Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam nadzieję że szybko to się skończy uważam że zareagowaliśmy w porę i w miarę szybko (a przynajmniej w porównaniu do niektórych krajów UE). Lepiej niech nas zamkną całych na miesiąc i przez ten miesiąc niech się temat zamknie, niż ma się to za nami ciągnąć przez pół roku. A przynajmniej takie jest moje zdanie

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
      https://www.money.pl/gospodarka/hale...42048129a.html

"Hale PTAK pod Nadarzynem mogą zamienić się w szpital polowy. Deklaracja prezesa
      - Jesteśmy gotowi, w przypadku nasilającej się pandemii koronawirusa, przekazać do dyspozycji władz w sposób całkowicie niekomercyjny obiekt PTAK Warsaw Expo znajdujący się w Nadarzynie na utworzenie szpitala polowego - deklaruje Tomasz Szypuła, prezes zarządu PTAK Warsaw Expo"
      Bardzo dobry pomysł, gdyż i tak od dłuższego czasu stoją puste, bo z większości handel się z nich wyniósł, do tego są na uboczu i dobrze skomunikowane.

Komentarz

• Dużo osób pisze "kiedy to się skończy?", a ja się zastanawiam - co musi się wydarzyć, żeby się skończyło? Żeby zostało pootwierane biura, galerie handlowe itd? Spadek ilości zakażonych, wynalezienie leku? No właśnie.

Komentarz

• Amerykanie w kolejce na testy, sznurek aut w kolejce na parking Hard Rock Stadium w Miami:
          https://twitter.com/i/status/1242747843166773248

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
            A najlepsze jest to:

Roman Giertych
            @GiertychRoman
            Polska nie zgłosiła się do unijnego przetargu na sprzęt ochronny dla lekarzy. I wszystkie kraje będą miały ten sprzęt poza nami. Czy opozycja nie powinna zgłosić wniosku o wotum nieufności dla PMM? Głosowanego normalnie w budynku Sejmu. Może znajdzie się 18 sprawiedliwych w PiS?

Dlaczego Roman nie piętnuje w równym stopniu ówczesnych, aczkolwiek mających odzwierciedlenie w dzisiejszych czasach, decyzji swojego kolegi Arłukowicza za nie przystąpienie do unijnego przetargu na respiratory?
            Czy koń może złapać covida?

Komentarz

• del
              Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
              I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                U mnie w mieście już wczoraj (!) policja zatrzymała kolegę wracającego z pracy wypytując skąd, dokąd i po co.
                Miałem tak zanim Covid był modny
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• W Londynie rosną obawy że mogą się naleźć w gorszej sytuacji niż Lombardia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
                    Dużo osób pisze "kiedy to się skończy?", a ja się zastanawiam - co musi się wydarzyć, żeby się skończyło? Żeby zostało pootwierane biura, galerie handlowe itd? Spadek ilości zakażonych, wynalezienie leku? No właśnie.
                    Pewnie epidemiolodzy wiedzą co robić i jest na to jakiś algorytm. Obstawiam, że spadek nowowykrywanych zakażeń na dobę do pewnej liczby (według mnie <30-40). To optymistyczny wariant. Niestety z uwagi na geografię, ekonomię i więzy społeczne, jesteśmy też zakładnikami sytuacji na zachodzie, a tam się nie wygrzebią do września moim zdaniem.

Komentarz

• https://wiadomosci.onet.pl/opinie/ko...ej5jokLFdhxlwM
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• w chinach już powracali do w miare normalnego życia, co prawda nadal trzymają ręke na pulsie i np wracajacy z zagranicy pod eskortą służb przechodzą kwarantanne w domu ale wszystko mają już otwarte.tylko u nich ilość aktywnych przypadków poza prowincją hubei jest bardzo niska w porównaniu do tego co było.

Komentarz

• lol lola lolem pogania
                          gość nie ma kompletnie zielonego pojęcia o czym pisze - zresztą ostatnie zdanie jest jak najbardziej weryfikowalne i tyk tyk zegar tyka.

Podobne mądrości to ja wczoraj na Foxie słuchałem jakiegoś Kongresmena z Texasu. Który też będzie weryfikowany przez życie.
                          Które jak pokazuje ma jeden model zwalczania korony - po przekroczeniu (indywidualnego dla danego kraju limitu) pełna izolacja.
                          A pierdolenie, że gospodarka jebnie bo miesiąc nie będzie pracować....to imho jebnie jak przez cały rok będą miliony osób na L4, zdziesiątkowany personel medyczny, śmiertelność na byle pierdołę 10 razy większa niż normalnie.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Książę Karol z pozytywnym wynikiem testu.

Koronawirus może zmienić również kolejkę do tronu brytyjskiego.

Komentarz

• Hiszpania:
                              +7937 nowe przypadki
                              + 738 zgony

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                                Książę Karol z pozytywnym wynikiem testu.

Koronawirus może zmienić również kolejkę do tronu brytyjskiego.
                                Niby jak? Linia sukcesji jest stała i niezmienna.

Komentarz

Pracuję...
                                X