden zresztą) od politycznych podśmiechujek w tym niepolitycznym temacie.

E: A bardziej w temacie to przypadek ze Szpitala Praskiego pokazuje jak działa system równego dostępu do służby zdrowia. Ja pytałem o testy w zeszłym tygodniu - tylko oddział zakaźny na Wolskiej (poczekalnia z innymi podejrzanymi). Pan tatuś lekarki z Praskiego - bez problemu teścik w Praskim. Dalsze działania tej parki (+ ordynatora bodajże ortopedii) to kryminał. Mam nadzieję, że nie ujdzie im to płazem.
                Ostatnio edytowany przez krzysiek1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Z góry sorry za robienie bałaganu, ale mam pytanie odnośnie kwestii powrotu do kraju.
                  Kolega, który pracuje w Niemczech może wrócić jutro, albo dopiero po świętach? Wyjątek stanowi tylko tranzyt w przekraczaniu granicy czy są jakieś inne odstępstwa? Może być priv, wtedy usunę post.
                  |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                  Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                    Z góry sorry za robienie bałaganu, ale mam pytanie odnośnie kwestii powrotu do kraju.
                    Kolega, który pracuje w Niemczech może wrócić jutro, albo dopiero po świętach? Wyjątek stanowi tylko tranzyt w przekraczaniu granicy czy są jakieś inne odstępstwa? Może być priv, wtedy usunę post.
                    Może wrócić kiedy chce i tak obejmie go kwarantanna.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Może wrócić kiedy chce i tak obejmie go kwarantanna.
                      Aha. Ok. Byłem przekonany, że już wcześniej każdy wracający z za granicy jest objęty z automatu kwarantanną, a wczorajsze info o zaostrzeniu procedur przekraczania granic widocznie błędnie zinterpretowałem.
                      Ja to odebrałem tak, że albo wracasz do piątku, albo ogarniasz sobie wszystko za granicą przynajmniej do świąt. Przykładowo jeśli ktoś jeździł do Niemiec pracować od poniedziałku do piątku, a na weekendy wracał do Polski to teraz musi sobie na te weekendy ogarnąć nocleg tam jeśli nie wróci do jutra.
                      Jeśli wprowadziłem swoim zawiłym tokiem rozumowania bałagan, a info jest zbędne to proszę o usunięcie postów
                      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                      Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
                        Chłopie, jak nie masz co robić, to wypastuj podłogę, okna umyj albo pooddychaj świeżym powietrzem.
                        W squocie?

Komentarz

• Państwo po raz kolejny zadziałało. Dzięki temu bezduszny kapitalista nie zarobił na epidemii:

Nie możemy uwierzyć, że polskim szpitalom brakuje sprzętu ochronnego: maseczek i kombinezonów. Bez skutku próbowaliśmy kontaktować się z rządową agencją, by sprzedać jej miliony sztuk tego sprzętu. Zamiast tego kupili je Holendrzy i Słowacy – mówią tvn24.pl polscy przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmę w jednym z państw Beneluksu.
                          Źródło: gwiazda śmierci, https://tvn24.pl/polska/dzwonilam-ki...traktu-4514700

Prawda czy farmazon? Jeżeli prawda to wszystkich urzędników za to odpowiedzialnych powinni wypier... dyscyplinarnie.
                          Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                            Państwo po raz kolejny zadziałało. Dzięki temu bezduszny kapitalista nie zarobił na epidemii:

Prawda czy farmazon? Jeżeli prawda to wszystkich urzędników za to odpowiedzialnych powinni wypier... dyscyplinarnie.
                            Trzecia prawda księdza Tischnera, jak znam tą szczujnię.
                            Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                            Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                              Państwo po raz kolejny zadziałało. Dzięki temu bezduszny kapitalista nie zarobił na epidemii:

Nie ma co wgl się tym zajmować. Ten wywiad jest na zasadzie listów pisanych przez Panią Grażynkę do redakcji GW.

sarinosoman
                              - dzięki za link z wczoraj
                              Ostatnio edytowany przez C.SF; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                                Aha. Ok. Byłem przekonany, że już wcześniej każdy wracający z za granicy jest objęty z automatu kwarantanną, a wczorajsze info o zaostrzeniu procedur przekraczania granic widocznie błędnie zinterpretowałem.
                                Ja to odebrałem tak, że albo wracasz do piątku, albo ogarniasz sobie wszystko za granicą przynajmniej do świąt. Przykładowo jeśli ktoś jeździł do Niemiec pracować od poniedziałku do piątku, a na weekendy wracał do Polski to teraz musi sobie na te weekendy ogarnąć nocleg tam jeśli nie wróci do jutra.
                                Jeśli wprowadziłem swoim zawiłym tokiem rozumowania bałagan, a info jest zbędne to proszę o usunięcie postów
                                Do tej pory mieszkający w Polsce A dojeżdżający do pracy codziennie za granicę np górnicy do Czech, mogli przekraczać granicę bez kwarantanny. Teraz zostaje to zniesione i brak kwarantanny dotyczy jedynie kierowców w przewozach międzynarodowych. Chcą pracować za granicą, muszą tam zostać.

P.S. Jutro Ukraina całkowicie zamyka granicę (poza przewozem towarów) nawet dla swoich obywateli.
                                You'll take my life but I'll take yours too
                                You'll fire your musket but I'll run you through
                                So when you're waiting for the next attack
                                You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

Pracuję...
                                X