Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Nie zamarł, wczoraj na allegro w kategorii wyposażenia wnętrz padły większe wyniki niż w grudniu. Kurierzy z inpostu mają na paczkomat 3x tyle paczek niż miejsc, wczoraj pracowali do 23ciej i ch.. to dało, bo dziś kolejna góra.
    O to to......rynek nie zna próżni i bardzo dobrze

Komentarz

• Pracuję w Inposcie w dziale handlowym i jak zwykle zgłoszeń dziennie z prośbą o ofertę było 2/3 na człowieka to od tygodnia jest dwa razy więcej. Często klienci z którymi rozmawiam mieli np założony sklep stacjonarny, musieli przymknąć i przenoszą do internetu.
      Akurat paczkomaty robią swoje, bo są najbezpieczniejsze ( można je otworzyć zdalnie ).
      U nas póki co żadnych obostrzeń nie ma, ani zamkniętych oddziałów więc wszystko idzie zgodnie z planem.

Komentarz

• Tysiąc pękł, przed momentem +74.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• https://twitter.com/Dan_Liszkiewicz/...42391476793347
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Czy przypadkiem nie szacowali że 1000 pęknie parę dni temu?
            (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
              Czy przypadkiem nie szacowali że 1000 pęknie parę dni temu?
              W weekend już miało być ponad 1000

Edit: We Włoszech zmarło w ciągu doby 683 osoby zakażone koronawirusem, odnotowano także 5 210 nowych przypadków SARS-CoV-2. Jest to kolejny spadek w stosunku do poprzednich dni.
              Ostatnio edytowany przez wolsz17; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Świetne

Komentarz

• Dzbanów niestety coraz więcej:
                  https://twitter.com/Piotr_Blaszyk/st...116389376?s=19

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Nie chce mi się dokładnie czytać tego wszystko, ale wychodzi na to, że dzisiaj mamy u siebie ten z kolei dzień kiedy to u Włochów zaczął dziać się szał ****...no, ale tam poszybowało to w minutę osiem, u nas na szczęście w miarę płasko...
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez wolsz17 Zobacz posta
                      W weekend już miało być ponad 1000

Edit: We Włoszech zmarło w ciągu doby 683 osoby zakażone koronawirusem, odnotowano także 5 210 nowych przypadków SARS-CoV-2. Jest to kolejny spadek w stosunku do poprzednich dni.
                      U Włochów od kilku dni linia się wypłaszcza, ale mówienie o spadkach jest nadużyciem (22 marca mieli 5560 nowych przypadków, 23 marca - 4789, wczoraj, 24 marca - 5249). Nie wiadomo, czy owo plateau zapowiada stałe sukcesywne zmniejszanie liczny zachorowań, czy jest efektem dobicia do granic możliwości diagnostycznych.
                      Stosunek "przypadków zakończonych" ("cases closed"), czyli wyzdrowienie-lub-zgon, dalej pozostaje zatrważający - na 16 865 ogółem przypada 9362 wyleczonych i 7503 zgonów.
                      "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                      "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                      Up the Anchor!

Komentarz

• Rząd pracuje pełną parą https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...JIzhzYSCeQDljo

Komentarz

• Zamieszczone przez bheldt Zobacz posta
                          Pomyliłeś wątki. I fora.
                          "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                          "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                          Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                            O to to......rynek nie zna próżni i bardzo dobrze
                            Tak. Ukraina uciekła w pizzdduu i jak ktoś chce pracować jako kurier to znajomy szuka ludzi, nawet mi proponował od ręki na czas przestoju u mnie. Mam środki, równie dobrze mogę kupić auto i sam się wbić do niego. Tylko, że to nie tak miało być ...

@księciuniu bo siada, niestety wśród znajomych firm sprzedaż głównie na terminowe faktury, ludzie biorą dużo bo boją się że zabraknie i nagle okazuje się, że ten ma przestój od wczoraj, ten od dzisiaj
                            U mnie na TOP100 pozycji jakie sprzedaję dziennie po 2-3szt, czyli minimum 300szt towaru na dobę, dzisiaj poszło 22szt. Wczoraj 38. Jutro będzie tylko gorzej, bo im bliżej weekendu tym gorzej w e-handlu. Od zawsze.

Ligi nie grają, moja druga branża, gałązka z dodatkowym źródłem dochodu - od tygodnia po 2szt towaru na dobę.
                            Ostatnio edytowany przez Marcino; [ARG:4 UNDEFINED].
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
                              Czy przypadkiem nie szacowali że 1000 pęknie parę dni temu?
                              Kto szacował, ten szacował. Ja od zeszłego czwartku szacowałem, że właśnie dziś (tu ostatnia prognoza, jutro będzie kolejna.
                              Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                              Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                              ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez gryglipuff Zobacz posta
                                W Radiu (VOX FM) mÃłwili, Åźe pracownicy, ktÃłrzy mieszkajÄ… w Polsce, a pracujÄ… u Naszych sÄ…siadÃłw majÄ… 48H na zoorganizowanie sobie noclegu za granicÄ… lub przy przekroczeniu po robocie granicy normalna kwarantanna.
                                Rozumiem, że osoby wracające do Polski muszą przejść 14-dniową kwarantannę zaraz po powrocie w swoich domach i transport kołowy przez granicą jest możliwy?
                                Sorry za być może głupie pytanie, ale szperam po stronach ministerstw i nie mogą nic znaleźć.
                                +=

Komentarz

Pracuję...
                                X